تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG1311

ایده طراحی تلفن‌های بی سیم از آنجایی که به ذهن تولید کنندگان که افراد بتوانند در هر فاصله‌ای از پایه تلفن بتوانند پاسخ گوی تماس‌های خود باشند. پاناسونیک این محصولات را در سری‌های مختلفی با ویژگی‌های متفاوتی طراحی کرده است که هر فرد می‌‌تواند متناسب با نیاز خود از این گوشی‌ها انتخاب کند.
kx- tg1311 با صفحه نمایشگری کوچک و ظاهری زیبا امکاناتی در خور کاربران را ارئه می‌دهد کلید هدایتگر در روی گوشی سبب می‌شود تا به راحتی فرد بتواند در هنگام مطالعه صدا را تنظیم کند و یا در هنگام مشاهده لیست تماس‌های دریافتی و تماس خروجی شماره افراد را مشاهده کند.
دفترچه تلفنی با حافظه 50 شماره‌ای به فرد کمک می‌کند تا در هنگام دریافت تماس با مشاهده نام افراد به راحتی بتواند پاسخ گویی تماس‌‌ها باشد. همچنین وجود نور پس زمینه به خواندن شماره و نام افراد در تاریکی و یا محیط‌هایی با نور محدود بسیار کمک میکند.عمر مفید بسیار بالا باطری به کاربر کمک می‌کند تا 17 ساعت مکالمه را به راحتی داشته باشد و پس گوشی در شارژ قرار دهد و در مدت حداکثر 7 ساعت گوشی آماده مکالمه باشد.
امکان افزایش حداکثر 20گوشی بی سیم دیگر به تلفن از بزرگترین قابلیت‌های این سیستم ارتباطی به حساب می آید که قابلیت محیط را در پاسخ گویی به تماس افزایش می‌دهد.

در حال به روز رسانی

در حال به روز رسانی

در حال به روز رسانی

در حال به روز رسانی

تلفن سانترال