گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک ارائه دهنده انواع خدمات در زمینه دستگاه سانترال و انواع سیستم های اداری پاناسونیک می باشد. یکی از این خدمات اعزام کارشناس خط تلفن برای بررسی و رفع عیب آن است به طور مثال رفع عیب نویز خط شهری یکی از عمده خدماتی است که در این حوزه انجام می پذیرد. البته در این حالت ابتدا باید حتماً خط از مخابرات چه کرده و بررسی نمایید که مشکل در ایران از مسیر بین خط مخابرات نباشد در صورتی که ایراد از سمت مخابرات باشد فقط کارشناس مخابرات امکان رفع موضوع را دارد.

کارشناسان نصاب تلفن سانترال پاناسونیک

اعزام کارشناس خط تلفن شهری

تمامی پرسنل فنی مجموعه دارای دانش و تجربه کافی در زمینه تمامی خدمات هستند برقراری و اضافه کردن خط شهری و سانترال مستقیم کردن خط شهری خارج کردن خط از مرکز تماس راه اندازی و برنامه ریزی خط شهری که باید به مودم متصل شود و یا اتصال دو مرکز تماس به یکدیگر از حداقل خدماتی است که در این مجموعه ارائه میشود.

کارشناسان نصاب تلفن سانترال پاناسونیک

برنامه ریزی سخت افزاری و نرم افزاری توسط کامپیوتر از جمله خدماتی است که نیازمند دانش فنی ویژه است آشنایی با تمامی کارتهای افزایشی سانترال شناخت سیستم ها و حتی رنگ بندی آنها در راه اندازی سخت افزاری به تکنسین و نصاب تلفن کمک می کند تا با سرعت عمل بیشتری خدمات مورد نیاز هر مجموعه را ارائه کند.

تعرفه خدمات سانترال

 • راه اندازی خط شهری
 • راه اندازی خط داخلی
 • برقراری و برنامه ریزی خط شهری با مودم
 • راه اندازی و برنامه ریزی منشی تلفنی (دیزا)
 • راه اندازی و برنامه ریزی کالر آیدی (نمایش شماره تماس گیرنده)
 • محدود کردن زمان مکالمات تلفنی (تایمر در سانترال)
 • راه اندازی دستگاه فکس به عنوان داخلی
 • خارج کردن دستگاه فاکس از داخلی سانترال
 • سر بندی کابل ها به همراه داکت کشی و کابل کشی
 • نصب و راه اندازی باطری بک آپ یا پشتیبان
 • نصب و برنامه ریزی دستگا هموزیک پشت خط (هلد)

منظور از دایورت تماس یعنی انتقال مکالمه به صورت هوشمند. به زبان ساده یعنی اینکه وقتی به خط A شماره ای زنگ میزند به جای اینکه تلفن زنگ بخوره تلفن B که تماس با آن منتقل شده است تماس را دریافت می کنه. در این میان هزینه ارسال تماس نیز توسط مخابرات (اگر تلفن ثابت باشد) و اپراتور موبایل (اگر تلفن انتقال دهنده موبایل باشد) دریافت می شود که مبلغ ناچیزی است. اینک برای دایورت تلفن ثابت پاناسونیک باید چه کارهایی انجام داد؟ نکته اول این است که بررسی کنیم که خط از جانب مخابرات اجازه این کار را دارد یا خیر! در واقع باید ثبت درخواست کنید تا این امکان فعال شود. البته در خط¬های تازه خریداری شده در برخی از مناطق مخابراتی دایورت تماس به صورت پیش فرض وجود دارد، اما برای خطوط قدیمی می باید در خواست آن را ثبت نمود. مخابرات نیز در کوتاه‌ترین زمان این سرویس دایورت را عموما رایگان فعال سازی می کند.

اموزش دایورت تلفن ثابت پاناسونیک

کد دایورت تلفن ثابت روی موبایل

برای انجام انتقال تماس هیچ تفاوتی ندارد که تلفن شما از چه نوعی است. بیسیم یا تلفن رومیزی روند زیر را انجام دهید. ابتدا کلید * را فشار دهید سپس عدد ۲۱ را وارد و سپس * را وارد نمایید و پس از انجام این مرحله سریعاً شماره مقصد را وارد کنید به طور مثال 88933100 و یا شماره موبایل 09361882800 و در انتها کلید # را فشار دهید.

برای غیر فعال کردن دایورت نیز کافیست تا کد دستوری #21# را در تلفن وارد نمایید. این کار را به محض آزاد کردن خط شهری و شنیدن صدای بوق انجام دهید.

اموزش لغو دایورت تلفن ثابت پاناسونیک

اگر با انجام مراحل گفته شده انتقال‌تماس میسر نبود پیشنهاد می‌شود تا ابتدا از مخابرات فعال بودن این قابلیت را اطمینان حاصل کنید و سپس مجدداً این عمل را تکرار کنید. اگر این امر انجام نشد می توانید از کارشناسان فنی پاناسونیک کمک بگیرید. البته که این کمک در صورت مجهز بودن به دستگاه سانترال است. ممکن است با فعال سازی برخی کد ها امکان انتقال تماس برای شما غیرفعال شده باشد و یا شما اصلاً دسترسی به آن را نداشته باشید.

کد دایورت در صورت اشغال تلفن 

یک نوع دیگری از انتقال تماس، که فعال می شود که فرد در حال مکالمه است و سرویس پشت خطی آن فعال نیست این کد به شما کمک می کند تا بتوانید تمامی مکالمات را مدیریت نمایید برای فعال سازی این کد باید در تمام مراحل قبل به جای وارد کردن عدد ۲۱ عدد ۶۱ را وارد کنید و برای غیر فعال کردن نیز #61# را شماره گیری کنید.

اموزش لغو دایورت تلفن ثابت پاناسونیک در صورت اشغال

در صورتی که اجرای کدهای دایورت در تلفن یا مرکز تماس شما صورت نگرفت باید به مخابرات محل مراجعه کرده و در صورت فعال بودن آن از کارشناسان فنی کمک بگیرید.

تماس با نمایندگی پاناسونیک

 

کال سنتر یک مرکز تماس کاملاً هوشمند است که امکان مدیریت تمامی تماس های ورودی و خروجی را متناسب با برنامه ریزی ها و تنظیمات صورت گرفته بر عهده می گیرد و برای این منظور نرم افزار call center طراحی شده است که بتوانید به خوبی این عملیات را اجرایی کنید، اما همیشه استفاده و پیروی از یک کد مناسب نیست، بلکه باید بر روی آن نظارت داشت. تماس های ورودی از ارزشمند ترین رویداد ها در هر شرکت است. هزینه زیادی صورت گرفته تا این تماس دریافت شود و باید به خوبی قدر آن را دانست. تبلیغات مختلف و یا حتی تلاش برای کسب یک رزومه قوی موجب این تماس شده است و نباید آن را به همین راحتی ها از دست داد.

مدیریت تماس ها و افزایش کیفیت پاسخگویی اپراتور ها در نرم افزار call center

مدیریت تماس ها و افزایش کیفیت پاسخگویی اپراتور ها

همان طور که بیان شد مدیریت تماس ها ارجحیت به هر چیزی دارد، پس توصیه ما به شما استفاده از یک نرم افزاری که بتواند در کنترل کیفیت تماس ها به شما کمک کند. سرویس مدیریت و تحلیل تماس، یک سامانه قدرتمند و قوی برای تحلیل، آنالیز و بررسی تماس ها در خدمت شماست. این برنامه با اتصال به مرکز تلفن اطلاعات را دریافت می‌ کند و پس از آنالیز و بررسی آن از طریق نمودارهای گرافیکی و یا جدول هایی با قویترین نوع گفتار گزارشاتی را به دست شما می رساند که قبل از آن، هیچ نرم افزار call center نمی توانست انجام دهد. 

مدیریت تماس ها و افزایش کیفیت پاسخگویی اپراتور ها در نرم افزار call center

حافظه ای پنج ساله برای حفظ تمامی اطلاعات و ذخیره میلیون‌ها تماس با امکان مقایسه آنها در کمترین زمان، ویژگی بارزی است که در نظر کمتر نرم افزاری قابل مشاهده است. با کمک گزارشگر ابری و گرفتن لاگ تماس ها می توانید به خود و مجموعه خود کمک کنید تا بهترین نوع پاسخگویی به تماس را تجربه کنید. افزایش کیفیت پاسخگویی هر اپراتور به شما در فروش بیشتر و یا حتی خدمت ‌رسانی بهتر کمک می‌ کند. آن را دست کم نگیرید...

 

بی پاسخ ماندن تماس ها اصل دیگری است که با نظارت کامل بر تماس های ورودی و کنترل ساعت اوج کاری در هر دپارتمان صورت می‌گیرد. هر تماس از دست رفته یک بمب اتم است که در شرکت شما منفجر می شود. شما به راحتی با کمک ویجت های طراحی شده در این زمینه و با هدف گذاری منطقی درصد احتمال انفجار بمبی را به صفر برسانید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استفاده ۱۴ روزه رایگان از تمامی امکانات سرویس مدیریت و تحلیل تماس با شماره 88903060  تماس بگیرید

 

راه اندازی سانترال شامل دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. در حالت سخت افزاری که حالت نصب اولیه نام دارد تمامی کابل کشی ها، داکت کشی ها و تنظیمات خطوط شهری باید به درستی انجام شود، هم چنین سیم کشی داخلی ها نیز باید انجام شود و همچنین در انتها تهیه نقشه از روند کار نیز یکی از اولویت هاست. مکان یابی مناسب برای نصب دستگاه سانترال یکی از ملزوماتی است که باید همواره آن را مد نظر داشت. قرار دادن در اتاق سرور در رک و یا در محلی در دیوار که به راحتی آب و یا رطوبت به آن آسیب نرساند مخصوصا در شهرهای شمالی و جنوب کشور به دلیل رطوبت بالا دیوار ها. از گزینه های دیگر که در انتخاب مکان مناسب برای دستگاه اهمیت دارد، حداقل کردن میزان کابل کشی هاست که ارتباط مستقیمی با هزینه انجام شده برای اتمام به کار دارد. پس از نصب سخت افزاری و اتصال دستگاه به دیوار و یا قرار دادن آن در اتاق رک، اینک نوبت آن است که نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک را به صورت نرم‌ افزاری اجرایی کنید.

راه اندازی دستگاه سانترال پاناسونیک

مراحل راه اندازی سانترال پاناسونیک

در این حالت بسته مدل دستگاه سانترال که در چه سری قرار دارد برنامه ریزی آغاز می‌ شود. در سریال کم ظرفیت به دلیل محدود بودن خطوط شهری و داخلی ها برنامه ریزی از تلفن اصلی یا مادر انجام می ‌شود. اما در سری پر ظرفیت و یا تحت شبکه که تعداد خطوط شهری و داخلی افزایش می ‌یابد و همچنین ارتباط ویپ نیز میسر است و یا استفاده از تلفن های بیسیم دکت نیز در راس کار وجود دارد، برنامه ریزی از طریق نرم ‌افزار پاناسونیک که در لپ تاپ متصل به مرکزتلفن وجود دارد، امکان پذیر می شود.

توصیه می‌شود اگر قصد دارید برای اولین بار نصب و راه اندازی کنید حتما از یک کارشناس پاناسونیک کمک بگیرید.

برای راه اندازی و نصب دستگاه سانترال با شماره 88933100 تماس بگیرید...

 

یکی از تجهیزاتی که در شرکت ها بسیار به دنبال آن هستند نرم افزار ثبت تماس های تلفنی است تا بتوانند هدف کاهش هزینه مکالمات در شرکت را عملی سازند. آنها تصور می کنند با ثبت و ذخیره سازی تمام اطلاعات تماس در این نرم افزار می توانند به راحتی تمامی مکالمات را مدیریت در دسترس داشته باشند. این در حالی است که این نرم افزار ها اصولاً به صورت کامل نمی ‌تواند خدمت‌ رسانی مفیدی به کاربران خود داشته باشد.

سرویس و نرم افزار ثبت تماس های تلفنی

اولین نکته بعد و منفی این نرم افزارها این است که فقط از طریق یک کامپیوتر و یا لپ تاپ می توان به آنها دسترسی پیدا کرد و به نبودن و تحت شبکه نبودن آنها از معضلات بزرگی است که باعث می ‌شود در مورد زمان فرد را مایوس کند و دیگر تمایلی به استفاده از این نرم افزار نداشته باشد. همچنین اکثر این نرم افزار ها فقط می توانند تماس های ورودی خروجی و از دست رفته را مدیریت کند و امکان ارائه تحلیل و یا دسته بندی کردن آنها در بازه های زمانی مختلف وجود ندارد و امکان گزارش ‌دهی هوشمند نیز در این تجهیزات اکثرا به خوبی تعریف نشده است.

سرویس و نرم افزار ثبت تماس های تلفنی

سرویس و نرم افزار ثبت تماس های تلفنی

گروه فنی مهندسی ارتباط ارائه دهنده سرویس و نرم افزاری است که به صورت تحت شبکه می تواند تمامی اطلاعات را از دستگاه سانترال یا کالسنتر دریافت کند و آنها را با استفاده از نمادهای گرافیکی به تصویر بکشد. به طور مثال شما می توانید تمامی اطلاعات دستگاه سانترال اعم از تماس از دست رفته تماس دریافتی و تماس خروجی را در بازه زمانی به صورت هوشمند و روزانه و لحظه به لحظه مشاهده کنید و یا آن که تمامی این اطلاعات را به صورت تک به تک مورد تحلیل و بررسی قرار دهید. امکان به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با کاربران دیگر و همچنین امکان مدیریت و تحلیل چندین دفتر به شکل آنلاین و در لحظه برای شرکت‌هایی که دارای مولتی شعب هستند از دیگر ویژگی های بارز این سرویس است.

استفاده از کامپیوتر در هر نقطه از کره زمین و یا اپلیکیشن اندروید یا IOS به شما کمک می کند تا تحلیلی دقیق تر در هر ساعت از شبانه روز داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88933100 تماس حاصل کنید…

 

دستگاه سانترال مانند هر سیستم ارتباطی به گونه ای طراحی شده است که از خطوط تلفن پشتیبانی می کند و این بدان معنا است که در هنگام برقراری تماس از هر داخلی و یا دریافت تماس آن خط اشغال بوده و در صورت ارتباط با آن بوق اشغالی را می شنویم. اما برخی از دوستان دغدغه دارند و سوال بزرگی در ذهن آنهاست علت بوق اشغال زدن هنگام تماس با یک داخلی چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که آن داخلی از هر گوشی که استفاده می کند در صورت دریافت تماس کاملاً اشغال شده و خط پر می شود و امکان دریافت مکالمه جدید را ندارد. اما این استثنا در تلفن های کارشناسی و تحت شبکه وجود دارد که به فرد اعلام می ‌کند فردی پشت خط وجود دارد و با شما تماس گرفته است البته این حالت فقط در هنگامی رخ می ‌دهد که آن داخلی به گونه ای تعریف شده باشد که دو داخلی با یکدیگر لینک شده اند و این تماس ورودی از خارج از دستگاه سانترال است.

علت بوق اشغال زدن هنگام تماس با یک داخلی چیست؟

علت بوق اشغال زدن هنگام تماس با یک داخلی چیست؟

در پاراگراف بالا بیان کردیم که علت آن مشغول شدن و تصرف کامل خط توسط فردی است که مکالمه را آغاز کرده و این امر به صورت کاملاً طبیعی چه در دستگاه سانترال پاناسونیک و یا کال سنتر سیسکو و بسیاری از مدل‌های دیگر مانند اوایا انجام می ‌شود. شما تصور کنید تلفن را به صورت مستقیم به خط شهری متصل کرده اید آیا می توانید تماس دیگری را دریافت کنید؟ مگر آنکه آن تماس را به صورت تماس پشت خط دریافت کنید و بوق هایی در فواصل زمانی کوتاه بشنوید که دقیقا این عمل در دستگاه سانترال نیز اجرایی شده است و شما آن را بصورت نمایشگر کلید نمایشگر نورانی که خاموش و روشن می شود می بینید.

اما اگر در صورتی که فرد هیچ مکالمه ای را آغاز نکرده و تلفن در حالت عادی است اما در صورت برقراری تماس بوق اشغال می شنوید ممکن است خللی در کار ایجاد شده باشد و آن داخلی در حالت مزاحم نشوید باشد و یا کدهای برنامه ریزی شده آن مختل شده باشد به همین دلیل توصیه می‌شود که حتما با کارشناس پاناسونیک تماس بگیرید تا او که آشنایی کامل با تمامی موارد دارد در محل حضور پیدا کند و مورد را برطرف کند.

برای برقراری تماس با نمایندگی پاناسونیک و اعزام کارشناس و یا مطرح نمودن سوالات خود با شماره 88933100 تماس بگیرید...

 

یکی از تجهیزاتی که در دستگاه‌های پیشرفته سانترال وجود دارد سرویس هایی است که باعث می ‌شود تا بتوان بر روی آنها پیاده سازی تلفن تحت شبکه انجام داد. هر دستگاه سانترال متناسب با ظرفیت و ویژگی‌هایی که دارد اجازه فعال سازی برخی ویژگی ها را به کاربر می دهد. سانترال پر ظرفیت دیجیتال و تحت شبکه نیز با ظرفیت قابلیت های گوناگون استفاده از این محصولات را برای کاربر خود فراهم کرده است.

پیاده سازی تلفن تحت شبکه و ویپ مزایا و امکانات

پیاده سازی تلفن تحت شبکه و ویپ مزایا و امکانات

عدم محدودیت به مکان جغرافیایی اولین دستاورد است که اهمیت دارد شما دیگر میتوانید از هر نقطه از کره زمین که باشید بر بستر اینترنت با هم کار خود در کشوری دیگر تماسی داخلی کاملا رایگان و تحت کنترل سانترال برقرار کنید این امر در سال‌های گذشته با قابلیت هایی بسیار محدود ارائه میشد. اما امروزه با رشد تکنولوژی تعریف تلفن همراه به عنوان یک داخلی از سانترال امری بدیهی است و اصلا پیچیده نیست ویپ انتقال همزمان مکالمات تلفنی بر روی یک شبکه و تلفن اینترنت هوشمند است که پاناسونیک را می‌توان جزو پرچمداران این مورد معرفی کرد مدل هایی از سانترال که از این ویژگی پشتیبانی می کند...

 • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA100
 • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA200
 • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA600
 • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE100
 • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE200
 • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE600
 • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS500
 • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS1000

انتقال صدا بر روی بستر شبکه امکانی است که کمپانی های محدودی از این قابلیت در دستگاه سانترال خود برخوردار هستند این قابلیت به صورت پیش فرض در برخی از مدل ها وجود دارد اما در برخی دیگر با خرید کارت ویپ امکان پذیر می شود و همچنین می توان از تلفن های تحت شبکه به عنوان داخلی هوشمند استفاده نمود.

تلفن های تحت شبکه به دست ای از سیستم های ارتباطی اطلاق می شوند که می توانند از طریق کابل شبکه به دستگاه سانترال متصل شوند و یا از راه دور از طریق تعریف آی پی آنها می توان به راحتی در هر نقطه از کره زمین از آنها استفاده کرد. ایجاد ارتباط بین شعب و دفاتر مختلف از یک شرکت در کشورهای مختلف برای برقراری تماس رایگان یکی از پر استفاده ترین امکاناتی است که توسط تلفن های تحت شبکه و سرویس فعال سازی می شود.

 

یکی از اولین و مهمترین خواسته مدیران شرکت‌ها چه خصوصی و چه دولتی کاهش هزینه است. تفاوتی ندارد که تعداد کارمندان آن مجموعه نفر باشد هر چند نفر که باشد شما قطعاً می دانید که کاهش هزینه‌های جاری از اولویت‌ها است. برای این منظور چه راهکاری دارید؟ چگونه می توان بر افراد نظارت داشت؟ چه کسی بیشترین مکالمات را دارد و چگونه او را شناسایی کنیم؟ چگونه می توان بررسی نمود که تماس ها در راستای امور شرکت بوده و یا صرفا یک تماس شخصی است؟ چگونه می توانید این امر را تحقق بخشید؟ سرویس مدیریت و تحلیل تماس یکی از ابزارهایی است که می ‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. البته نه فقط در این مورد بلکه در افزایش فروش و مشتری مداری نیز می توانید بر روی این محصول ویژه حساب کنید.

کاهش هزینه مکالمات در شرکت

کاهش هزینه مکالمات در شرکت

برای کاهش هزینه مکالمات در شرکت شما می توانید از ویجت های مختلفی استفاده کنید که در سرویس مدیریت و تحلیل تماس وجود دارد این سرویس به شما اجازه می دهد تا پرهزینه ‌ترین تماس ها و پرهزینه ترین داخلی ها را مشاهده و شناسایی کنید و با بررسی علت این تماس ها تلاش خود را برای مدیریت بهینه تماس‌ها اجرایی کنید. همچنین می توانید با ارائه داشبورد و دسترسی گزارشی به کاربران به صورت آنلاین آنها را در جریان ریز عملکردشان قرار دهید.

همین امر می ‌تواند موجب شود تا فرد با دقت و نظارت بهتری تماس را برقرار و آن را مدیریت نماید. مدیریت و کنترل بر روی این داشبورد بسیار آسان است زیرا می توانید در کوتاه ترین زمان با استفاده از المان های گرافیکی گزارشات را مشاهده و تصمیم‌ گیری‌های مورد نظر خود را اجرایی کنید.

زمان بر نبودن تحلیل و آنالیز تماس ها از دیگر ویژگی های مهم و کاربردی است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و یا اخذ نمایندگی با شماره 88933100 تماس حاصل کنید.

 

تمامی سیستم های ارتباطی به گونه ای طراحی شده اند که تاریخچه ای از تماسها را در خود ذخیره سازی کنند تماس های از دست رفته، تماس‌های برقرار شده و تماس های دریافتی. موبایل، دستگاه سانترال یا کالسنتر هیچ فرقی با یکدیگر ندارند و تمامی رویدادها را در خود ثبت و ذخیره سازی می کنند اما محدودیت هایی در این ذخیره سازی وجود دارد. به طور مثال در تلفن همراه ۱۰۰ شماره بر روی داد ذخیره می شود یا در برخی از کال سنترها تعداد اطلاعات ثبت شده کمتر و یا بیشتر باشد و این عدد کاملا متفاوت بوده و متناسب با سیاست ‌های شرکت سازنده می باشد. پس در حقیقت لاگ تماس تاریخچه رویدادهایی است که در تلفن سانترال کال سنتر و یا تلفن همراه اتفاق می‌افتد.

مشاهده لاگ تماس در سروی مدیریت و تحلیل تماس

مشاهده لاگ تماس

برای مشاهده لاگ تماس می توانید بسته به دستگاه مورد نظر خود و مرکز تلفن موجود از ویژگی های مختلفی استفاده کنید به طور مثال در تلفن همراه با ورود به بخش تماس ها تمامی رویداد ها به تفکیک و یا کنار یکدیگر متناسب با تنظیمات قابل مشاهده است. اما این روند در دستگاه سانترال کمی متفاوت است این فایل به صورت یک متن ایجاد شده که شما در هر لحظه اتفاقات مختلفی را مشاهده می کنید. سرویس مدیریت و تحلیل تماس راهکاری بسیار مناسب و هوشمند است برای دریافت لاگ تماس در هر زمان مورد نظر.

همانطور که بیان شد دستگاه سانترال و کال سنتر ها ظرفیت محدودی دارند به همین دلیل سرویس مدیریت و تحلیل تماس با استفاده از سرور های قدرتمند خود به گونه ای طراحی شده است که این ظرفیت را در خود افزایش داده و تا ۵ سال می تواند تمامی اتفاقات را در خود ذخیره کند و در معرض تحلیل و مشاهده کاربر قرار دهد.

نکته دیگر اینکه این لاگ تماس در دستگاه سانترال و کال سنتر به صورت یک فایل نوشتاری بوده اما در سرویس مدیریت و تحلیل تماس امکان آنالیز بررسی و شخصی سازی آنها در داشبورد وجود دارد و می توانید متناسب با نیاز خود این لاگ را مشاهده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88933100 تماس حاصل کنید.

 

دستگاه سانترال پاناسونیک در تمامی مدل ها این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند تماس های خود را بر روی خط شهری دیگر یا بر روی تلفن همراه دایورت یا انتقال دهد. در این مقاله به آموزش و فعال سازی کد دایورت تلفن ثابت روی موبایل خواهیم پرداخت. منظور از تلفن ثابت تمامی تلفن هایی است که به دستگاه سانترال متصل شدند و به عنوان یکی از داخلی ها تعریف شده اند این تلفن می تواند تلفن بی سیم یا تلفن رومیزی باشد.

 

آموزش فعال سازی کد دایورت تلفن ثابت روی موبایل

برای این کار باید برنامه ریزی های لازم را به صورت مرحله به مرحله انجام دهید شما باید تلفن خود را در جک صفر یک دستگاه سانترال قرار داده و همچنین رمز ورود به حالت برنامه ریزی را داشته باشید.

در صورتی که رمز را تغییر نداده اید این رمز به صورت پیش فرض عدد ۱۲۳۴ می باشد

سپس با ورود به حالت برنامه ریزی و منو دستگاه سانترال شما می توانید با وارد کردن کد مربوطه این کار را انجام دهید

سپس پس از فعال کردن کد باید در هنگام شماره گیری از هر تلفنی که اجازه دسترسی به این کار را داشته باشد

می توانید در صورت نیاز شماره موبایل یا خط شهری دیگری را تعریف کرده و تمامی تماس ها را به آن شماره انتقال دهید

هر کاربر بر اساس تنظیمات مرکز تلفن می‌تواند از طریق گوشی خود کار انتقال فوروارد شماره گیری سریع کنفرانس تلفنی و غیره را انجام دهد.

برای انجام انتقال تماس تلفن ثابت از روی یک خط شهری به موبایل یا خط شهری دیگر در مبدا و دستورات زیر را در گوشی تلفن اعمال کنید

*21* شماره مورد نظر# 

ابتدا * سپس عدد ۲۱ و مجدداً * را شماره گیری کرده حالا شماره مقصد را می خواهید تماس ها به آن منتقل شود را وارد نمایید و در نهایت کلید # را فشار دهید.

برای غیر فعال کردن این کد نیز به ترتیب باید مربع ۲۱ مربع را شماره گیری کنید

 


Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104
صفحه1 از46

تلفن سانترال