گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک ارائه دهنده انواع خدمات در زمینه دستگاه سانترال و انواع سیستم های اداری پاناسونیک می باشد. یکی از این خدمات اعزام کارشناس خط تلفن برای بررسی و رفع عیب آن است به طور مثال رفع عیب نویز خط شهری یکی از عمده خدماتی است که در این حوزه انجام می پذیرد. البته در این حالت ابتدا باید حتماً خط از مخابرات چه کرده و بررسی نمایید که مشکل در ایران از مسیر بین خط مخابرات نباشد در صورتی که ایراد از سمت مخابرات باشد فقط کارشناس مخابرات امکان رفع موضوع را دارد.

کارشناسان نصاب تلفن سانترال پاناسونیک

اعزام کارشناس خط تلفن شهری

تمامی پرسنل فنی مجموعه دارای دانش و تجربه کافی در زمینه تمامی خدمات هستند برقراری و اضافه کردن خط شهری و سانترال مستقیم کردن خط شهری خارج کردن خط از مرکز تماس راه اندازی و برنامه ریزی خط شهری که باید به مودم متصل شود و یا اتصال دو مرکز تماس به یکدیگر از حداقل خدماتی است که در این مجموعه ارائه میشود.

کارشناسان نصاب تلفن سانترال پاناسونیک

برنامه ریزی سخت افزاری و نرم افزاری توسط کامپیوتر از جمله خدماتی است که نیازمند دانش فنی ویژه است آشنایی با تمامی کارتهای افزایشی سانترال شناخت سیستم ها و حتی رنگ بندی آنها در راه اندازی سخت افزاری به تکنسین و نصاب تلفن کمک می کند تا با سرعت عمل بیشتری خدمات مورد نیاز هر مجموعه را ارائه کند.

تعرفه خدمات سانترال

 • راه اندازی خط شهری
 • راه اندازی خط داخلی
 • برقراری و برنامه ریزی خط شهری با مودم
 • راه اندازی و برنامه ریزی منشی تلفنی (دیزا)
 • راه اندازی و برنامه ریزی کالر آیدی (نمایش شماره تماس گیرنده)
 • محدود کردن زمان مکالمات تلفنی (تایمر در سانترال)
 • راه اندازی دستگاه فکس به عنوان داخلی
 • خارج کردن دستگاه فاکس از داخلی سانترال
 • سر بندی کابل ها به همراه داکت کشی و کابل کشی
 • نصب و راه اندازی باطری بک آپ یا پشتیبان
 • نصب و برنامه ریزی دستگا هموزیک پشت خط (هلد)

منظور از دایورت تماس یعنی انتقال مکالمه به صورت هوشمند. به زبان ساده یعنی اینکه وقتی به خط A شماره ای زنگ میزند به جای اینکه تلفن زنگ بخوره تلفن B که تماس با آن منتقل شده است تماس را دریافت می کنه. در این میان هزینه ارسال تماس نیز توسط مخابرات (اگر تلفن ثابت باشد) و اپراتور موبایل (اگر تلفن انتقال دهنده موبایل باشد) دریافت می شود که مبلغ ناچیزی است. اینک برای دایورت تلفن ثابت پاناسونیک باید چه کارهایی انجام داد؟ نکته اول این است که بررسی کنیم که خط از جانب مخابرات اجازه این کار را دارد یا خیر! در واقع باید ثبت درخواست کنید تا این امکان فعال شود. البته در خط¬های تازه خریداری شده در برخی از مناطق مخابراتی دایورت تماس به صورت پیش فرض وجود دارد، اما برای خطوط قدیمی می باید در خواست آن را ثبت نمود. مخابرات نیز در کوتاه‌ترین زمان این سرویس دایورت را عموما رایگان فعال سازی می کند.

اموزش دایورت تلفن ثابت پاناسونیک

کد دایورت تلفن ثابت روی موبایل

برای انجام انتقال تماس هیچ تفاوتی ندارد که تلفن شما از چه نوعی است. بیسیم یا تلفن رومیزی روند زیر را انجام دهید. ابتدا کلید * را فشار دهید سپس عدد ۲۱ را وارد و سپس * را وارد نمایید و پس از انجام این مرحله سریعاً شماره مقصد را وارد کنید به طور مثال 88933100 و یا شماره موبایل 09361882800 و در انتها کلید # را فشار دهید.

برای غیر فعال کردن دایورت نیز کافیست تا کد دستوری #21# را در تلفن وارد نمایید. این کار را به محض آزاد کردن خط شهری و شنیدن صدای بوق انجام دهید.

اموزش لغو دایورت تلفن ثابت پاناسونیک

اگر با انجام مراحل گفته شده انتقال‌تماس میسر نبود پیشنهاد می‌شود تا ابتدا از مخابرات فعال بودن این قابلیت را اطمینان حاصل کنید و سپس مجدداً این عمل را تکرار کنید. اگر این امر انجام نشد می توانید از کارشناسان فنی پاناسونیک کمک بگیرید. البته که این کمک در صورت مجهز بودن به دستگاه سانترال است. ممکن است با فعال سازی برخی کد ها امکان انتقال تماس برای شما غیرفعال شده باشد و یا شما اصلاً دسترسی به آن را نداشته باشید.

کد دایورت در صورت اشغال تلفن 

یک نوع دیگری از انتقال تماس، که فعال می شود که فرد در حال مکالمه است و سرویس پشت خطی آن فعال نیست این کد به شما کمک می کند تا بتوانید تمامی مکالمات را مدیریت نمایید برای فعال سازی این کد باید در تمام مراحل قبل به جای وارد کردن عدد ۲۱ عدد ۶۱ را وارد کنید و برای غیر فعال کردن نیز #61# را شماره گیری کنید.

اموزش لغو دایورت تلفن ثابت پاناسونیک در صورت اشغال

در صورتی که اجرای کدهای دایورت در تلفن یا مرکز تماس شما صورت نگرفت باید به مخابرات محل مراجعه کرده و در صورت فعال بودن آن از کارشناسان فنی کمک بگیرید.

تماس با نمایندگی پاناسونیک

 

کال سنتر یک مرکز تماس کاملاً هوشمند است که امکان مدیریت تمامی تماس های ورودی و خروجی را متناسب با برنامه ریزی ها و تنظیمات صورت گرفته بر عهده می گیرد و برای این منظور نرم افزار call center طراحی شده است که بتوانید به خوبی این عملیات را اجرایی کنید، اما همیشه استفاده و پیروی از یک کد مناسب نیست، بلکه باید بر روی آن نظارت داشت. تماس های ورودی از ارزشمند ترین رویداد ها در هر شرکت است. هزینه زیادی صورت گرفته تا این تماس دریافت شود و باید به خوبی قدر آن را دانست. تبلیغات مختلف و یا حتی تلاش برای کسب یک رزومه قوی موجب این تماس شده است و نباید آن را به همین راحتی ها از دست داد.

مدیریت تماس ها و افزایش کیفیت پاسخگویی اپراتور ها در نرم افزار call center

مدیریت تماس ها و افزایش کیفیت پاسخگویی اپراتور ها

همان طور که بیان شد مدیریت تماس ها ارجحیت به هر چیزی دارد، پس توصیه ما به شما استفاده از یک نرم افزاری که بتواند در کنترل کیفیت تماس ها به شما کمک کند. سرویس مدیریت و تحلیل تماس، یک سامانه قدرتمند و قوی برای تحلیل، آنالیز و بررسی تماس ها در خدمت شماست. این برنامه با اتصال به مرکز تلفن اطلاعات را دریافت می‌ کند و پس از آنالیز و بررسی آن از طریق نمودارهای گرافیکی و یا جدول هایی با قویترین نوع گفتار گزارشاتی را به دست شما می رساند که قبل از آن، هیچ نرم افزار call center نمی توانست انجام دهد. 

مدیریت تماس ها و افزایش کیفیت پاسخگویی اپراتور ها در نرم افزار call center

حافظه ای پنج ساله برای حفظ تمامی اطلاعات و ذخیره میلیون‌ها تماس با امکان مقایسه آنها در کمترین زمان، ویژگی بارزی است که در نظر کمتر نرم افزاری قابل مشاهده است. با کمک گزارشگر ابری و گرفتن لاگ تماس ها می توانید به خود و مجموعه خود کمک کنید تا بهترین نوع پاسخگویی به تماس را تجربه کنید. افزایش کیفیت پاسخگویی هر اپراتور به شما در فروش بیشتر و یا حتی خدمت ‌رسانی بهتر کمک می‌ کند. آن را دست کم نگیرید...

 

بی پاسخ ماندن تماس ها اصل دیگری است که با نظارت کامل بر تماس های ورودی و کنترل ساعت اوج کاری در هر دپارتمان صورت می‌گیرد. هر تماس از دست رفته یک بمب اتم است که در شرکت شما منفجر می شود. شما به راحتی با کمک ویجت های طراحی شده در این زمینه و با هدف گذاری منطقی درصد احتمال انفجار بمبی را به صفر برسانید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استفاده ۱۴ روزه رایگان از تمامی امکانات سرویس مدیریت و تحلیل تماس با شماره 88903060  تماس بگیرید

 

راه اندازی سانترال شامل دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. در حالت سخت افزاری که حالت نصب اولیه نام دارد تمامی کابل کشی ها، داکت کشی ها و تنظیمات خطوط شهری باید به درستی انجام شود، هم چنین سیم کشی داخلی ها نیز باید انجام شود و همچنین در انتها تهیه نقشه از روند کار نیز یکی از اولویت هاست. مکان یابی مناسب برای نصب دستگاه سانترال یکی از ملزوماتی است که باید همواره آن را مد نظر داشت. قرار دادن در اتاق سرور در رک و یا در محلی در دیوار که به راحتی آب و یا رطوبت به آن آسیب نرساند مخصوصا در شهرهای شمالی و جنوب کشور به دلیل رطوبت بالا دیوار ها. از گزینه های دیگر که در انتخاب مکان مناسب برای دستگاه اهمیت دارد، حداقل کردن میزان کابل کشی هاست که ارتباط مستقیمی با هزینه انجام شده برای اتمام به کار دارد. پس از نصب سخت افزاری و اتصال دستگاه به دیوار و یا قرار دادن آن در اتاق رک، اینک نوبت آن است که نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک را به صورت نرم‌ افزاری اجرایی کنید.

راه اندازی دستگاه سانترال پاناسونیک

مراحل راه اندازی سانترال پاناسونیک

در این حالت بسته مدل دستگاه سانترال که در چه سری قرار دارد برنامه ریزی آغاز می‌ شود. در سریال کم ظرفیت به دلیل محدود بودن خطوط شهری و داخلی ها برنامه ریزی از تلفن اصلی یا مادر انجام می ‌شود. اما در سری پر ظرفیت و یا تحت شبکه که تعداد خطوط شهری و داخلی افزایش می ‌یابد و همچنین ارتباط ویپ نیز میسر است و یا استفاده از تلفن های بیسیم دکت نیز در راس کار وجود دارد، برنامه ریزی از طریق نرم ‌افزار پاناسونیک که در ل