راهکارهای NCP

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

از گذشته تا کنون شرکت پاناسونیک بر تعهد خود مبتنی بر تولید محصولات مدرن، توسعه سخت افزار و نرم افزارهای جدید مانند سرویس های شبکه و برآورده کردن نیازهای مشتری استوار بوده است.
این مورد به وضوح در محصولات این کمپانی دیده می شود. بدین نحو که امکان مکالمه تلفنی اینترنتی و کاربری آسان در یک دستگاه جمع شده اند.
ارتباط مردم ، ارتباط مشاغل ، راهکارهای NCP
 ساختار شبکه های مخابراتی پاناسونیک راهکارهای با فناوری های پیشرفته ای هستند که به گونه ای طراحی شده اند تا امکان بهره وری از سیستم های مخابراتی یکپارچه را با نرم افزارهای پیشرفته فراهم نمایند.
شبکه سازی برای ارتباطات روان
ارتباط از طریق شبکه و تکنولوژِی SIP   و با صرف کمترین هزینه از طریق استفاده از شبکه های انتقال داده ها و صوت ارتباطات درون اداری و یا راه دور را انجام می دهد.                                 
شبکه سازیSIP
با استفاده از رابط خطوط SIP  موجود در داخل مرکز تلفن، امروزه شرکت ها می توانند سیستم های ارتباطی NCP را به مجموعه ای رو به رشد خدمات دهندگان تلفن اینترنتی وصل نموده و تماس های تلفنی کم هزینه را از طریق شبکه های IP با پهنای باند بالا انجام دهند.
مدیریت و برنامه ریزی از هر مکانی
مدیران می توانند با استفاده از این سیستم از راه دور برنامه ریزی مورد نظر خود را بر روی سیستم تک دستگاه یا یک سیستم شبکه ای چند مکانی متصل از طریق یک شبکه IP انجام دهند.
ارائه نرم افزار CA بدون نیاز به سرور

دوربین مداربسته                                                           
نرم افزار قدرتمند CA (نرم افزاری 5 کاربره بر روی دستگاه که به صورت پیش فرض نصب است و دارای مرکز تماسی کوچک و سیستم پست صوتی 2 کاناله داخلی می باشد.) یک سرور داخلی با قابلیت نصب و استفاده آسان را برای اموراداری شرکت ارائه می دهد.

خواندن 3604 دفعه

1

  • پیوند نظر A.r سه شنبه, 07 آبان 1392 01:54 ارسال شده توسط A.r

    ارتباط از طریق شبکه و تکنولوژِی SIP و با صرف کمترین هزینه از طریق استفاده از شبکه های انتقال داده ها و صوت ارتباطات درون اداری و یا راه دور را انجام می دهد.


    قابليت ارتباط از طریق شبکه و تکنولوژِی SIP اين امكان را به دستگاه سانترال و كاربر ميدهد تا با صرف کمترین هزینه و از طریق استفاده از شبکه های كامپيوتري بتواند در هر كجا از تلفن هاي سانترال نيز استفاده كرده و تماس تلفني داير كند. از كاربرد هاي اين قابليت ميتوان به يكپارچه سازي دفاتر استانها و ايجاد ارتباط داخلي در فواصل دور بر روي بستر اينترنت اشازه كرد

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال