دستگاه سانترال پاناسونیک مجموعه ای هوشمند است که با جمع آوری خطوط شهری و مدیریت آنها امکان استفاده از تمامی آنها را به تمامی کاربران می دهد البته این امکان در صورتی است که برنامه ریزی سانترال بدین نحو باشد. در غیر این صورت عملکرد شکل دیگری به خود می گیرد و با توجه به خواست مجموعه انجام می شود.

 

کارت خط شهری سانترال

این مرکز تلفن به این دلیل طراحی و ساخته شده است که بتوان به صورت کاملا حرفه ای و مکانیزه خطوط شهری را مدیریت نمود برای این منظور با استفاده از کارت خط شهری و جای گذاری آنها در باکس می توانید خطوط را مدیریت کنید. دستگاه سانترال به مدل های مختلفی طبقه بندی می شود که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت...

خرید و قیمت کارت خط شهری پاناسونیک سانترال

انواع کارت سانترال پاناسونیک

کارت سانترال به نمونه های مختلفی طبقه بندی می شود. کارت خط شهری آنالوگ و کارت خط شهری PRI این دو نوع اولین خط از دسته بندی است که صورت می گیرد کارت خط شهری آنالوگ همین کارتی است که از خطوط شهری معمولی که از مخابرات خریداری می شود، پشتیبانی می شود. به طور مثال خط 88941000 را خط آنالوگ دستگاه سانترال می نامند. کارت PRI نیز به دسته از کارت ها گفته می شود که با استفاده از تجهیزات جانبی که دارند از خطور 4 و یا 5 رقمی پشتیبانی می کنند. در اصطلاح به آنها خطوط ویژه نیز گفته می شود زیرا از ویژگی هایی خاص بر خوردار هستند و در مدل های پر ظرفیت مانند سانترال KX-TDA100D قابل استفاده است و در سانترال 3 به 8 و در کل سری کم ظرفیت قابل استفاده نیست.

 

کارت افزایشی شهری پاناسونیک

یکی از نام هایی که کاربران برای این دست از کارت ها انتخاب کرده اند کارت افزایشی سانترال است. به دلیل متنوع بودن کارت های شهری و مدل های مختلف با اسامی گوناگون کاربران به آنها کارت افزایشی می گویند.

 

خرید و قیمت کارت افزایشی شهری دستگاه سانترال پاناسونیک

برای کسب اطلاع از قیمت کارت سانترال و نحوه خرید آن می توانید با شماره 88941000 تمای حاصل کنید. واحد فروش پاناسونیک در خدمت شماست.

 

دستگاه سانترال محصولی کاملا کاربردی است که متناسب با قابلیت هایی که مور نیاز است باید از آن استفاده نمود. این استفاده به معنای مدیریت بهتر خطوط شهری، کاربران سانترال و تماس هایی است که با مجموعه بر قراری می شود. گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی سانترال پاناسونیک است و می تواند بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه کند.

 

نمایندگی سانترال پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان عضو قوی و مسئولیت پذیر در این زمینه به صورت کاملا تخصصی توانسته است خدمات را ارائه کند. به طور مثال در یک مجوعه شما 3 خط شهری وجود دارد و 7 کاربر هستید که می خواهید از این خطوط استفاده کنید و برای این کار باید بر سر هر میز 3 تلفن مختلف نصب کنید و این کار بسیار عذاب آور است زیرا برای مدیریت آنها و هماهنگی در استفاده باید مراحل بسیاری را به صورت همیشگی و مداوم طی کنید که بسیار تکراری و خسته کننده است اما با خرید سانترال 3 به 8 پاناسونیک دیگر نیازی نیست تا تمامی این سختی ها را به صورت مستمر انجام دهید.

نمایندگی سانترال پاناسونیک

سانترال 3 به 8 پاناسونیک

دستگاه سانترال KX-TES824 این قابلیت را دارد که بتوانید تمامی 7 کاربر به صورت کاملا حرفه ای از 3 خط بیان شده استفاده کنند. هم چنین می توانید دستگاه فکس را به عنوان داخلی هشتم نصب کنید و یا حتی منشی تلفنی دیزا را راه اندازی کنید و پس از فعال سازی دیزا به راحتی بتوانید مدیریت تماس ها را به صورت کاملا حرفه ای در دست داشته باشید.

