پاناسونیک با طراحی تلویزونی غول آسا برنده بهترین تولید کننده سال شد

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

در گذشته کمپانی پاناسونیک سهم بیشتر فروش خود را از دستگاه های سانترال و تلفن های رومیزی وتلفن بی سیم داشت، امروزه توانسته ثابت کند که این کمپانی بزرگ می تواند با توسعه فعالیت خود پیشتازی خود را در تمام زمینه ها به رخ دیگر کمپانی ها بکشد.
به دلیل وسعت فعالیت این کمپانی، نام پاناسونیک را همه می شناسند و با محصولات آن آشنایی کامل دارند. سیر تکاملی این کمپانی آسیایی با شناخت بازار همراه بوده به طوری که به غیر از در اختیار داشتن سهم زیادی از فروش سیستم های مخابراتی و ارتباطی، رقابت شدیدی نیز در سیستم های صوتی و تصویری دارد که به همین دلیل موجب پیشرفت روز افزون این کمپانی بزرگ می شود.
پاناسونیک با تلاشی دیگر توانست قدرت و برتری خود را به اثبات برساند. چندی پیش این کمپانی توانست جایزه ی تولید بهترین تلویزیون سال را با طراحی مدل TX-P42GT60 کسب کند، همچنین نامزد دریافت جایزه بهترین طراحی و تولید در 4 دسته بندی دیگر نیز شد.

سانترال پاناسونیک

این خبر از طریق سایت What Hi-Fi اعلام شد.
مدل TX-L32E6 نامزد بهترین تلویزیون هوشمند 32 اینچی که دارای صفحه نمایش خیره کننده و همچنین قیمتی مناسب با توجه به طراحی پیشرفته ای که دارد. مدل TX-P50GT60B نامزد بهترین تلویزیون هوشمند 47 تا 52 اینچی شد، مدل TX-P55VT65B برای سایزهای غول آسای 55 اینچ به بالا نامزد دریافت بهترین تلویزیون هوشمند که دارای صفحه نمایشی حرفه ای و حساس به نور و ضد ضربه و نامزدی برای بهترین پروژکتور سال با طراحی مدل PT-AT6000E شد.
لازم به ذکر است که اکثر برندهای مختلف در 1 یا 2 دسته بندی موفق به ورود این عرصه می شوند، اما پاناسونیک هر ساله یکی از طراحان موفق و الگویی برای دیگر شرکتهاست که تعداد زیادی از محصولات نامزد و یا برنده این رقابت جهانی می شوند.

خواندن 3898 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال