فروش سانترال به شهرستان ها

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

پاناسونيك شركتي عظيم و پر قدرت است و يكي از بزرگترين اهدافي كه همواره دنبال مي كند جلب رضايت مشتري بوده و هم چنان بر روي اين هدف خود پافشاري مي كند . يكي از راه ها و گام هايي كه مي تواند موجب جلب مشتري و سپس جلب رضايت آن شود فراهم كردن خريد و روند آن است .
در دسترس بودن فروشگاه هايي كه محصولات را ارائه مي كند يكي از مهم ترين اين عامل است به نحوي كه فرد با حداقل زمان تلف شده و در اولن فرصت مي تواند خريد خود را تكميل كند . اين امر براي پاناسونيك كه شركتي جهاني و چند مليتي است توسط نمايندگي آن امكان پذير مي شود و پاناسونيك با ارسال و عرضه محصولات خود توسط نمايندگي ها محصولات خود را در اختيار خريدار قرار مي دهد .

اما همواره فروشنده در كنار خريدار نيست ...


در برخي از شرايط و مواقع وجود عوامل سبب مي شود تا خريدار مجبور به عملي سخت و يا دشوار (البته در ذهن خود) شود بدين معنا كه با بزرگتر كردن  دايره شناسايي فروشگاه هاي عرضه كننده تجهيزات مورد نظر خريد خود را تحقق بخشد براي اين منظور مي توان شركت كاليك الكترونيك را در شهر همدان معرفي كرد . اين شركت كوچك در شهر همدان تصميم به روز رساني نحوه پاسخگوي به تماس هاي ورودي گرفت و براي اين كار دستگاه سانترال و تجهيزات اداري پاناسونيك را بهترين راه حل ممكن درنظر گرفت .
اين شركت ابتدا در شهر خود تلاش خود را مبني بر يافتن فروشگاهي كرد تا بتواند اين مركز تلفن را به همراه تلفن سانترال خريداري كند اما موفق به اين امر نشد و با نمايندگي پاناسونيك در تهران (گروه فني مهندسي ارتباط) تماس برقرار كرد و پس از برقراري تماس با واحد فروش اولين نكته اي را كه اعلام كرد عدم حضور او در تهران و شرايط سخت و خاص خود  را بيان نمود كه واحد فروش اين نمايندگي با شرح نحوه فروش سانترال به شهرستان ها به راحتي توانست مديريت اين مجموعه را متقاعد به خريد سانترال از نمايندگي پاناسونيك در تهران بكند و طي  صحبت هاي في مابين پيش فاكتور زير تهيه و در همان روز به تاييد مديريت رسيد و اجناس فوراً براي كاليك الكتريك ارسال گرديد.

  • دستگاه سانترال مدل KX-TEM824 با ظرفيت 6 خط شهري و 16 خط داخلي
  • كارت نمايشگر مشخصات تماس گيرنده (CID) با ظرفيت 3 خط مدل KX-TE82494
  • گوشي تلفن مديريتي پاناسونيك مدل KX-T7730 

گروه فني مهندسي ارتباط به عنوان يكي از نمايندگي هاي فعال پاناسونيك در راستاي تحقق هدف كمپاني خود همواره سعي در جلب رضايت مشتري داشته و دارد و براي تحقق اين امر به راحتي توانسته با بهبود نحوه و روند فروش خود آن را بر همگان ثابت كند .

خواندن 10591 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال