گروه فنی مهندسی ارتباط

گروه فنی مهندسی ارتباط

یکشنبه, 07 مهر 1398 08:26

نرم افزار call center

کال سنتر یک مرکز تماس کاملاً هوشمند است که امکان مدیریت تمامی تماس های ورودی و خروجی را متناسب با برنامه ریزی ها و تنظیمات صورت گرفته بر عهده می گیرد و برای این منظور نرم افزار call center طراحی شده است که بتوانید به خوبی این عملیات را اجرایی کنید، اما همیشه استفاده و پیروی از یک کد مناسب نیست، بلکه باید بر روی آن نظارت داشت. تماس های ورودی از ارزشمند ترین رویداد ها در هر شرکت است. هزینه زیادی صورت گرفته تا این تماس دریافت شود و باید به خوبی قدر آن را دانست. تبلیغات مختلف و یا حتی تلاش برای کسب یک رزومه قوی موجب این تماس شده است و نباید آن را به همین راحتی ها از دست داد.

مدیریت تماس ها و افزایش کیفیت پاسخگویی اپراتور ها در نرم افزار call center

مدیریت تماس ها و افزایش کیفیت پاسخگویی اپراتور ها

همان طور که بیان شد مدیریت تماس ها ارجحیت به هر چیزی دارد، پس توصیه ما به شما استفاده از یک نرم افزاری که بتواند در کنترل کیفیت تماس ها به شما کمک کند. سرویس مدیریت و تحلیل تماس، یک سامانه قدرتمند و قوی برای تحلیل، آنالیز و بررسی تماس ها در خدمت شماست. این برنامه با اتصال به مرکز تلفن اطلاعات را دریافت می‌ کند و پس از آنالیز و بررسی آن از طریق نمودارهای گرافیکی و یا جدول هایی با قویترین نوع گفتار گزارشاتی را به دست شما می رساند که قبل از آن، هیچ نرم افزار call center نمی توانست انجام دهد. 

مدیریت تماس ها و افزایش کیفیت پاسخگویی اپراتور ها در نرم افزار call center

حافظه ای پنج ساله برای حفظ تمامی اطلاعات و ذخیره میلیون‌ها تماس با امکان مقایسه آنها در کمترین زمان، ویژگی بارزی است که در نظر کمتر نرم افزاری قابل مشاهده است. با کمک گزارشگر ابری و گرفتن لاگ تماس ها می توانید به خود و مجموعه خود کمک کنید تا بهترین نوع پاسخگویی به تماس را تجربه کنید. افزایش کیفیت پاسخگویی هر اپراتور به شما در فروش بیشتر و یا حتی خدمت ‌رسانی بهتر کمک می‌ کند. آن را دست کم نگیرید...

 

بی پاسخ ماندن تماس ها اصل دیگری است که با نظارت کامل بر تماس های ورودی و کنترل ساعت اوج کاری در هر دپارتمان صورت می‌گیرد. هر تماس از دست رفته یک بمب اتم است که در شرکت شما منفجر می شود. شما به راحتی با کمک ویجت های طراحی شده در این زمینه و با هدف گذاری منطقی درصد احتمال انفجار بمبی را به صفر برسانید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استفاده ۱۴ روزه رایگان از تمامی امکانات سرویس مدیریت و تحلیل تماس با شماره 88903060  تماس بگیرید

 

شنبه, 30 شهریور 1398 11:21

راه اندازی سانترال

راه اندازی سانترال شامل دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. در حالت سخت افزاری که حالت نصب اولیه نام دارد تمامی کابل کشی ها، داکت کشی ها و تنظیمات خطوط شهری باید به درستی انجام شود، هم چنین سیم کشی داخلی ها نیز باید انجام شود و همچنین در انتها تهیه نقشه از روند کار نیز یکی از اولویت هاست. مکان یابی مناسب برای نصب دستگاه سانترال یکی از ملزوماتی است که باید همواره آن را مد نظر داشت. قرار دادن در اتاق سرور در رک و یا در محلی در دیوار که به راحتی آب و یا رطوبت به آن آسیب نرساند مخصوصا در شهرهای شمالی و جنوب کشور به دلیل رطوبت بالا دیوار ها. از گزینه های دیگر که در انتخاب مکان مناسب برای دستگاه اهمیت دارد، حداقل کردن میزان کابل کشی هاست که ارتباط مستقیمی با هزینه انجام شده برای اتمام به کار دارد. پس از نصب سخت افزاری و اتصال دستگاه به دیوار و یا قرار دادن آن در اتاق رک، اینک نوبت آن است که نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک را به صورت نرم‌ افزاری اجرایی کنید.

راه اندازی دستگاه سانترال پاناسونیک

مراحل راه اندازی سانترال پاناسونیک

در این حالت بسته مدل دستگاه سانترال که در چه سری قرار دارد برنامه ریزی آغاز می‌ شود. در سریال کم ظرفیت به دلیل محدود بودن خطوط شهری و داخلی ها برنامه ریزی از تلفن اصلی یا مادر انجام می ‌شود. اما در سری پر ظرفیت و یا تحت شبکه که تعداد خطوط شهری و داخلی افزایش می ‌یابد و همچنین ارتباط ویپ نیز میسر است و یا استفاده از تلفن های بیسیم دکت نیز در راس کار وجود دارد، برنامه ریزی از طریق نرم ‌افزار پاناسونیک که در لپ تاپ متصل به مرکزتلفن وجود دارد، امکان پذیر می شود.

توصیه می‌شود اگر قصد دارید برای اولین بار نصب و راه اندازی کنید حتما از یک کارشناس پاناسونیک کمک بگیرید.

برای راه اندازی و نصب دستگاه سانترال با شماره 88933100 تماس بگیرید...

 

چهارشنبه, 26 تیر 1398 09:00

نرم افزار ثبت تماس های تلفنی

یکی از تجهیزاتی که در شرکت ها بسیار به دنبال آن هستند نرم افزار ثبت تماس های تلفنی است تا بتوانند هدف کاهش هزینه مکالمات در شرکت را عملی سازند. آنها تصور می کنند با ثبت و ذخیره سازی تمام اطلاعات تماس در این نرم افزار می توانند به راحتی تمامی مکالمات را مدیریت در دسترس داشته باشند. این در حالی است که این نرم افزار ها اصولاً به صورت کامل نمی ‌تواند خدمت‌ رسانی مفیدی به کاربران خود داشته باشد.

سرویس و نرم افزار ثبت تماس های تلفنی

اولین نکته بعد و منفی این نرم افزارها این است که فقط از طریق یک کامپیوتر و یا لپ تاپ می توان به آنها دسترسی پیدا کرد و به نبودن و تحت شبکه نبودن آنها از معضلات بزرگی است که باعث می ‌شود در مورد زمان فرد را مایوس کند و دیگر تمایلی به استفاده از این نرم افزار نداشته باشد. همچنین اکثر این نرم افزار ها فقط می توانند تماس های ورودی خروجی و از دست رفته را مدیریت کند و امکان ارائه تحلیل و یا دسته بندی کردن آنها در بازه های زمانی مختلف وجود ندارد و امکان گزارش ‌دهی هوشمند نیز در این تجهیزات اکثرا به خوبی تعریف نشده است.

سرویس و نرم افزار ثبت تماس های تلفنی

سرویس و نرم افزار ثبت تماس های تلفنی

گروه فنی مهندسی ارتباط ارائه دهنده سرویس و نرم افزاری است که به صورت تحت شبکه می تواند تمامی اطلاعات را از دستگاه سانترال یا کالسنتر دریافت کند و آنها را با استفاده از نمادهای گرافیکی به تصویر بکشد. به طور مثال شما می توانید تمامی اطلاعات دستگاه سانترال اعم از تماس از دست رفته تماس دریافتی و تماس خروجی را در بازه زمانی به صورت هوشمند و روزانه و لحظه به لحظه مشاهده کنید و یا آن که تمامی این اطلاعات را به صورت تک به تک مورد تحلیل و بررسی قرار دهید. امکان به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با کاربران دیگر و همچنین امکان مدیریت و تحلیل چندین دفتر به شکل آنلاین و در لحظه برای شرکت‌هایی که دارای مولتی شعب هستند از دیگر ویژگی های بارز این سرویس است.

استفاده از کامپیوتر در هر نقطه از کره زمین و یا اپلیکیشن اندروید یا IOS به شما کمک می کند تا تحلیلی دقیق تر در هر ساعت از شبانه روز داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88933100 تماس حاصل کنید…

 

دستگاه سانترال مانند هر سیستم ارتباطی به گونه ای طراحی شده است که از خطوط تلفن پشتیبانی می کند و این بدان معنا است که در هنگام برقراری تماس از هر داخلی و یا دریافت تماس آن خط اشغال بوده و در صورت ارتباط با آن بوق اشغالی را می شنویم. اما برخی از دوستان دغدغه دارند و سوال بزرگی در ذهن آنهاست علت بوق اشغال زدن هنگام تماس با یک داخلی چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که آن داخلی از هر گوشی که استفاده می کند در صورت دریافت تماس کاملاً اشغال شده و خط پر می شود و امکان دریافت مکالمه جدید را ندارد. اما این استثنا در تلفن های کارشناسی و تحت شبکه وجود دارد که به فرد اعلام می ‌کند فردی پشت خط وجود دارد و با شما تماس گرفته است البته این حالت فقط در هنگامی رخ می ‌دهد که آن داخلی به گونه ای تعریف شده باشد که دو داخلی با یکدیگر لینک شده اند و این تماس ورودی از خارج از دستگاه سانترال است.

علت بوق اشغال زدن هنگام تماس با یک داخلی چیست؟

علت بوق اشغال زدن هنگام تماس با یک داخلی چیست؟

در پاراگراف بالا بیان کردیم که علت آن مشغول شدن و تصرف کامل خط توسط فردی است که مکالمه را آغاز کرده و این امر به صورت کاملاً طبیعی چه در دستگاه سانترال پاناسونیک و یا کال سنتر سیسکو و بسیاری از مدل‌های دیگر مانند اوایا انجام می ‌شود. شما تصور کنید تلفن را به صورت مستقیم به خط شهری متصل کرده اید آیا می توانید تماس دیگری را دریافت کنید؟ مگر آنکه آن تماس را به صورت تماس پشت خط دریافت کنید و بوق هایی در فواصل زمانی کوتاه بشنوید که دقیقا این عمل در دستگاه سانترال نیز اجرایی شده است و شما آن را بصورت نمایشگر کلید نمایشگر نورانی که خاموش و روشن می شود می بینید.

اما اگر در صورتی که فرد هیچ مکالمه ای را آغاز نکرده و تلفن در حالت عادی است اما در صورت برقراری تماس بوق اشغال می شنوید ممکن است خللی در کار ایجاد شده باشد و آن داخلی در حالت مزاحم نشوید باشد و یا کدهای برنامه ریزی شده آن مختل شده باشد به همین دلیل توصیه می‌شود که حتما با کارشناس پاناسونیک تماس بگیرید تا او که آشنایی کامل با تمامی موارد دارد در محل حضور پیدا کند و مورد را برطرف کند.

برای برقراری تماس با نمایندگی پاناسونیک و اعزام کارشناس و یا مطرح نمودن سوالات خود با شماره 88933100 تماس بگیرید...

 

سه شنبه, 04 تیر 1398 10:50

پیاده سازی تلفن تحت شبکه

یکی از تجهیزاتی که در دستگاه‌های پیشرفته سانترال وجود دارد سرویس هایی است که باعث می ‌شود تا بتوان بر روی آنها پیاده سازی تلفن تحت شبکه انجام داد. هر دستگاه سانترال متناسب با ظرفیت و ویژگی‌هایی که دارد اجازه فعال سازی برخی ویژگی ها را به کاربر می دهد. سانترال پر ظرفیت دیجیتال و تحت شبکه نیز با ظرفیت قابلیت های گوناگون استفاده از این محصولات را برای کاربر خود فراهم کرده است.

پیاده سازی تلفن تحت شبکه و ویپ مزایا و امکانات

پیاده سازی تلفن تحت شبکه و ویپ مزایا و امکانات

عدم محدودیت به مکان جغرافیایی اولین دستاورد است که اهمیت دارد شما دیگر میتوانید از هر نقطه از کره زمین که باشید بر بستر اینترنت با هم کار خود در کشوری دیگر تماسی داخلی کاملا رایگان و تحت کنترل سانترال برقرار کنید این امر در سال‌های گذشته با قابلیت هایی بسیار محدود ارائه میشد. اما امروزه با رشد تکنولوژی تعریف تلفن همراه به عنوان یک داخلی از سانترال امری بدیهی است و اصلا پیچیده نیست ویپ انتقال همزمان مکالمات تلفنی بر روی یک شبکه و تلفن اینترنت هوشمند است که پاناسونیک را می‌توان جزو پرچمداران این مورد معرفی کرد مدل هایی از سانترال که از این ویژگی پشتیبانی می کند...

  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA100
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA200
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDA600
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE100
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE200
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-TDE600
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS500
  • دستگاه سانترال پاناسونیک KX-NS1000

انتقال صدا بر روی بستر شبکه امکانی است که کمپانی های محدودی از این قابلیت در دستگاه سانترال خود برخوردار هستند این قابلیت به صورت پیش فرض در برخی از مدل ها وجود دارد اما در برخی دیگر با خرید کارت ویپ امکان پذیر می شود و همچنین می توان از تلفن های تحت شبکه به عنوان داخلی هوشمند استفاده نمود.

تلفن های تحت شبکه به دست ای از سیستم های ارتباطی اطلاق می شوند که می توانند از طریق کابل شبکه به دستگاه سانترال متصل شوند و یا از راه دور از طریق تعریف آی پی آنها می توان به راحتی در هر نقطه از کره زمین از آنها استفاده کرد. ایجاد ارتباط بین شعب و دفاتر مختلف از یک شرکت در کشورهای مختلف برای برقراری تماس رایگان یکی از پر استفاده ترین امکاناتی است که توسط تلفن های تحت شبکه و سرویس فعال سازی می شود.

 

دوشنبه, 03 تیر 1398 09:03

کاهش هزینه مکالمات در شرکت

یکی از اولین و مهمترین خواسته مدیران شرکت‌ها چه خصوصی و چه دولتی کاهش هزینه است. تفاوتی ندارد که تعداد کارمندان آن مجموعه نفر باشد هر چند نفر که باشد شما قطعاً می دانید که کاهش هزینه‌های جاری از اولویت‌ها است. برای این منظور چه راهکاری دارید؟ چگونه می توان بر افراد نظارت داشت؟ چه کسی بیشترین مکالمات را دارد و چگونه او را شناسایی کنیم؟ چگونه می توان بررسی نمود که تماس ها در راستای امور شرکت بوده و یا صرفا یک تماس شخصی است؟ چگونه می توانید این امر را تحقق بخشید؟ سرویس مدیریت و تحلیل تماس یکی از ابزارهایی است که می ‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. البته نه فقط در این مورد بلکه در افزایش فروش و مشتری مداری نیز می توانید بر روی این محصول ویژه حساب کنید.

کاهش هزینه مکالمات در شرکت

کاهش هزینه مکالمات در شرکت

برای کاهش هزینه مکالمات در شرکت شما می توانید از ویجت های مختلفی استفاده کنید که در سرویس مدیریت و تحلیل تماس وجود دارد این سرویس به شما اجازه می دهد تا پرهزینه ‌ترین تماس ها و پرهزینه ترین داخلی ها را مشاهده و شناسایی کنید و با بررسی علت این تماس ها تلاش خود را برای مدیریت بهینه تماس‌ها اجرایی کنید. همچنین می توانید با ارائه داشبورد و دسترسی گزارشی به کاربران به صورت آنلاین آنها را در جریان ریز عملکردشان قرار دهید.

همین امر می ‌تواند موجب شود تا فرد با دقت و نظارت بهتری تماس را برقرار و آن را مدیریت نماید. مدیریت و کنترل بر روی این داشبورد بسیار آسان است زیرا می توانید در کوتاه ترین زمان با استفاده از المان های گرافیکی گزارشات را مشاهده و تصمیم‌ گیری‌های مورد نظر خود را اجرایی کنید.

زمان بر نبودن تحلیل و آنالیز تماس ها از دیگر ویژگی های مهم و کاربردی است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و یا اخذ نمایندگی با شماره 88933100 تماس حاصل کنید.

 

سه شنبه, 28 خرداد 1398 10:39

لاگ تماس

تمامی سیستم های ارتباطی به گونه ای طراحی شده اند که تاریخچه ای از تماسها را در خود ذخیره سازی کنند تماس های از دست رفته، تماس‌های برقرار شده و تماس های دریافتی. موبایل، دستگاه سانترال یا کالسنتر هیچ فرقی با یکدیگر ندارند و تمامی رویدادها را در خود ثبت و ذخیره سازی می کنند اما محدودیت هایی در این ذخیره سازی وجود دارد. به طور مثال در تلفن همراه ۱۰۰ شماره بر روی داد ذخیره می شود یا در برخی از کال سنترها تعداد اطلاعات ثبت شده کمتر و یا بیشتر باشد و این عدد کاملا متفاوت بوده و متناسب با سیاست ‌های شرکت سازنده می باشد. پس در حقیقت لاگ تماس تاریخچه رویدادهایی است که در تلفن سانترال کال سنتر و یا تلفن همراه اتفاق می‌افتد.

مشاهده لاگ تماس در سروی مدیریت و تحلیل تماس

مشاهده لاگ تماس

برای مشاهده لاگ تماس می توانید بسته به دستگاه مورد نظر خود و مرکز تلفن موجود از ویژگی های مختلفی استفاده کنید به طور مثال در تلفن همراه با ورود به بخش تماس ها تمامی رویداد ها به تفکیک و یا کنار یکدیگر متناسب با تنظیمات قابل مشاهده است. اما این روند در دستگاه سانترال کمی متفاوت است این فایل به صورت یک متن ایجاد شده که شما در هر لحظه اتفاقات مختلفی را مشاهده می کنید. سرویس مدیریت و تحلیل تماس راهکاری بسیار مناسب و هوشمند است برای دریافت لاگ تماس در هر زمان مورد نظر.

همانطور که بیان شد دستگاه سانترال و کال سنتر ها ظرفیت محدودی دارند به همین دلیل سرویس مدیریت و تحلیل تماس با استفاده از سرور های قدرتمند خود به گونه ای طراحی شده است که این ظرفیت را در خود افزایش داده و تا ۵ سال می تواند تمامی اتفاقات را در خود ذخیره کند و در معرض تحلیل و مشاهده کاربر قرار دهد.

نکته دیگر اینکه این لاگ تماس در دستگاه سانترال و کال سنتر به صورت یک فایل نوشتاری بوده اما در سرویس مدیریت و تحلیل تماس امکان آنالیز بررسی و شخصی سازی آنها در داشبورد وجود دارد و می توانید متناسب با نیاز خود این لاگ را مشاهده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88933100 تماس حاصل کنید.

 

یکشنبه, 19 خرداد 1398 13:57

کد دایورت تلفن ثابت روی موبایل

دستگاه سانترال پاناسونیک در تمامی مدل ها این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند تماس های خود را بر روی خط شهری دیگر یا بر روی تلفن همراه دایورت یا انتقال دهد. در این مقاله به آموزش و فعال سازی کد دایورت تلفن ثابت روی موبایل خواهیم پرداخت. منظور از تلفن ثابت تمامی تلفن هایی است که به دستگاه سانترال متصل شدند و به عنوان یکی از داخلی ها تعریف شده اند این تلفن می تواند تلفن بی سیم یا تلفن رومیزی باشد.

 

آموزش فعال سازی کد دایورت تلفن ثابت روی موبایل

برای این کار باید برنامه ریزی های لازم را به صورت مرحله به مرحله انجام دهید شما باید تلفن خود را در جک صفر یک دستگاه سانترال قرار داده و همچنین رمز ورود به حالت برنامه ریزی را داشته باشید.

در صورتی که رمز را تغییر نداده اید این رمز به صورت پیش فرض عدد ۱۲۳۴ می باشد

سپس با ورود به حالت برنامه ریزی و منو دستگاه سانترال شما می توانید با وارد کردن کد مربوطه این کار را انجام دهید

سپس پس از فعال کردن کد باید در هنگام شماره گیری از هر تلفنی که اجازه دسترسی به این کار را داشته باشد

می توانید در صورت نیاز شماره موبایل یا خط شهری دیگری را تعریف کرده و تمامی تماس ها را به آن شماره انتقال دهید

هر کاربر بر اساس تنظیمات مرکز تلفن می‌تواند از طریق گوشی خود کار انتقال فوروارد شماره گیری سریع کنفرانس تلفنی و غیره را انجام دهد.

برای انجام انتقال تماس تلفن ثابت از روی یک خط شهری به موبایل یا خط شهری دیگر در مبدا و دستورات زیر را در گوشی تلفن اعمال کنید

*21* شماره مورد نظر# 

ابتدا * سپس عدد ۲۱ و مجدداً * را شماره گیری کرده حالا شماره مقصد را می خواهید تماس ها به آن منتقل شود را وارد نمایید و در نهایت کلید # را فشار دهید.

برای غیر فعال کردن این کد نیز به ترتیب باید مربع ۲۱ مربع را شماره گیری کنید

 

سه شنبه, 07 خرداد 1398 11:52

تعداد تماس های بی پاسخ شرکت

تعداد تماس های بی پاسخ شرکت شما چقدر است؟ شما چگونه می توانید از آن مطلع شوید؟ اطلاع از این مورد چه امکاناتی را برای شما باز می کند و شما چگونه می توانید این تغییرات در شرکت ایجاد کنید؟ تفاوتی ندارد که مجموعه شما در چه زمینه ای فعالیت می کند همین که شما در یک محیط اداری تشریف دارید و تعدادی کارمند وجود دارد که در واقع در آنها پاسخگوی تماس شما هستند همین کافی است تا این سوالات را پاسخ دهید. پاسخگویی به سوالات مشتریان و پاسخگویی به تماس آنها از حداقل وظایفی است که کارمندان شما در یک شرکت باید آن را رعایت کنند اما نظارت بر آنها چگونه صورت می گیرد چگونه می توانیم آنها را مدیریت کنید؟

آیا از این موضوع در جریان هستیم که یک مشتری ناراضی می تواند نارضایتی خود را به بیش از ۱۰ نفر انتقال دهد اما این روند در صورتی که همان فرد از مجموعه شما رضایت داشته باشد به تعداد افرادی که برای شما بازاریابی انجام می ‌دهد کمتر از پنج نفر است؟؟؟

همین امر می تواند یک ضربه مهلک به شرکت شما باشد برای جلوگیری از این کار چه راهکاری در نظر دارید؟

تعداد تماس های بی پاسخ شرکت

تعداد تماس های بی پاسخ شرکت

بله گزارش گیری از دستگاه سانترال یا گزارش گیری از کال سنتر بهترین راه برای مشاهده تعداد تماس های بی پاسخ و همچنین کیفیت تماس هاست. گزارشگر ابری به شما اجازه می دهد تا بتوانید در هر کجایی که هستید در هر زمان و در هر مکانی بتوانید تماس های شرکت خود را مدیریت کنید. تعداد تماس های ورودی در طول روز، هفته، ماه و سال را مشاهده و تعداد درصد تماس های بی پاسخ را بررسی کنید.

در صورتی که از هر ۱۰ تماس ورودی 3 تماس بی پاسخ باشد فاجعه ای در حال وقوع در شرکت شماست و شما از آن بی خبر هستید. باید این عدد را به نزدیک صفر برسانید و یا حداکثر یک تماس از دست رفته آنهم در شرایطی کاملا توجیه شده باشد. گزارشگر ابری به شما اجازه می دهد تا بتوانید هدفی را برای خود مشخص کنید و به صورت لحظه ای آن هدف را بررسی کرده و فاصله تا آن را مشاهده کنید. به طور مثال در شرکت شما پس از ۳ ثانیه یا ۴ ثانیه به تماس پاسخ داده می‌شود که عدد مورد نظر شما یک ثانیه می ‌باشد و می ‌توانید این هدف را مشخص سازی کرده و آن را بررسی کنید.

تعداد تماس های بی پاسخ شرکت

همچنین بسیاری از ویجت ها می توانند در این راه به شما کمک کنند تا بتوانید تصمیم گیری درست داشته باشید که هر فرد چه مقدار تماس ورودی داشته و به چگونه آنها را پاسخ داده است. تمامی این مراحل به شما کمک می کند تا بتوانید مجموعه قوی ایجاد کنید و به سمت موفقیت قدم بردارید...

برای کسب اطلاعات در مورد نرم افزار گزارشگر ابری سرویس تحلیل تماس و آنالیز مکالمات می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 

سه شنبه, 07 خرداد 1398 10:40

قیمت کارت دیجیتال سانترال

دستگاه سانترال پاناسونیک به سه دسته بزرگ تقسیم بندی می‌شود دستگاه سانترال آنالوگ و تحت شبکه و دیجیتال. سری تحت شبکه کاملترین سری دستگاه سانترال است که به کاربران خود امکانات ای بسیار زیاد را ارائه می دهد. امکان استفاده از تلفن های رومیزی ارزان قیمت، استفاده از تلفن های اپراتوری و کارشناسی، امکان استفاده از تلفن ‌های دکت و امکان استفاده از تلفن همراه به عنوان یکی از داخلی ها. هر آنچه که از دستگاه سانترال بخواهید را می‌توانید در سری تحت شبکه بیابید. البته سری دیجیتال نیز برخی از ویژگی ها را دارد به طور مثال امکان استفاده از تلفن بر مبنای اینترنت یا همان سرویس ویپ اما با ظرفیت و قابلیت های محدود تر. در این مقاله به بررسی قیمت کارت دیجیتال سانترال خواهیم پرداخت.

قیمت کارت دیجیتال سانترال

انواع کارت توسعه سانترال

کارت های افزایشی دستگاه سانترال به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شوند. خطوط داخلی، خطوط شهری، سرویس های ویپ. کارت های داخلی دستگاه سانترال به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شود و همچنین ظرفیت های گوناگونی دارد در برخی از کارت ‌ها می‌توان تلفن بی سیم یا تلفن رو میزی معمولی را تعریف نمود برخی از کارت ها برای تلفن های کارشناسی مناسب هستند (تلفن هایی که دکمه ها و قابلیت های بیشتر از تلفن های معمولی دارند).

 

قیمت کارت pri پاناسونیک

این کارت برای تعریف خطوط شهری دیجیتال است بدین معنا که شما می توانید خطوط شهری چهار یا پنج رقمی را در دستگاه سانترال خود تعریف کنید. این کارت مدل های مختلفی دارد که بر طبق نیاز کاربر استفاده می شود برای کسب اطلاع از قیمت این کارت می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید نمایندگی ‌پاناسونیک پاسخگوی تماس شما است.

 

کارت ogm 

کارت ogm یا دیزا یا راهنمایی صوتی چند مرحله ای معروف است. در صورت دریافت تماس با شرکت ها آیا تا به حال توجه کرده اید که فردی پس از خوش ‌آمد گویی به شما می گوید که برای داخلی های مورد نظر خود باید عددی خاص را وارد کنید این روند دقیقا توسط کارت ogm یا دیزا انجام می شود.

برای کسب اطلاع از قیمت کارت دیجیتال سانترال می توانید با شماره 88941000 تماس حاصل کنید.

 


Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 98

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/ictcom/public_html/templates/ertebat/html/pagination.php on line 104
صفحه1 از50

تلفن سانترال