KX-UDT131 گوشی برای محیط های پر سر و صدا با درجه حفاطت IP65

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سیستم چند سلولی دکت راهکاری برای یکپارچه سازی تلفن های بی سیم است. این سیستم انتقال مکالمه از یک سلول به سلول دیگر و پوشش بیسیم را بهینه نموده و امکان کار در ساختمان های بزرگ را فراهم می آورد. این نوع گوشی ها مناسب برای محیط های صنعتی که دارای گرد و غبار و آب ریزی هستند را با پشتیبانی استاندارد IP65 امکان پذیر می سازد.
KX-UDT131 مدل به روز شده از این سری محصولات انعطاف پذیر دکت است که تنظیماتی مانند ست کردن شماره تلفن بر روی کامپیوتر را به کاربران عرضه کرده است. این ایده ای بسیار مناسب برای محیط های کاری بسیار بزرگ است که می توان با ذخیره کردن شماره تماس افراد (تا5 شماره) در یک دستگاه اطلاعات را نگهداری و سازماندهی کند.

این گوشی بیسیم با پروتکل SIP سازگاری دارد که این ویژگی امکان استفاده از هرگونه شبکه ای که صدا و ترافیک سیگنال را پشتیبانی می کند بدون هیچ کابل اضافه ای استفاده کند.

این گوشی مقاوم با درجه حفاطت IP65 با داشتن فناوری دقت سیستم تشخیص خطا و تکنولوژی پردازش صدا، صداهای ناهنجار را به راحتی شناسایی و کاهش می دهد و مکالمه ای آرام و راحت را به کاربر هدیه می دهد. طراحی این گوشی به گونه ای بوده که در برابر آب و گرد و خاک مقاوم باشد. این امر با بکاربردن فضایی احاطه شده از پلاستیک فشرده و قاب خارجی ساخته شده از موارد فشرده مقاوم میسر شده است.

KX-UDT131 دارای آخرین تکنولوژی های نرم افزاری و سخت افزاری است که در دو حالت هندفری و هدست به کاربران امکان استفاده را می دهد.

این تلفن پاناسونیک در این ماه به تولید انبوه رسیده و وارد بازار می شود و قابلیت سازگاری با سیستم های ارتباطی سانترال کم ظرفیت و پرظرفیت را داراست.

خواندن 3294 دفعه

2 نظرها

 • پیوند نظر رمضاني سه شنبه, 07 آبان 1392 01:16 ارسال شده توسط رمضاني

  این گوشی تلفن سانترال با داشتن فناوری دقت سیستم تشخیص خطا و تکنولوژی پردازش صدا كه مختص شركت پاناسونيك ميباشد، صداهای ناهنجار را به راحتی شناسایی و کاهش می دهد و مکالمه ای آرام و راحت را به کاربر هدیه می دهد.
  شركت پاناسونيك این گوشی سانترال را به گونه اي طراحي كرده كه در برابر آب و گرد و خاک مقاوم باشد(مقاوم با درجه حفاطت IP65 ) این امر با بکاربردن فضایی احاطه شده از پلاستیک فشرده و قاب خارجی ساخته شده از موارد فشرده مقاوم میسر شده است.
  اين دو قابليت ميتواند اين گوشي تلفن بيسيم را به بهترين گزينه جهت استفاده در اماكن صنعتي و كارگاهي تبديل كند

 • پیوند نظر رمضاني سه شنبه, 07 آبان 1392 01:01 ارسال شده توسط رمضاني

  این گوشی بیسیم با پروتکل SIP سازگاری دارد.
  با توجه به این ویژگی، امکان استفاده از هرگونه شبکه ای که صدا و ترافیک سیگنال را پشتیباني کند، بدون هیچ کابل اضافه ای وجود دارد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال