همانطور که می دانید دستگاه سانترال یک جعبه خالی است که متناسب با نیاز کاربران پر می شود. بدین معنا که می توانید با استفاده از کارت های مختلف، دستگاه سانترال را بگونه ای فعال سازی کنید که برای مجموعه شما متناسب با تعداد خطوط شهری و تعداد کاربران مفید باشد. در این مقاله به معرفی انواع کارت سانترال پاناسونیک خواهیم پرداخت و اینکه در هر دسته بندی چه تعداد کارت برای انتخاب وجود دارد و اینکه چگونه می توان آنها را خریداری نمود. همراه ما باشید...

انواع کارت سانترال پاناسونیک

 

انواع کارت سانترال پاناسونیک

کارت های افزایشی به پنج دسته اصلی تقسیم بندی می شود که در هر دسته متناسب با مدل دستگاه تعدادی از کارت ها برای انتخاب وجود دارد که ظرفیت های گوناگون دارد کارت داخلی، کارت شهری، کارت کالر آیدی، کارت دیزا و کارت ویپ. این پنج دسته بندی اصلی کارت ها می باشد. به طور مثال در کارت داخلی شما می توانید متناسب با نیاز خود و همچنین مدل مرکز تلفن از دسته بندی تلفن های دیجیتال، هایبرید، آنالوگ، تحت شبکه و دکت استفاده کنید. هر کدام از این گوشی ها قطعاً نیازمند کارت داخلی متناسب با خود می باشند که مستقیما به مدل دستگاه نیز ارتباط دارد. به طور مثال در سری کم ظرفیت امکان استفاده از تلفن دیجیتال یا گوشی دکت نیست. خطوط شهری به دو دسته آنالوگ و دیجیتال تقسیم بندی می شود که مرکز تلفن می تواند به طور همزمان از خطوط ۸ رقمی و همچنین از خطوط چهار یا پنج رقمی متناسب با کارت نصب شده پشتیبانی کند.

انواع کارت سانترال پاناسونیک

برقراری تماس اینترنتی، تعریف موبایل به عنوان داخلی، استفاده از کامپیوتر به عنوان داخلی از سری قابلیت هایی است که در سرویس VOIP فعال سازی می شود. برای مشاهده شماره های تماس گیرنده بر روی صفحه نمایشگر گوشی تلفن نیز باید کارت کالر آیدی را تهیه نمود و در مکان مورد نظر در دستگاه سانترال نصب و راه اندازی کرد.

برای تهیه کارت افزایشی دستگاه سانترال و اطلاع از قیمت آن ها می توانید با شماره 88933100 تماس حاصل کنید.

 

تمامی دستگاه های سانترال این امکان را به کاربران خود می‌ دهند که به صورت محدودی تمامی مکالمات ورودی و خروجی را به صورت یک فایل نوشتاری ثبت کنند. اما این ثبت مکالمات در مراکز تماس اصلاً قابل استفاده نیست و به خوبی نمی توان آن را فیلترسازی نمود و یا گزارش های دقیقی را از آن دریافت کرد. زیرا تمامی اتفاقات پشت سر هم در یک صفحه نوشته شده و امکان تفکیک آنها وجود ندارد و تمامی رویدادها بر اساس زمان قابل مشاهده است. اما چگونه می ‌توان از این ویژگی استفاده کرد و بتوانیم مدیریت مناسب را بر مکالمات و تحلیل ها داشته باشیم؟

 

نحوه ثبت مکالمات در مرکز تماس با استفاده از آنها

 

نحوه ثبت مکالمات در مرکز تماس با استفاده از آنها

سرویس مدیریت و تحلیل تماس گزارش ابری به کاربران خود این اجازه را می دهد تا در هر نقطه از کره زمین تحت بستر اینترنت بتوانند با ورود به حساب کاربری خود اطلاعات کاملی را از رویدادهای مختلف با دستگاه سانترال خود مشاهده کنند. این سرویس بر روی رایانه ای که به دستگاه سانترال متصل است نصب می‌شود و به صورت لحظه به لحظه تمامی رویداد های تماس های دریافتی خروجی و پاسخ را مدیریت و دریافت می کند. با استفاده از ویژگی‌های مختلف طراحی شده این امکان برای کاربر فراهم شده است که بتواند با استفاده از المان های گرافیکی تحلیل های مختلف مورد نظر خود را در بازه های زمانی گوناگون دریافت کند.

 • بررسی خطوط شهری به صورت تخصصی 
 • بررسی خطوط داخلی به صورت ویژه 
 • بررسی و تحلیل علت تماس های از دست رفته 
 • تعداد تماس ها در بازه های زمانی مختلف

نحوه ثبت مکالمات در مرکز تماس با استفاده از آنها

از ویژگی هایی است که پس از ثبت مکالمات در مرکز تماس و تحلیل آنها در سرویس مدیریت و تحلیل تماس گزارش کار ابری روی می دهد. یکی از ویژگی‌های مثبتی که در این گزارشگر ابری وجود دارد امکان استفاده رایگان به صورت ۱۴ روز می باشد که شما می توانید تمامی اطلاعات خود را مدیریت کرده و نحوه کارایی این سیستم را متوجه شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی ‌پاناسونیک شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

یکی از درخواست ‌های بزرگی که شرکت ‌ها دارند این است که بتوانند ریز مکالمات تلفن ثابت خود را داشته باشند. به همین منظور برای این کار باید افرادی را به مخابرات اعزام کنند و به صورت حضوری این اطلاعات را دریافت کنند. اما همیشه یک راه میانبر وجود دارد و آن چیزی جز سرویس گزارشگر و مدیریت و تحلیل تماس سانترال نیست. این سرویس که تحت بستر وب کار می‌ کند به کاربران این اجازه را می دهد تا بتوانند ریز مکالمات تلفن ثابت خود را به صورت هوشمند با توجه به بازه زمانی مورد نظر و یا حتی ساعت و لحظه مورد نظر خود دریافت کنند. آنها می توانند تماس های ورودی و خروجی را به راحتی مدیریت کنند.

 

نحوه مشاهده و دریافت ریز مکالمات تلفن ثابت

نحوه مشاهده و دریافت ریز مکالمات تلفن ثابت

 

برای این منظور تنها چند مرحله کوتاه لازم است، ابتدا شما باید وارد پنل کاربری خود یا داشبورد مدیریتی شوید و سپس دستگاه سانترال خود را انتخاب کنید (در صورتی که چند سانترال معرفی کرده اید) و با مراجعه بر روی ویجت مورد نظر خود می توانید اطلاعات مورد نظر را مشاهده کنید، این اطلاعات می ‌تواند بر اساس بازه زمانی پارسال، سال گذشته، هفته جاری، هفته گذشته، دیروز، امروز ماه گذشته و یا حتی تاریخ مد نظر شما باشد. این سرویس به شما اجازه می دهد تا بتوانید از طریق موبایل، تبلت، آیفون، آیپد، لپ تاپ و کامپیوترهای جیبی به راحتی بتوانید مکالمات شرکت را مدیریت کرده و اطلاعات تماس های ورودی، خروجی و حتی تماس های بی پاسخ را به دست آورید.

نحوه مشاهده و دریافت ریز مکالمات تلفن ثابت

دیگر نیازی نیست تا به مخابرات رفته و پس از گذراندن زمانی طولانی لیستی محدود با اطلاعاتی ناقص را مشاهده کنید. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس مدیریت و گزارش گیری از دستگاه سانترال و مشاهده مکالمات بر روی تلفن با شماره 88933100 تماس حاصل کنید.

 

همچنین می توانید به مدت ۱۴ روز از این سرویس به صورت رایگان استفاده فرمایید...

 

دستگاه سانترال پاناسونیک به گونه ‌ای برنامه ‌ریزی شده است که این امکان را به کاربران می دهد تا بتوان متناسب با نیاز هر فرد برای آن دسترسی خاصی را مشخص کنند. یکی از مهمترین محدودیت سازی ها دسترسی داخلی ها به خطوط شهری است. در واقع با استفاده از کدهای سانترال و تلفن پاناسونیک می توانید مشخص کنید که هر داخلی چگونه و در چه شرایطی می ‌تواند به خطوط شهری دسترسی داشته باشد. یا این دسترسی چگونه باشد، به طور مثال مدت برقراری تماس چه مقدار باشد و یا می‌ تواند با شماره تلفن هایی که ابتدای آنها 0 یا 00 دارند ارتباط برقرار کند؟

 

انواع و نحوه برنامه ریزی دسترسی داخلی ها به خطوط شهری

 

انواع و نحوه برنامه ریزی دسترسی داخلی ها به خطوط شهری

 

طبقات تعریف دسترسی برای کاربران دستگاه سانترال متناسب با گوشی تلفن آنها متفاوت است به طور مثال در گوشی های ساده رومیزی که فقط استفاده از خطوط شهری برای آنها مقدور است، می توانیم فقط آنها را محدود به برقراری تماس درون شهری یا فقط برقراری تماس درون سازمانی بکنیم. اما در تلفن هایی که قابلیت های بیشتری دارند می ‌توانیم محدودیت های بیشتری را فعال سازی کنیم. یکی از نکات مثبتی که برای قفل تلفن ها وجود دارد این است که پاناسونیک یک شماره رمز را به صورت پیش فرض مشخص کرده که قابل تغییر است. این شماره رمز به شما کمک می کند تا در صورت آشنایی به آن بتوانید تمامی محدودیت‌ها را از بین برده و از آن گوشی به بهترین شکل استفاده کنید و نکته جالب این ویژگی این است که پس از اتمام مکالمه و قطع تماس، تمامی محدودیت ها به حالت اولیه باز میگردد.

 

انواع و نحوه برنامه ریزی دسترسی داخلی ها به خطوط شهری

 

براس کسب اطلاع از نحوه فعال سازی قفل الکترونیکی سانترال یا حذف آن با شماره 88933100 تماس بگیرید تا کارشناسان فنی بتوانند مورد را برای شما مرتفع سازند.

 

کد های برنامه ریزی برای دسترسی داخلی ها به خطوط شهری در دستگاه های سانترال مختلف، گوناگون است و در سری پرظرفیت از طریق نرم افزار انجام می‌شود اما در سری کم ظرفیت به کمک گوشی تلفن ۷۷۳۰ می توانید آن را به‌ خوبی پیاده سازی کنید.

 

امروزه خط شهری و استفاده از آن یکی از مهم ترین ابزارهایی است که می توان در نظر گرفت که در صورت نبود آن ارتباط برقرار نمودن شاید کمی سخت باشد. مخصوصاً برای شرکت ها و سازمان هایی که تمامی امور خود را از طریق خطوط شهری و تلفن انجام می دهند. وجود تلفن ثابت باعث می‌ شود تا افراد زیادی به صورت ناخودآگاه بتوانند به آن مجموعه اعتماد کنند، در واقع می توان گفت که یکی از روش‌های جلب اعتماد است. همچنین سهولت مدیریت خطوط شهری باعث شده است تا بتوانیم به بهترین شکل از آنها استفاده کنیم، به طور مثال دستگاه سانترال یکی از همین تجهیزاتی است که برای مدیریت و استفاده بهینه از خطوط شهری به کار گرفته می شود.

نرم افزار گزارش گیری از خط شهری

مدیریت همزمان تماس های دریافتی و همچنین امکان برقراری تماس از درون سانترال به خارج و یا همچنین برقراری تماس درون سازمانی از ویژگی‌های منحصر به فردی است که دستگاه سانترال و خط شهری به صورت همزمان به کاربران خود می ‌دهند. برای گزارش گیری از خط شهری روش های بسیار متفاوتی وجود دارد و دستگاه سانترال این امکان را برای کاربران خود قرار داده است تا بتوانند تمامی گزارشات تماس های دریافتی و تماس های خروجی را مشاهده کنند اما این امکان بسیار محدود است و با استفادهاز سرویس های مکمل می توان از آن به خوبی استفاده نمود.

نرم افزار گزارش گیری از خط شهری

نرم افزار گزارش گیری از خط شهری

 

سرویس مدیریت و تحلیل تماس سانترال با نام گزارشگر ابری این امکان را به شما می دهد تا بتوانید از خطوط شهری با بهترین حالت ممکن گزارش دریافت کنید. شما می ‌توانید خط شهری مورد نظر خود را مشخص کرده، بازه زمانی را تعیین نموده و یا حتی شماره های پرتکرار تماس های ورودی این خط را بررسی کرده و مشاهده نمایید. تمام این گزارش ها به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه به شما ارائه می شود. این نرم‌افزار آنلاین به شما اجازه می دهد تا بتوانید تمامی مکالمات و اتفاقاتی که در خطوط شهری می ‌افتد را به صورت آنلاین و برخط و در لحظه مشاهده، کنترل، تحلیل و بررسی کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و یا استفاده از این نرم افزار به صورت آزمایشی می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید نمایندگی پاناسونیک در خدمت شماست.

 

تلفن های معمولی که دارای صفحه نمایشگر هستند و قابلیت کالر آیدی را دارند به محض متصل شدن به خط شهری و دریافت تماس به راحتی شماره فرد را نمایش می ‌دهند و اگر آن شماره در دفترچه تلفن ذخیره شده باشد نام شخص نیز به کاربر نمایش می دهد. نمایش شماره در تلفن سانترال کمی متفاوت است و به تجهیزاتی نیازمند است. وجود کارت کالر آیدی یکی از ملزومات این قابلیت است به گونه ای که باید حتما کارت کالر آیدی خریداری و نصب و برنامه ریزی شود. البته لازم به ذکر است که برخی از کارت های خط شهری از این قابلیت به صورت پیش‌ فرض پشتیبانی می کنند که بسته به مدل دستگاه و کارت خریداری شده متفاوت است. برای این منظور باید ابتدا مدل دستگاه سانترال خود را دانسته و با کارشناس مربوطه در این زمینه مشورت نمایید.

نحوه نمایش شماره در تلفن سانترال پاناسونیک

 

اگر مجموعه شما کوچک است و نهایتاً ۸ خط شهری دارید و از دستگاه سانترال سفید رنگ استفاده می کنید این نکته را باید بدانید که خرید کارت کالر آیدی سانترال الزامی است زیرا در این مدل از دستگاه ویژگی کالر آیدی به صورت پیش فرض وجود ندارد و شما باید آن را خریداری کنید. پس از خرید و نصب کارت کالر آیدی بر روی خط شهری مورد نظر شما می توانید با برنامه ‌ریزی ساده شماره های دریافتی را مشاهده کنید البته این نکته ضروری است که تلفن باید دارای صفحه نمایشگر باشد.

 

برای نمایش شماره در تلفن سانترال نیازی نیست که شما از گوشی های دیجیتال و یا تحت شبکه استفاده کنید حتی گوشی های رومیزی ساده ارزان قیمت پاناسونیک نیز می تواند از این قابلیت پشتیبانی کند. تلفن بیسیم نیز در صورت دریافت تماس از خارج از دستگاه سانترال به راحتی می ‌تواند شماره را نمایش دهد اما برخی از مدل ها که قدیمی هستند در صورت دریافت تماس داخلی امکان نمایش شماره را ندارند. البته این اتفاق در کمتر گوشی رخ داده است مگر اینکه تلفن بیسیم شما قدیمی باشد.

کارت کالر آیدی ظرفیت های گوناگونی دارد به طور مثال در سانترال ۳ به ۸ هر کارت کالر آیدی برای ۳ خط شهری طراحی شده است در مدل های پیشرفته تر این ظرفیت افزایش پیدا کرده. محل نصب این کارت ها اصولاً بر روی کارت خط شهری می باشد ولی در سانترال کم ظرفیت که مکانی جدا و مختص به خود را دارد.

برای برنامه‌ ریزی کارت کالر آیدی می توانید از طریق تلفن سانترال در سانترال کم ظرفیت و از طریق نرم افزار پاناسونیک در سری پر ظرفیت دیجیتال و تحت شبکه این برنامه ریزی را انجام دهید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

خرید تلفن سانترال ارزان یکی از درخواست هایی است که بسیار زیاد به صورت روزانه به واحد فروش پاناسونیک می رسد. در این مقاله می‌خواهیم توضیحاتی در رابطه با این تلفن ها و حتی پاسخ درستی به این سوال بدهیم. ابتدا به معنی واژه ارزان می پردازیم منظور از این واژه چیست؟ مهمترین نکته ای که اهمیت دارد این است که بودجه مورد نظر شما چقدر است؟ دومین نکته این است که آیا پاناسونیک و یا هر برند دیگری در راستای بودجه مورد نظر شما محصولی را طراحی کرده است؟ و سومین سال آیا اصلاً گوشی هایی که مد نظر دارید متناسب با دستگاه سانترال شماست و می‌ توان از آنها استفاده نمود؟ پس برای اینکه خرید خود را در زمینه تلفن سانترال ارزان ثبت کنید باید ابتدا مدل دستگاه را متوجه شوید و بدانید دستگاهی که داری چه مدلی است و نکته بعدی این است که چه کارت هایی در آن تعبیه شده است؟

تلفن سانترال ارزان

لیست گوشی های تلفن سانترال ارزان

 

بسیاری از دستگاه‌های سانترال می‌توانند از گوشی های آنالوگ یا در واقع گوشی ‌های ارزان ‌قیمت پشتیبانی کنند، اما در حالت اولیه فقط دستگاه سانترال ۳ به ۸ و یا KX-NS500 می ‌توانند از این ها پشتیبانی کند در غیر این صورت باید کارت افزایشی مورد نظر را خریداری نمود که به آن کارت داخلی آنالوگ گفته می شود. این کارت به شما اجازه می دهد تا بتوانید تمامی تلفن های ساده رومیزی را از هر برندی به دستگاه متصل کنید و همچنین می توانید از تلفن بیسیم نیز بهره بگیرید. در حقیقت تمامی تلفن هایی که به صورت مستقیم قابلیت اتصال به خط شهری را دارند می توانند به کارت داخلی آنالوگ متصل شوند.

تلفن سانترال ارزان

بازه قیمتی گوشی تلفن سانترال ارزان

 

با توجه به نوسانات بازار و اینکه ممکن است در یک برهه زمانی یک محصول از تولید خارج شود و یا محصول جدیدی به بازار وارد شود و با توجه به عرضه و تقاضای بازار نمی ‌توان قیمت دقیقی برای آنها متصور شد، به همین دلیل شما باید در صورت اینکه مدل تلفن خود را شناسایی کردید از واحد فروش نمایندگی ‌پاناسونیک آن را استعلام بگیرید. در زیر می توانید لیست تلفن های ساده که قیمتی مناسب دارند را مشاهده کنید همچنین تمامی تلفن های بی سیم قابلیت اتصال به این کارت را دارند به همین دلیل تمامی مدل های گوشی بیسیم پاناسونیک نیز در این دسته بندی قرار می گیرند.

 

 • تمامی مدل های گوشی بیسیم پاناسونیک
 • تلفن سانترال KX-TS500
 • تلفن سانترال KX-T2371
 • تلفن سانترال KX-T2373
 • تلفن سانترال KX-T2375
 • تلفن سانترال KX-T2378
 • تلفن سانترال KX-T7703
 • تلفن سانترال KX-T7705
 • تلفن سانترال KX-TG7716
 • تلفن سانترال KX-TS208
 • تلفن سانترال KX-TS520
 • تلفن سانترال KX-TS580
 • تلفن سانترال KX-TS880
 • تلفن سانترال KX-TSC11
 • تلفن سانترال KX-TSC60
 • تلفن سانترال KX-TSC62

تلفن سانترال ارزان

گاهی تصور می شود که استفاده از تلفن های رومیزی به علت هزینه کمی که برای مجموعه به بار می ‌آورند انتخابی مناسب تر هستند اما در آینده ممکن است با تغییر خط مشی شرکت و یا حتی بزرگ شدن مجموعه دیگر آن گوشی ها کارایی نداشته باشند به همین دلیل توصیه می ‌کنیم قبل از خرید هر محصول ابتدا آینده شرکت را متصور شوید و با هدف گذاری صحیح به سمت مقصد پیش بروید. حتی هزینه های کوچک نیز می تواند در آینده صدماتی به شرکت وارد کند در این راه می توانیم به عنوان نمایندگی پاناسونیک و گروهی فعال و با تجربه در این زمینه به خوبی شما را راهنمایی کنیم کافیست تا با شماره 88933100 تماس حاصل کنید.

 

یکی از پرفروش ترین تلفن های پاناسونیک مدل گوشی ۷۷۳۰ می باشد. این گوشی ظاهری کاملا ساده دارد که برخلاف این ظاهر ساده ویژگی های بسیار زیادی را به کاربر خود می ‌دهد، اولین نکته‌ای که در گوشی ۷۷۳۰ اهمیت دارد این است که این گوشی هایبرید می باشد به این معنا که هم در سیستم آنالوگ و هم در سیستم دیجیتال امکان نصب و راه‌ اندازی دارد که کاربران مختلف می توانند با پرداخت هزینه ای به نسبت کم در قیاس با تلفن دیجیتال پاناسونیک محصول را خریداری کنند که از ویژگی ‌هایی مانند آنها برخوردار است.

 

گوشی 7730

ویژگی های گوشی ۷۷۳۰

 

این گوشی محصول کمپانی پاناسونیک است که در صورتی که به دستگاه سانترال متصل شود قابلیت استفاده را دارد در غیر این صورت به هیچ عنوان قابل استفاده نیست. به معنای بهتر اگر آن را به صورت مستقیم به خط شهری متصل کنیم امکان استفاده از آن وجود ندارد بلکه فقط به عنوان یک رابط میان کاربر و دستگاه سانترال طراحی شده است. این گوشی تلفن ابعادی کوچک دارد و برخلاف آن بهترین کارایی را به کاربران خود می دهد. صفحه نمایشگر یک خطی که می ‌تواند ۱۶ حرف را بر روی خود نمایش دهد از ویژگی‌های بارز این گوشی است که باعث شده بتوانیم تمام برنامه ‌ریزی‌ها و تنظیمات دستگاه سانترال را به واسطه همین قابلیت انجام دهیم.

 

۱۲ کلید دسترسی آسان به همراه چراغ نمایشگر نورانی باعث می شود تا بتوانیم ۱۲ خط شهری یا شماره تلفن را ثبت و ذخیره کنیم و حتی می‌ توانیم داخلی های پر کاربرد را ذخیره کنیم و در صورت فشردن هر یک از کلید ها با شماره مورد نظر تماس برقرار کنیم. در مقابل این دوازده کلید، ۱۲ جای خالی وجود دارد که می توانید نام خط شهری یا نام فرد را یادداشت کنید که به راحتی بتوانید در یک نگاه عملیات مورد نظر خود را اجرایی کنید.

گوشی 7730

اعداد و صفحه کلید در بهترین جای خود قرار دارد، صدای گوشی بسیار واضح است، چراغ پیغام باعث می ‌شود تا بتوانید در صورتیکه دستگاه سانترال دارای پیغام گیر باشد متوجه شوید که شما دارای پیغام هستید. وزن این گوشی بسیار سبک است و اگر آن را در دست بگیرید در مکالمه های طولانی مدت اصلا خسته نخواهید شد. سیم های به کار گرفته شده در تلفن بسیار قدرتمند هستند، پیشنهاد می شود که بر سر هر راه هرزگیر را استفاده کنید تا در مرور زمان و بر اثر استفاده زیاد سیم دچار آسیب نشود.

 

کلید هایی برای اینکه بتوانیم به راحتی تماس را متوقف و یا انتقال دهیم بر روی صفحه کلید در نظر گرفته شده است که می توانید با استفاده از هر کدام از آنها عملیات مورد نظر خود را انجام دهید. امکان اتصال هدفون و هدست به تلفن میسر شده است، همچنین می توانید در صورت نیاز با فشردن کلید اسپیکر تماسی را بدونه اینکه دست خود را مشغول آن کنید برقرار کنید. سیستم صدا در گوشی ۷۷۳۰ شباهت بسیار زیادی به سیستم صدا در حالت دیجیتال دارد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

برای خرید گوشی ۷۷۳۰ می توانید با شماره 88941000 نمایندگی پاناسونیک تماس حاصل کنید.

 

تمامی سیستم های ارتباطی ساخته شده تا به امروز توانایی ثبت مکالمات را دارند هر کدام از آنها ضعف ها و برتری هایی نسبت به یکدیگر دارند. در هنگام ثبت و ذخیره سازی مکالمات برخی از آنها تماس های داخلی را ثبت نمی کنند، برخی از آنها مدت زمانی که طول می کشد تا فرد جواب تلفن را بدهد را ثبت نمی کنند و برخی از آنها به گونه ای طراحی شده اند که در صورت ارسال تماس به سرویس راهنمای تلفنی (دیزا) و عدم پاسخگویی از طرف فرد آن را به صورت تماس بی پاسخ ثبت نمی کنند. مکالمات شرکت ها اهمیت بسیار زیادی دارد و کنترل و بهینه سازی آنها از مهمترین دغدغه هایی است که مدیران همیشه آن را مد نظر داشتند و به دنبال ابزاری برای گزارش گیری از مکالمات هستند. نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال یکی از از نرم افزارهای جانبی است که برای مدیران کاربرد فراوانی دارد. این نرم افزار ویژگی های متفاوتی دارد که می ‌توان با استفاده از آنها به بهترین شکل گزارشات مورد نظر را دریافت کرد یکی از بهترین نرم ‌افزارهای موجود نرم افزار گزارشگر ابری است. این نرم افزار ویژگی های متفاوتی دارد که در این مقاله به بررسی برخی از آنها که مهمترین است می پردازیم.

نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال

نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال یا گزارشگر ابری

 

اولین و مهمترین ویژگی این نرم افزار این است که می ‌توانید تحت بستر اینترنت تمامی اطلاعات خود را دریافت کنید و در هر مکان و در هر زمانی گزارشات خود را به صورت جداول گرافیکی، خطی، نموداری، درجه ‌ای و بسیاری از موارد دیگر مشاهده کنید. این نرم افزار همان طور که بیان شد تحت بستر اینترنت کار خود را انجام می ‌دهد به همین دلیل می توان از چندین روش آن را به مشاهده و بررسی نمود.

 

 •  تحت بستر ویندوز 
 • تحت بستر گوشی های اندروید
 • تحت بستر گوشی هایی با فرمت ios

 

امکان تعریف بیش از ۵۰ داشبورد

 

این نرم افزار به شما اجازه می‌دهد تا ۵۰ پنل مختلف را برای خود تعریف کنید و در هر کدام از این پنل ها بتوانید ویژگی های مورد نظر خود را تعریف کرده و گزارش های متفاوتی را دریافت کنید.

نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال

 

امکان تعریف ۱۲ ویجت در هر داشبورد

 

در هر داشبورد می توانید بیش از ۱۰ ویجت را تعریف کنید که این ویجت‌ ها هرکدام امکانی خاص را به شما ارائه می دهند به طور مثال ترافیک تماس ‌ها، آخرین تماس های ورودی، آخرین تماس های خروجی، پرکارترین خطوط شهری از حداقل گزارشاتی است که می توانید در هر داشبرد فعال سازی کنید. با استفاده از ۷۳ ویجت می توانید داشبورد خود را تنظیم و طراحی کنید به طور مثال شما می توانید با طراحی ویجت "پرهزینه ‌ترین داخلی ها در تماس خروجی" کنترل کنید که چه تماس‌هایی بیشترین هزینه را برای شرکت در پی داشته است و با استفاده از ویجت های دیگر و تحلیل آنها در کمترین زمان متوجه خواهید شد که آیا این تماس در راستای امور شرکت بوده است یا فقط تماسی برای کارهای خصوصی پرسنل.

هم چنین می توانید با استفاده از "تعداد تماس‌ها در هر ثانیه یا دقیقه یا در هر ساعت" متوجه شوید که ترافیک تماس ها به چه ترتیب است و آیا نیاز است که خط شهری اضافه کنید و یا پرسنل خود را در پیک تایم کاری خود با جابجایی های کوچک به گونه‌ای مدیریت کنید که تمامی تلفن ها پاسخ داده شود. با استفاده از ویجت "تعداد تماس های بی پاسخ" و همچنین با همکاری یکی دیگر از ویجت ها (که می ‌تواند برای هدف گذاری برای شما مناسب باشد) می توانید تعداد تماس های بی پاسخ را به کمترین مقدار خود برسانید. البته که در این راه همکاری پرسنل بسیار احساس می شود.

نرم افزار گزارشگر ابری ویژگی های بسیار زیادی دارد که در این مقاله فقط به بخش کوچکی از آنها پرداختیم برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید نرم افزار ثبت مکالمات تلفن سانترال می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید و واحد فروش و پشتیبانی به راحتی به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

 

دستگاه سانترال به شما اجازه می دهد تا بتوانید لیست تماس های خروجی خود را مشاهده کنید اما این لیست به صورت یک فایل نوشتاری بر اساس زمان و تاریخ برقراری تماس نوشته می ‌شود و تهیه دیده شده است و امکان مدیریت آن به راحتی وجود ندارد و شما باید به صورت دستی محاسبه هزینه تماس در سانترال را انجام دهید. شما باید تماس ها را لیست کنید و بر اساس خطوط شهری استفاده شده و همچنین شماره هایی که به صورت شهری یا موبایل یا شهرستان برقرار شده است آنها را محاسبه کنید. اما نرم ‌افزار گزارشگر ابری به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید با تعریف خطوط شهری و محاسبه هر تماس بر اساس نرخ مصوب در یک نگاه هزینه روزانه، هفتگی، ماهیانه و یا هر تاریخ پویای دیگری را که مدنظر دارید مشاهده کنید. این کار به شما اجازه می دهد تا بتوانید در یک نگاه هزینه‌ های شرکت را مشاهده و بر اساس درآمد خود آن را قیاس کنید.

 

محاسبه هزینه تماس در سانترال

محاسبه هزینه تماس در سانترال

همواره محاسبه دخل و خرج یکی از مهمترین کارهایی است که در هر شرکت، خانه، سازمان برای هر فردی باید انجام شود. باید بدانیم که درآمد هر فرد چقدر است و چه مقدار هزینه صورت می گیرد؟ نصب نرم افزار گزارشگر ابری به شما این اجازه را می ‌دهد تا بتوانید در کمترین زمان بیشترین اطلاعات را دریافت کنید و بر اساس آن به درستی ره آورد خود را مشاهده کرده ای و در راستای بهبود روند مکالمات قدم بردارید.

محاسبه هزینه تماس در سانترال به شما کمک می کند تا با دید باز به خطوط شهری خود نگاه کنید و افراد خود را به صورت مستمر چک و بررسی نمایید که آیا تماس هایی که برقرار میکنند برای امور شرکت است یا فقط برای کارهای شخصی خود و همچنین با استفاده از دیگر امکاناتی که این گزارش گر پیشرفته نشان می‌دهد می ‌توانید نتیجه و بازخورد هر تماس را بر اساس نیازهای خود تحلیل و بررسی کنید.

به کمک این ویژگی و دیگر امکانات این گزارش گر پیشرفته متوجه خواهید شد که در یک بازه زمانی به طور مثال یک ماهه هر فرد چه تعداد چه مقدار هزینه برای شرکت به وجود آورده است و یا چه مقدار باعث کسب درامد شده بر اساس همین هزینه‌هایی که ایجاد کرده است. از دیگر ویژگی های نرم افزار گزارشگر ابری...

 • کنترل ترافیک مکالمات
 • افزایش بهره وری کار نیروی انسانی
 • مدیریت تماس های ورودی و خروجی
 • کنترل تماس های پرسنل و مشتریان از داخل و خارج از شرکت
 • بررسی و محاسبه ی مدت زمان تماس های کارمندان و مشتریان
 • افزایش سود آوری و کارایی سازمان به واسطه صرفه جویی در زمان و هزینه

 


Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104
صفحه1 از45

تلفن سانترال