درباره دستگاه سانترال پاناسونیک TEM824

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

پاناسونیک پس از تولید KX-TES824 این دستگاه را تولید و روانه بازار کرد که از نظر قابلیت فرقی با TES824 ندارد تنها تفاوت آن کارت ارتقایی است که روی آن قرار داده شده و ظرفیت را از 3 به 8 بیشتر کرده است .
 KX-TEM824از 6 خط شهری و 16 داخلی پشتیبانی می کند و می توان TEM824 را با استفاده از کارت TE82480 که دارای ظرفیت 2 خط شهری و 8 خط داخلی می باشد، به یک دستگاه با ظرفیت 8 خط شهری و 24 داخلی تبدیل کرد . این ظرفیت بیشترین ظرفیت موجود در سانترال کم ظرفیت می باشد و اگر خط های داخلی و شهری بیشتر از این تعداد باشد باید از سری سانترال پرظرفیت استفاده کرد. این دستگاه دارای یک کانال دیزا می باشد . دیزا همان اپراتور گویاست . شرکت هایی که ترافیک تماس زیادی دارند و ممکن است 2 تماس همزمان داشته باشند می توانند کارت دیزای KX-TE82491 را در دستگاه خود قرار دهند و از قابلیت آن بهره ببرند .

درباره دستگاه سانترال پاناسونیک TEM824

pezeshki

برای برنامه ریزی و ارتباط با دستگاه از گوشی KX-T7730 استفاده می شود . گوشی 7730 یک تلفن مدیریتی می باشد . این تلفن جزء تلفن های هایبرید می باشد .
از دیگر کارت هایی که می توان در درون دستگاه قرار داد کارت نمایشگر مشخصات تماس گیرنده ها یا همان کالرآیدی می باشسد که در صورت نبود آن، شماره ها بر روی تلفن ها نشان داده نمی شود .
این دستگاه از پر فروش ترین دستگاه های سانترال پاناسونیک می باشد .

خواندن 6911 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال