یکی از اولین و مهمترین خواسته مدیران شرکت‌ها چه خصوصی و چه دولتی کاهش هزینه است. تفاوتی ندارد که تعداد کارمندان آن مجموعه نفر باشد هر چند نفر که باشد شما قطعاً می دانید که کاهش هزینه‌های جاری از اولویت‌ها است. برای این منظور چه راهکاری دارید؟ چگونه می توان بر افراد نظارت داشت؟ چه کسی بیشترین مکالمات را دارد و چگونه او را شناسایی کنیم؟ چگونه می توان بررسی نمود که تماس ها در راستای امور شرکت بوده و یا صرفا یک تماس شخصی است؟ چگونه می توانید این امر را تحقق بخشید؟ سرویس مدیریت و تحلیل تماس یکی از ابزارهایی است که می ‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. البته نه فقط در این مورد بلکه در افزایش فروش و مشتری مداری نیز می توانید بر روی این محصول ویژه حساب کنید.

کاهش هزینه مکالمات در شرکت

کاهش هزینه مکالمات در شرکت

برای کاهش هزینه مکالمات در شرکت شما می توانید از ویجت های مختلفی استفاده کنید که در سرویس مدیریت و تحلیل تماس وجود دارد این سرویس به شما اجازه می دهد تا پرهزینه ‌ترین تماس ها و پرهزینه ترین داخلی ها را مشاهده و شناسایی کنید و با بررسی علت این تماس ها تلاش خود را برای مدیریت بهینه تماس‌ها اجرایی کنید. همچنین می توانید با ارائه داشبورد و دسترسی گزارشی به کاربران به صورت آنلاین آنها را در جریان ریز عملکردشان قرار دهید.

همین امر می ‌تواند موجب شود تا فرد با دقت و نظارت بهتری تماس را برقرار و آن را مدیریت نماید. مدیریت و کنترل بر روی این داشبورد بسیار آسان است زیرا می توانید در کوتاه ترین زمان با استفاده از المان های گرافیکی گزارشات را مشاهده و تصمیم‌ گیری‌های مورد نظر خود را اجرایی کنید.

زمان بر نبودن تحلیل و آنالیز تماس ها از دیگر ویژگی های مهم و کاربردی است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و یا اخذ نمایندگی با شماره 88933100 تماس حاصل کنید.

 

تمامی سیستم های ارتباطی به گونه ای طراحی شده اند که تاریخچه ای از تماسها را در خود ذخیره سازی کنند تماس های از دست رفته، تماس‌های برقرار شده و تماس های دریافتی. موبایل، دستگاه سانترال یا کالسنتر هیچ فرقی با یکدیگر ندارند و تمامی رویدادها را در خود ثبت و ذخیره سازی می کنند اما محدودیت هایی در این ذخیره سازی وجود دارد. به طور مثال در تلفن همراه ۱۰۰ شماره بر روی داد ذخیره می شود یا در برخی از کال سنترها تعداد اطلاعات ثبت شده کمتر و یا بیشتر باشد و این عدد کاملا متفاوت بوده و متناسب با سیاست ‌های شرکت سازنده می باشد. پس در حقیقت لاگ تماس تاریخچه رویدادهایی است که در تلفن سانترال کال سنتر و یا تلفن همراه اتفاق می‌افتد.

مشاهده لاگ تماس در سروی مدیریت و تحلیل تماس

مشاهده لاگ تماس

برای مشاهده لاگ تماس می توانید بسته به دستگاه مورد نظر خود و مرکز تلفن موجود از ویژگی های مختلفی استفاده کنید به طور مثال در تلفن همراه با ورود به بخش تماس ها تمامی رویداد ها به تفکیک و یا کنار یکدیگر متناسب با تنظیمات قابل مشاهده است. اما این روند در دستگاه سانترال کمی متفاوت است این فایل به صورت یک متن ایجاد شده که شما در هر لحظه اتفاقات مختلفی را مشاهده می کنید. سرویس مدیریت و تحلیل تماس راهکاری بسیار مناسب و هوشمند است برای دریافت لاگ تماس در هر زمان مورد نظر.

همانطور که بیان شد دستگاه سانترال و کال سنتر ها ظرفیت محدودی دارند به همین دلیل سرویس مدیریت و تحلیل تماس با استفاده از سرور های قدرتمند خود به گونه ای طراحی شده است که این ظرفیت را در خود افزایش داده و تا ۵ سال می تواند تمامی اتفاقات را در خود ذخیره کند و در معرض تحلیل و مشاهده کاربر قرار دهد.

نکته دیگر اینکه این لاگ تماس در دستگاه سانترال و کال سنتر به صورت یک فایل نوشتاری بوده اما در سرویس مدیریت و تحلیل تماس امکان آنالیز بررسی و شخصی سازی آنها در داشبورد وجود دارد و می توانید متناسب با نیاز خود این لاگ را مشاهده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88933100 تماس حاصل کنید.

 

دستگاه سانترال پاناسونیک در تمامی مدل ها این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند تماس های خود را بر روی خط شهری دیگر یا بر روی تلفن همراه دایورت یا انتقال دهد. در این مقاله به آموزش و فعال سازی کد دایورت تلفن ثابت روی موبایل خواهیم پرداخت. منظور از تلفن ثابت تمامی تلفن هایی است که به دستگاه سانترال متصل شدند و به عنوان یکی از داخلی ها تعریف شده اند این تلفن می تواند تلفن بی سیم یا تلفن رومیزی باشد.

 

آموزش فعال سازی کد دایورت تلفن ثابت روی موبایل

برای این کار باید برنامه ریزی های لازم را به صورت مرحله به مرحله انجام دهید شما باید تلفن خود را در جک صفر یک دستگاه سانترال قرار داده و همچنین رمز ورود به حالت برنامه ریزی را داشته باشید.

در صورتی که رمز را تغییر نداده اید این رمز به صورت پیش فرض عدد ۱۲۳۴ می باشد

سپس با ورود به حالت برنامه ریزی و منو دستگاه سانترال شما می توانید با وارد کردن کد مربوطه این کار را انجام دهید

سپس پس از فعال کردن کد باید در هنگام شماره گیری از هر تلفنی که اجازه دسترسی به این کار را داشته باشد

می توانید در صورت نیاز شماره موبایل یا خط شهری دیگری را تعریف کرده و تمامی تماس ها را به آن شماره انتقال دهید

هر کاربر بر اساس تنظیمات مرکز تلفن می‌تواند از طریق گوشی خود کار انتقال فوروارد شماره گیری سریع کنفرانس تلفنی و غیره را انجام دهد.

برای انجام انتقال تماس تلفن ثابت از روی یک خط شهری به موبایل یا خط شهری دیگر در مبدا و دستورات زیر را در گوشی تلفن اعمال کنید

*21* شماره مورد نظر# 

ابتدا * سپس عدد ۲۱ و مجدداً * را شماره گیری کرده حالا شماره مقصد را می خواهید تماس ها به آن منتقل شود را وارد نمایید و در نهایت کلید # را فشار دهید.

برای غیر فعال کردن این کد نیز به ترتیب باید مربع ۲۱ مربع را شماره گیری کنید

 

تعداد تماس های بی پاسخ شرکت شما چقدر است؟ شما چگونه می توانید از آن مطلع شوید؟ اطلاع از این مورد چه امکاناتی را برای شما باز می کند و شما چگونه می توانید این تغییرات در شرکت ایجاد کنید؟ تفاوتی ندارد که مجموعه شما در چه زمینه ای فعالیت می کند همین که شما در یک محیط اداری تشریف دارید و تعدادی کارمند وجود دارد که در واقع در آنها پاسخگوی تماس شما هستند همین کافی است تا این سوالات را پاسخ دهید. پاسخگویی به سوالات مشتریان و پاسخگویی به تماس آنها از حداقل وظایفی است که کارمندان شما در یک شرکت باید آن را رعایت کنند اما نظارت بر آنها چگونه صورت می گیرد چگونه می توانیم آنها را مدیریت کنید؟

آیا از این موضوع در جریان هستیم که یک مشتری ناراضی می تواند نارضایتی خود را به بیش از ۱۰ نفر انتقال دهد اما این روند در صورتی که همان فرد از مجموعه شما رضایت داشته باشد به تعداد افرادی که برای شما بازاریابی انجام می ‌دهد کمتر از پنج نفر است؟؟؟

همین امر می تواند یک ضربه مهلک به شرکت شما باشد برای جلوگیری از این کار چه راهکاری در نظر دارید؟

تعداد تماس های بی پاسخ شرکت

تعداد تماس های بی پاسخ شرکت

بله گزارش گیری از دستگاه سانترال یا گزارش گیری از کال سنتر بهترین راه برای مشاهده تعداد تماس های بی پاسخ و همچنین کیفیت تماس هاست. گزارشگر ابری به شما اجازه می دهد تا بتوانید در هر کجایی که هستید در هر زمان و در هر مکانی بتوانید تماس های شرکت خود را مدیریت کنید. تعداد تماس های ورودی در طول روز، هفته، ماه و سال را مشاهده و تعداد درصد تماس های بی پاسخ را بررسی کنید.

در صورتی که از هر ۱۰ تماس ورودی 3 تماس بی پاسخ باشد فاجعه ای در حال وقوع در شرکت شماست و شما از آن بی خبر هستید. باید این عدد را به نزدیک صفر برسانید و یا حداکثر یک تماس از دست رفته آنهم در شرایطی کاملا توجیه شده باشد. گزارشگر ابری به شما اجازه می دهد تا بتوانید هدفی را برای خود مشخص کنید و به صورت لحظه ای آن هدف را بررسی کرده و فاصله تا آن را مشاهده کنید. به طور مثال در شرکت شما پس از ۳ ثانیه یا ۴ ثانیه به تماس پاسخ داده می‌شود که عدد مورد نظر شما یک ثانیه می ‌باشد و می ‌توانید این هدف را مشخص سازی کرده و آن را بررسی کنید.

تعداد تماس های بی پاسخ شرکت

همچنین بسیاری از ویجت ها می توانند در این راه به شما کمک کنند تا بتوانید تصمیم گیری درست داشته باشید که هر فرد چه مقدار تماس ورودی داشته و به چگونه آنها را پاسخ داده است. تمامی این مراحل به شما کمک می کند تا بتوانید مجموعه قوی ایجاد کنید و به سمت موفقیت قدم بردارید...

برای کسب اطلاعات در مورد نرم افزار گزارشگر ابری سرویس تحلیل تماس و آنالیز مکالمات می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

دستگاه سانترال پاناسونیک به سه دسته بزرگ تقسیم بندی می‌شود دستگاه سانترال آنالوگ و تحت شبکه و دیجیتال. سری تحت شبکه کاملترین سری دستگاه سانترال است که به کاربران خود امکانات ای بسیار زیاد را ارائه می دهد. امکان استفاده از تلفن های رومیزی ارزان قیمت، استفاده از تلفن های اپراتوری و کارشناسی، امکان استفاده از تلفن ‌های دکت و امکان استفاده از تلفن همراه به عنوان یکی از داخلی ها. هر آنچه که از دستگاه سانترال بخواهید را می‌توانید در سری تحت شبکه بیابید. البته سری دیجیتال نیز برخی از ویژگی ها را دارد به طور مثال امکان استفاده از تلفن بر مبنای اینترنت یا همان سرویس ویپ اما با ظرفیت و قابلیت های محدود تر. در این مقاله به بررسی قیمت کارت دیجیتال سانترال خواهیم پرداخت.

قیمت کارت دیجیتال سانترال

انواع کارت توسعه سانترال

کارت های افزایشی دستگاه سانترال به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شوند. خطوط داخلی، خطوط شهری، سرویس های ویپ. کارت های داخلی دستگاه سانترال به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شود و همچنین ظرفیت های گوناگونی دارد در برخی از کارت ‌ها می‌توان تلفن بی سیم یا تلفن رو میزی معمولی را تعریف نمود برخی از کارت ها برای تلفن های کارشناسی مناسب هستند (تلفن هایی که دکمه ها و قابلیت های بیشتر از تلفن های معمولی دارند).

 

قیمت کارت pri پاناسونیک

این کارت برای تعریف خطوط شهری دیجیتال است بدین معنا که شما می توانید خطوط شهری چهار یا پنج رقمی را در دستگاه سانترال خود تعریف کنید. این کارت مدل های مختلفی دارد که بر طبق نیاز کاربر استفاده می شود برای کسب اطلاع از قیمت این کارت می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید نمایندگی ‌پاناسونیک پاسخگوی تماس شما است.

 

کارت ogm 

کارت ogm یا دیزا یا راهنمایی صوتی چند مرحله ای معروف است. در صورت دریافت تماس با شرکت ها آیا تا به حال توجه کرده اید که فردی پس از خوش ‌آمد گویی به شما می گوید که برای داخلی های مورد نظر خود باید عددی خاص را وارد کنید این روند دقیقا توسط کارت ogm یا دیزا انجام می شود.

برای کسب اطلاع از قیمت کارت دیجیتال سانترال می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

همانطور که می دانید دستگاه سانترال یک جعبه خالی است که متناسب با نیاز کاربران پر می شود. بدین معنا که می توانید با استفاده از کارت های مختلف، دستگاه سانترال را بگونه ای فعال سازی کنید که برای مجموعه شما متناسب با تعداد خطوط شهری و تعداد کاربران مفید باشد. در این مقاله به معرفی انواع کارت سانترال پاناسونیک خواهیم پرداخت و اینکه در هر دسته بندی چه تعداد کارت برای انتخاب وجود دارد و اینکه چگونه می توان آنها را خریداری نمود. همراه ما باشید...

انواع کارت سانترال پاناسونیک

 

انواع کارت سانترال پاناسونیک

کارت های افزایشی به پنج دسته اصلی تقسیم بندی می شود که در هر دسته متناسب با مدل دستگاه تعدادی از کارت ها برای انتخاب وجود دارد که ظرفیت های گوناگون دارد کارت داخلی، کارت شهری، کارت کالر آیدی، کارت دیزا و کارت ویپ. این پنج دسته بندی اصلی کارت ها می باشد. به طور مثال در کارت داخلی شما می توانید متناسب با نیاز خود و همچنین مدل مرکز تلفن از دسته بندی تلفن های دیجیتال، هایبرید، آنالوگ، تحت شبکه و دکت استفاده کنید. هر کدام از این گوشی ها قطعاً نیازمند کارت داخلی متناسب با خود می باشند که مستقیما به مدل دستگاه نیز ارتباط دارد. به طور مثال در سری کم ظرفیت امکان استفاده از تلفن دیجیتال یا گوشی دکت نیست. خطوط شهری به دو دسته آنالوگ و دیجیتال تقسیم بندی می شود که مرکز تلفن می تواند به طور همزمان از خطوط ۸ رقمی و همچنین از خطوط چهار یا پنج رقمی متناسب با کارت نصب شده پشتیبانی کند.

انواع کارت سانترال پاناسونیک

برقراری تماس اینترنتی، تعریف موبایل به عنوان داخلی، استفاده از کامپیوتر به عنوان داخلی از سری قابلیت هایی است که در سرویس VOIP فعال سازی می شود. برای مشاهده شماره های تماس گیرنده بر روی صفحه نمایشگر گوشی تلفن نیز باید کارت کالر آیدی را تهیه نمود و در مکان مورد نظر در دستگاه سانترال نصب و راه اندازی کرد.

برای تهیه کارت افزایشی دستگاه سانترال و اطلاع از قیمت آن ها می توانید با شماره 88933100 تماس حاصل کنید.

 

تمامی دستگاه های سانترال این امکان را به کاربران خود می‌ دهند که به صورت محدودی تمامی مکالمات ورودی و خروجی را به صورت یک فایل نوشتاری ثبت کنند. اما این ثبت مکالمات در مراکز تماس اصلاً قابل استفاده نیست و به خوبی نمی توان آن را فیلترسازی نمود و یا گزارش های دقیقی را از آن دریافت کرد. زیرا تمامی اتفاقات پشت سر هم در یک صفحه نوشته شده و امکان تفکیک آنها وجود ندارد و تمامی رویدادها بر اساس زمان قابل مشاهده است. اما چگونه می ‌توان از این ویژگی استفاده کرد و بتوانیم مدیریت مناسب را بر مکالمات و تحلیل ها داشته باشیم؟

 

نحوه ثبت مکالمات در مرکز تماس با استفاده از آنها

 

نحوه ثبت مکالمات در مرکز تماس با استفاده از آنها

سرویس مدیریت و تحلیل تماس گزارش ابری به کاربران خود این اجازه را می دهد تا در هر نقطه از کره زمین تحت بستر اینترنت بتوانند با ورود به حساب کاربری خود اطلاعات کاملی را از رویدادهای مختلف با دستگاه سانترال خود مشاهده کنند. این سرویس بر روی رایانه ای که به دستگاه سانترال متصل است نصب می‌شود و به صورت لحظه به لحظه تمامی رویداد های تماس های دریافتی خروجی و پاسخ را مدیریت و دریافت می کند. با استفاده از ویژگی‌های مختلف طراحی شده این امکان برای کاربر فراهم شده است که بتواند با استفاده از المان های گرافیکی تحلیل های مختلف مورد نظر خود را در بازه های زمانی گوناگون دریافت کند.

  • بررسی خطوط شهری به صورت تخصصی 
  • بررسی خطوط داخلی به صورت ویژه 
  • بررسی و تحلیل علت تماس های از دست رفته 
  • تعداد تماس ها در بازه های زمانی مختلف

نحوه ثبت مکالمات در مرکز تماس با استفاده از آنها

از ویژگی هایی است که پس از ثبت مکالمات در مرکز تماس و تحلیل آنها در سرویس مدیریت و تحلیل تماس گزارش کار ابری روی می دهد. یکی از ویژگی‌های مثبتی که در این گزارشگر ابری وجود دارد امکان استفاده رایگان به صورت ۱۴ روز می باشد که شما می توانید تمامی اطلاعات خود را مدیریت کرده و نحوه کارایی این سیستم را متوجه شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی ‌پاناسونیک شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

یکی از درخواست ‌های بزرگی که شرکت ‌ها دارند این است که بتوانند ریز مکالمات تلفن ثابت خود را داشته باشند. به همین منظور برای این کار باید افرادی را به مخابرات اعزام کنند و به صورت حضوری این اطلاعات را دریافت کنند. اما همیشه یک راه میانبر وجود دارد و آن چیزی جز سرویس گزارشگر و مدیریت و تحلیل تماس سانترال نیست. این سرویس که تحت بستر وب کار می‌ کند به کاربران این اجازه را می دهد تا بتوانند ریز مکالمات تلفن ثابت خود را به صورت هوشمند با توجه به بازه زمانی مورد نظر و یا حتی ساعت و لحظه مورد نظر خود دریافت کنند. آنها می توانند تماس های ورودی و خروجی را به راحتی مدیریت کنند.

 

نحوه مشاهده و دریافت ریز مکالمات تلفن ثابت

نحوه مشاهده و دریافت ریز مکالمات تلفن ثابت

 

برای این منظور تنها چند مرحله کوتاه لازم است، ابتدا شما باید وارد پنل کاربری خود یا داشبورد مدیریتی شوید و سپس دستگاه سانترال خود را انتخاب کنید (در صورتی که چند سانترال معرفی کرده اید) و با مراجعه بر روی ویجت مورد نظر خود می توانید اطلاعات مورد نظر را مشاهده کنید، این اطلاعات می ‌تواند بر اساس بازه زمانی پارسال، سال گذشته، هفته جاری، هفته گذشته، دیروز، امروز ماه گذشته و یا حتی تاریخ مد نظر شما باشد. این سرویس به شما اجازه می دهد تا بتوانید از طریق موبایل، تبلت، آیفون، آیپد، لپ تاپ و کامپیوترهای جیبی به راحتی بتوانید مکالمات شرکت را مدیریت کرده و اطلاعات تماس های ورودی، خروجی و حتی تماس های بی پاسخ را به دست آورید.

نحوه مشاهده و دریافت ریز مکالمات تلفن ثابت

دیگر نیازی نیست تا به مخابرات رفته و پس از گذراندن زمانی طولانی لیستی محدود با اطلاعاتی ناقص را مشاهده کنید. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس مدیریت و گزارش گیری از دستگاه سانترال و مشاهده مکالمات بر روی تلفن با شماره 88933100 تماس حاصل کنید.

 

همچنین می توانید به مدت ۱۴ روز از این سرویس به صورت رایگان استفاده فرمایید...

 

دستگاه سانترال پاناسونیک به گونه ‌ای برنامه ‌ریزی شده است که این امکان را به کاربران می دهد تا بتوان متناسب با نیاز هر فرد برای آن دسترسی خاصی را مشخص کنند. یکی از مهمترین محدودیت سازی ها دسترسی داخلی ها به خطوط شهری است. در واقع با استفاده از کدهای سانترال و تلفن پاناسونیک می توانید مشخص کنید که هر داخلی چگونه و در چه شرایطی می ‌تواند به خطوط شهری دسترسی داشته باشد. یا این دسترسی چگونه باشد، به طور مثال مدت برقراری تماس چه مقدار باشد و یا می‌ تواند با شماره تلفن هایی که ابتدای آنها 0 یا 00 دارند ارتباط برقرار کند؟

 

انواع و نحوه برنامه ریزی دسترسی داخلی ها به خطوط شهری

 

انواع و نحوه برنامه ریزی دسترسی داخلی ها به خطوط شهری

 

طبقات تعریف دسترسی برای کاربران دستگاه سانترال متناسب با گوشی تلفن آنها متفاوت است به طور مثال در گوشی های ساده رومیزی که فقط استفاده از خطوط شهری برای آنها مقدور است، می توانیم فقط آنها را محدود به برقراری تماس درون شهری یا فقط برقراری تماس درون سازمانی بکنیم. اما در تلفن هایی که قابلیت های بیشتری دارند می ‌توانیم محدودیت های بیشتری را فعال سازی کنیم. یکی از نکات مثبتی که برای قفل تلفن ها وجود دارد این است که پاناسونیک یک شماره رمز را به صورت پیش فرض مشخص کرده که قابل تغییر است. این شماره رمز به شما کمک می کند تا در صورت آشنایی به آن بتوانید تمامی محدودیت‌ها را از بین برده و از آن گوشی به بهترین شکل استفاده کنید و نکته جالب این ویژگی این است که پس از اتمام مکالمه و قطع تماس، تمامی محدودیت ها به حالت اولیه باز میگردد.

 

انواع و نحوه برنامه ریزی دسترسی داخلی ها به خطوط شهری

 

براس کسب اطلاع از نحوه فعال سازی قفل الکترونیکی سانترال یا حذف آن با شماره 88933100 تماس بگیرید تا کارشناسان فنی بتوانند مورد را برای شما مرتفع سازند.

 

کد های برنامه ریزی برای دسترسی داخلی ها به خطوط شهری در دستگاه های سانترال مختلف، گوناگون است و در سری پرظرفیت از طریق نرم افزار انجام می‌شود اما در سری کم ظرفیت به کمک گوشی تلفن ۷۷۳۰ می توانید آن را به‌ خوبی پیاده سازی کنید.

 

امروزه خط شهری و استفاده از آن یکی از مهم ترین ابزارهایی است که می توان در نظر گرفت که در صورت نبود آن ارتباط برقرار نمودن شاید کمی سخت باشد. مخصوصاً برای شرکت ها و سازمان هایی که تمامی امور خود را از طریق خطوط شهری و تلفن انجام می دهند. وجود تلفن ثابت باعث می‌ شود تا افراد زیادی به صورت ناخودآگاه بتوانند به آن مجموعه اعتماد کنند، در واقع می توان گفت که یکی از روش‌های جلب اعتماد است. همچنین سهولت مدیریت خطوط شهری باعث شده است تا بتوانیم به بهترین شکل از آنها استفاده کنیم، به طور مثال دستگاه سانترال یکی از همین تجهیزاتی است که برای مدیریت و استفاده بهینه از خطوط شهری به کار گرفته می شود.

نرم افزار گزارش گیری از خط شهری

مدیریت همزمان تماس های دریافتی و همچنین امکان برقراری تماس از درون سانترال به خارج و یا همچنین برقراری تماس درون سازمانی از ویژگی‌های منحصر به فردی است که دستگاه سانترال و خط شهری به صورت همزمان به کاربران خود می ‌دهند. برای گزارش گیری از خط شهری روش های بسیار متفاوتی وجود دارد و دستگاه سانترال این امکان را برای کاربران خود قرار داده است تا بتوانند تمامی گزارشات تماس های دریافتی و تماس های خروجی را مشاهده کنند اما این امکان بسیار محدود است و با استفادهاز سرویس های مکمل می توان از آن به خوبی استفاده نمود.

نرم افزار گزارش گیری از خط شهری

نرم افزار گزارش گیری از خط شهری

 

سرویس مدیریت و تحلیل تماس سانترال با نام گزارشگر ابری این امکان را به شما می دهد تا بتوانید از خطوط شهری با بهترین حالت ممکن گزارش دریافت کنید. شما می ‌توانید خط شهری مورد نظر خود را مشخص کرده، بازه زمانی را تعیین نموده و یا حتی شماره های پرتکرار تماس های ورودی این خط را بررسی کرده و مشاهده نمایید. تمام این گزارش ها به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه به شما ارائه می شود. این نرم‌افزار آنلاین به شما اجازه می دهد تا بتوانید تمامی مکالمات و اتفاقاتی که در خطوط شهری می ‌افتد را به صورت آنلاین و برخط و در لحظه مشاهده، کنترل، تحلیل و بررسی کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و یا استفاده از این نرم افزار به صورت آزمایشی می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید نمایندگی پاناسونیک در خدمت شماست.

 


Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104
صفحه1 از45

تلفن سانترال