 

نمایندگی فروش سانترال پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط توانسته است به عنوان نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران خدمات فروش سانترال و خدمات فروش تلفن سانترال را به هم وطنان خود ارائه کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید سانترال و خدمات پس از فروش می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

تلفن سانترال یکی از الزاماتی است که باید برای استفاده از دستگاه سانترال خریداری شود. هر سانترال امکاناتی خاص دارد که با توجه به قابلیت هایی که دارد از تلفن هایی خاص پیروی می کند. در سانترال 3 به 8 می توانید از گوشی سانترال 7730 استفاده کنید و برای اطلاع از قیمت تلفن سانترال پاناسونیک KX-TS7730 می توانید با گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک تماس حاصل کنید.

 

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک

کاملا بدیهی است که هر کالایی ویژگی ها و بها تمام شده خاص خود را دارد و هیچ گاه نمی توان قیمت واحد برای آنها در نظر گرفت. این نکته در تمامی موارد و کالاها یکسان است. هر مدل از گوشی تلفن نیز از همین قاعده و قانون نا نوشته پیروی می کند و می توانید برای کسب اطلاع از بها آن باید با واحد فروش سانترال 88941000 تماس حاصل کنید.

 

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک KX-TS7730

گوشی سانترال TS7730 پاناسونیک یک گوشی مادر است که در صورتی که به JACK 01 سانترال 3 به 8 متصل شود می توانید تمامی برنامه ریزی های سانترال را مرحله به مرحله نصب و اجرا کنید. هر کد سانترال رقمی خاص دارد که با ورود به حالت مدیریت سانترال این امر به راحتی امکان پذیر است.

 

گاهی برخی از افراد این تصور را دارند که در صورت داشتن این تلفن و اتصال آن به هر جک می توانند برنامه ریزی را به صورت کاملا دقیق انجام دهند اما باید این مورد را متذکر شد که اینگونه نبوده و فقط در همان حالت بیان شده می توان این کار را انجام داد.

 

رنگ تلفن KX-TS7730

پاناسونیک این تلفن را در دو رنگ سفید و مشکی وارد بازار شده است که در ایران رنگ سفید آن پر طرفدار است و به راحتی پیدا می شود و برای تهیه و خرید تلفن 7730 مشکی باید مبلغ پرداختی را کمی افزایش داده که از نظر ببیشتر شرکت ها مقرون به صرفه نیست.

 

یکی از قابلیت هایی که پاناسونیک برای کاربران تلفن سانترال خود قرار داده است امکان تغییر زنگ تلفن پاناسونیک است که می توانید متناسب با نواخت هایی که پاناسونیک در نظر گفته است زنگ مورد نظر خود را فعال کنید. با توجه به تفاوت در شخصیت افراد پاناسونیک موزیک های کوتاه مختلفی را در تلفن سانترال ذخیره سازی کرده است که می توانید در میان آنها هر چه را که می خواهید بیابید.

 

تغییر زنگ تلفن پاناسونیک 

انجام این تغییرات در تلفن سانترال صرفا انجام می شود و برای گوشی های ساده پاناسونیک مانند تلفن KX-TS500 این تغییرات عملی نمی شود. چند نمونه از گوشی سانترال هایی که این قابلیت را دارند در زیر اشاره شده است.

  • تلفن سانترال KX-T7665
  • تلفن سانترال KX-T7730
  • تلفن سانترال  KX-DT333
  • تلفن سانترال KX-NT321

تغییر زنگ تلفن پاناسونیک

 

در تمامی مدل های بیان شده و مشابه های آنها می توانید با ورود به پنل منو تغییر زنگ تلفن سانترال پاناسونیک را انجام دهید. کافیست تا کلید MENU را بفشارید. از آن به بعد نهایتا 3 و یا 4 کلیک خواهید کرد و از بین 30 نوای مختلف آهنگ خود را انتخاب کنید.

هم چنین می توانید در عین تغییر زنگ تلفن سانترال پاناسونیک  میزان بلندی صدا را نیز مدیریت نمایید که با توجه به نوع آهنگ انتخابی می توانید آن را مدیریت کنید. این کار به کمک کلید هدایتگر دایره مانند انجام می شود که اگر به سمت بالا بفشارید صدا افزایش خواهد یافت و در صورت کلیک بر سمت پائین صدا کاهش خواهد یافت.

البته این نکته قابل عرض است که گاهی می توانید به صورت کامل صدای گوشی را ببندید و در صورت دریافت تماس هیچ گونه صدایی شنیده نخواهد شد این قابلیت نیز امکانی دیگر است که پاناسونیک  برای کاربران خود در نظر گرفته است. به راحتی با این کار در جلسات خود سکوت را به همکاران خود هدیه کنید.

 

گاهی هزینه تمام شده خرید یک محصول در حالت نو از نظر بعضی افراد و یا در شرایطی خاص به صرفه نیست و به خرید محصولی با همان ویزگی و مشخصات اما به صورت دست دوم روی می آورند. گاهی این امر به دلیل شرایط اقتصادی است و یا گاهی سیاست فرد و یا مجموعه همین نکته ای را تصمیم گیری می کند. خرید تلفن سانترال استوک نیز یکی از همین نکات است که به دلیل قیمت شاید بالا در بری محصولات شرکت ها تمایل به خرید تلفن سانترال دست دوم را ابراز می کنند.

 

فروش تلفن سانترال استوک

برای خرید تلفن سانترال استوک باید با آگاهی بسیار کامل و شرایط ویژه باشد زیرا امکان عدم تضخیص سلامت دستگاه همواره وجود دارد به همین دلیل توصیه می شود تا حتما حتما حتما از نمایندگی پاناسونیک خریداری کنید تا از سلامت تلفن سانترال و یا دستگاه سانترال اطمینان داشته باشید و یا یک گارانتی معتبر و محکمه پسند را از فروشنده دریافت کنید. گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک تمامی محصولات دست دوم خود را مانند

  • تلفن سانترال دست دوم
  • دستگاه سانترال دست دوم
  • کارت افزایشی سانترال دست دوم

را یک سال گرانتی می نماید و شما خریدار محترم می توانید به راحتی و با اطمینان آن را تهیه کنید.

 

قیمت تلفن سانترال دست دوم

هر تلفن سانترال طبیعتا قیمت و بها خاص خود را دارد و نمی توان مبلغی واحد را برای آنها در نظر گرفت. به همین دلیل توصیه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره 88941000 تماس حاصل کنید. واحد فروش سانترال پاناسونیک در خدمت شماست.

 

خرید تلفن سانترال استوک

همان طور که بیان شد حتما تلاش کنید تا از نمایندگی پاناسونیک خریداری کنید.

 

فروش تلفن پاناسونیک دست دوم

گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک عامل  فروش تلفن پاناسونیک دست دوم است.

 

برای مشاهده شماره افرادی که با شما تماس می گیرند در حالت معمولی تنها کافیست تا تلفنی تهیه نمایید که دارای صفحه نمایشگر باشد و به واسطه قابلیتی که شرکت مخابرات به صورت رایگان برای کاربران خود فعال ساخته است در صورت دریافت تماس می توانید شماره فرد را مشاهده کنید و اگر آن را در دفترچه تلفن گوشی خود ذخیره کرده باشید می توانید نام فرد را هم مشاهده کنید. این سرویس در حالت اولیه و پیش فرض در دستگاه سانترال پاناسونیک وجود ندارد و برای این منظور باید کارت کالرآیدی را تهیه نموده و مراحل فعال سازی کالر آیدی تلفن پاناسونیک را انجام دهید.

 

فعال سازی کالر آیدی تلفن پاناسونیک

مراحل فعال سازی کالر آیدی تلفن پاناسونیک بسته به دستگاه سانترال متفاوت است. در تلفن سانترال 3 به 8 می توانید با کمک گوشی تلفن سانترال 7730 این کار را به راحتی انجام دهید. البته ابتدا باید کارت کالرآیدی سانترال را بر روی کارت خط شهری متصل کنید سپس برنامه های لازمه را جهت فعال سازی کالر آیدی تلفن پاناسونیک آغاز نمایید.

در دستگاه سانترال TDA100D و دیگر نمونه سانترال های پر ظرفیت کار کمی متفاوت است و شما باید ابتدا دستگاه سانترال را به کامپیوتر متصل کنید و از طریق نرم افزار سانترال این امر را انجام دهید. توصیه می شود چه در سانترال 3 به 8 و چه در سانترال TDA100D و در کل سری پر ظرفیت این کار را به کارشناس فنی پاناسونیک بسپارید.

گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک تمامی خدمات نصب و راه اندازی فعال سازی کالر آیدی تلفن پاناسونیک را به صورت کامل انجام می دهد و هم چنین می توانید خرید کارت کالر آیدی سانترال خود را نیز در همین نمایندگی ثبت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88941000-021 تماس حاصل فرمایید. واحد فروش و خدمات نمایندگی پاناسونیک پاسخ گوی سوالات شماست.

 

دستگاه سانترال و تلفن سانترال دو مجموعه بسیار بزرگ هستند در ابعادی کوچک، هر کدام از این تجهیزات ارتباطی امکاناتی خاص را برای کاربر خود فراهم می کند. دستگا سانترال در ظرفیت ها و مدل های گوناگونی وجود دارد که می توانید به راحتی هر کدام از انها را با مشاوره قبل از خرید سانترال انتخاب نمایید. قیمت هر کدام از محصولات با یکدیگر متفاوت بوده و باید استعلام قیمت شود. آموزش تلفن سانترال نیز یکی از امور ضروری است که حتی قبل از خرید سانترال توصیه م یشود آن را بهخ خوبی فرابگیرید.

 

آموزش تلفن سانترال پاناسونیک

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک همواره در تلاش است تا موارد مختلفی را در مورد نحوه استفاده از دستگاه سانترال و تلفن های مربوطه بیان نماید و م یتوان گفت با توجه به عملکردی که داشته ایم و بازخورد دریافتی تا حدودی در این زمینه موفق بوده ایم. منتشر کردن فیلم، عکس و متن در مورد استفاده بهتر از سانترال و فزایش کارایی ان با آموزش نحوه فعال سازی کد سانترال را وظیفه خود می دانیم. در مقالات اموزش تلاش شده تا با زبانی ساده مطالب عنوان شود.

آموزش تلفن سانترال

دانلود کتاب اموزش نصب سانترال

می توانید با مراجعه به هر صفحه از سایت تمامی مطالب مورد نیاز خود را در مورد سانترال، کارت سانترال، تلفن سانترال، دستگاه فکس و... مشاهده کنید.

گروه فنی مهندسی ارتباط در نظر دارد تا کلاس های خصوصی اما با قیمتی بسیار مناسب را برای دوست داران این مرکز تلفن هوشمند پاناسونیک مهیا کند که هر فرد بسته به نیاز خود و توانایی هایی که دارد شغلی برای خود دست و پا کرده و او هم بتواند مانند دیگر افراد فعال در این زمینه رزقی داشته باشد. امروزه استفاده از دستگاه سانترال در هر شرکت ضروری است و بدون آن سیل عظیمی از تماس های مدیریت نشده شما را کلافه خواهد کرد.

 

گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی رسمی محصولات ارتباطی پاناسونیک به تمام هموطنان عزیز خود خدمات سانترال را ارائه می کند. تمامی خدمات بسته به اینکه شخص و یا شرکت در چه شرایط جغرافیایی باشد متفاوت است اما در استان تهران امکان ارائه خدمات تلفن سانترال کمی آسان تر و حتی امکان پذیر تر است و هم چنین در خود شهر تهران این امر شدنی است. پوشش خدمات سانترال غرب تهران به راحتی با کادر فنی که در آن حوالی در چرخشش است میسر خواهد بود.

خدمات سانترال غرب تهران

خدمات سانترال غرب تهران

غرب تهران منطقه ای بسیار بزرگ است که گروه فنی مهندسی ارتباط با داشتن کادری سیار در این محدوده توانسته به خوبی تمامی خدمات مورد نیاز شرکت های مجهز به دستگاه سانترال را برطرف نماید. البته که بسته به حجم کاری بالا و زمان محدود برای هر کارشناس فنی ممکن است گاهی حدود 24 ساعت از زمان ثبت درخواست شما تا اعزام کارشناس به طول بیانجامد اما در نهایت صبور باشید زیرا کار به درستی و در کمترین زمان انجام خواهد شد.

نصب سانترال در غرب تهران

گروه فنی مهندسی ارتباط این مژدگانی را برای شرکت های تهرانی بدهد که در صورت خرید سانترال پاناسونیک می توانید از امکان نصب سانترال توسط کارشناس فنی این نمایندگی رسمی بهره مند شوید. با خیالی آسوده خرید خود را ثبت و نهایی کنید زیرا فردی آشنا و خبره در این کار تمامی مراحل نصب سانترال شما را از 0 تا 100 به درستی انجام خواهد داد و با آموزش اولیه سانترال درمورد نحوه استفاده صحیح کار را به اتمام می رساند.

نصب سانترال pdf

هم چنین میتوانید برای آموززش نصب سانترال به صورت اولیه مقالات امزش گروه فنی مهندسی ارتباط را مطالعه کنید. در این مقالات به صورت تک به تک تمامی موارد بیان شده و شما با مطالعه تمامی موارد می توانید خود به تنهایی کارشناس خود باشید.

 

 

تعداد محدودی تلفن سانترال 7730 قابل اتصال به دستگاه سانترال پاناسونیک به فروش می رسد که دارای شرایط زیر هستند و تمامی آنها در حد نو بوده و بسیار سالم هستند و دارای برگه ضمانت سلامت هستند. مدت کارت گارانتی یک سال است که در هنگام خرید تلفن سانترال 7730 دست دوم به خریدار ارائه می شود.

 

خرید تلفن سانترال 7730 پاناسونیک ارزان در حد نو

گوشی تلفن 7730 کارکده در حد نو است و با مناسبترین قیمت که 190.000 تومان است ارائه می شود و به فروش می رسد و شما می توانید با تمای با واحد فروش پاناسونیک شماره 88941000 خرید تلفن سانترال کارکده استوک را ثبت کنید.

 

ارسال رایگان در تهران در صورت خرید گوشی تلفن KX-T7730

در صورتی که ساکن تهران هستید و خرید تلفن سانترال 7730 را ثبت کرده اید می توانید از امتیاز هم شهری بودن استفاده کنید و به صورت کاملا رایگان در ارسال کالا را تحویل بگیرد. در بسته دریافتی ضمانت نامه یکساله نیز ارائه می شود که خود مقرون به صرفه بودن خرید گوشی سانترال را توجیه می کند.

 

قیمت گوشی تلفن دستگاه سانترال پاناسونیک 7730

فروش تلفن سانترال دست دوم با قیمت کاملا مناسب که شما می توایند بدون هیچ گونه نگرانی از خرابی کالا آن را تست کنید و در صورت خرید تلفن مهلت دارید تا سه روز از تحویل محصول ان را بررسی کنید و در صورت خراب بودن آن را عودت دهید. مبلغ را به صورت کامل دریافت کنید.

 

شماره تماس 88941000 نمایندگی پاناسونیک واحد فروش گوشی تلفن سانترال استوک کارکرده پاناسونیک

 

 

یکی از امکاناتی که دستگاه سانترال پاناسونیک برای کاربران خود در نظر گرفته است استفاده از سیستم VOIP است که قابلیتی بسیار کاربردی است و به واسطه آن می توان بسیاری از هزینه های شرکت را کم و مدیریت نمود. راه اندازی VOIP امری بسیار حساس و مهم در سانترال است که باید و حتما حتما حتما توسط کارشناس فنی پاناسونیک و یا فردی کاملا آشنا به سانترال و سیستم های تحت شبکه این کار را انجام دهد.

نصب سیستم VOIP

نصب سرویس VOIP فقط در سانترال IP  پاناسونیک مانند دستگاه سانترال سری KX-TDE  و دستگاه سانترال سری KX-NS و دستگاه سانترال سری KX-NCP صورت می گیرد.

قیمت دستگاه VOIP

VOIP یک دستگاه خاص و مختص خود را ندارد بلکه یک سرویس و امکانی است که در سانترال فعال سازی می شود. این کار با تهیه کارت VOIP و یا با فعال سازی لایسنس در سانترال عملیاتی می شود. قیمت کارت سانترال و قیمت لایسنس سانترال بسته به مدل و ظرفیتی که پشتیبانی می کند متفاوت است.

راه اندازی خرید نصب VOIP در دستگاه سانترال پاناسونیک

تجهیزات راه اندازی VOIP

برای راه اندازی سرویس VOIP سانترال باید ابتدا کارت و یا لایسنس مربوطه را خریداری نمود و سپس با نمایندگی پاناسونیک تماس بگیرید برای انجام عملیات نصب و سپس تهیه و خرید تلفن سانترال IP و در نهایت استفاده از مکالمه بر مبنا VOIP به صورت کاملا مدیریت شده با صدا و کیفیتی باور نکردنی.

هزینه راه اندازی VOIP

هزینه راه اندازی این کار بسته به مدل دستگاه و نوع نصب آن که از طریق راه اندازی VOIP با میکروتیک و  یا راه اندازی VOIP با مودم ADSL باشد متفاوت است و برای اطلاع از قیمت VOIP می توانید با کارشناسان فنی گروه فنی مهندسی ارتباط تماس بگیرید و استعلم قیمت خود را بر مبنی مورد نظر خود دریافت کنید. شماره تلفن تماس نمایندگی پاناسونیک  88941000 است.

صفحه1 از41

تلفن سانترال