تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG3661

در برخی از شرایط وجود یک تلفن پایه و اولیه‌ای که بتواند در هنگام نبود برق نیز نیازهای افراد را برطرف کند بسیار نیاز است به همین منظور استفاده از تلفن tg3661 یکی از انتخاب‌هایی مناسب است که در این محصول پایه گوشی بی سیم دیگر اهمیت چندانی ندارد به همین دلیل تلفن بی سیم بر روی پایه‌ای ساده قرار دارد که این پایه فقط قابلیت شارژر گوشی را دارا است.
تلفن رومیزی این محصول از نظر شکل و ظاهر مانند kx- ts 580  است که با این تفاوت که کمی در ابعاد و کارایی آن تغییراتی ایجاد شده است. صفحه نمایشگر 2 سطری با کیفیت نمایش مناسب تعبیه شده در این گوشی غیر قابل تنظیم است و شکل ثابت صفحه نمایشگر در اکثر تلفن‌های رومیزی پاناسونیک به چشم می ‌خورد.

پیغام گیر هوشمند بر روی این تلفن ثابت باعث می‌شود تا در هر شرایطی تماس گیرنده را برای ضبط پیغام راهنمایی کند. هم چنین وجود 5 کلید برای دسترسی سریع به برقراری تماس بر روی پایه از دیگر امتیازات این محصول به حساب می آید.
در گوشی بی سیم سعی شده است تا از فضای بالای صفحه کلید به نحو بهتری استفاده شود به همین منظور بزرگتر کردن صفحه نمایش با ویژگی خاص (بزرگتر شدن حروف و اعداد نسبت به مدل های پیشین) از نتایج استفاده از فضای گوشی بود.

در حال به روز رسانی

در حال به روز رسانی

در حال به روز رسانی

در حال به روز رسانی

تلفن سانترال