پاناسونیک وحل مشکل ارتباطی مشاغلی با حیطه فعالیت وسیع با دستگاه سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سانترال های پاناسونیک را می توان متناسب با نیاز و خواسته کاربران تنظیم و برنامه ریزی نمود. در بعضی از مشاغل فرد پاسخگو به تلفن همیشه در حال تحرک و رفت و آمد است، مانند فروشگاه های اتومبیل که به اقتضاء این کار فرد در محیط کار همیشه در حال حرکت است. پاناسونیک برای حل مشکل ارتباطی برای این کاربران استفاده از تلفن های بیسیم را ممکن ساخته است که تمام گوشی های بیسیم پاناسونیک و دیگر برند ها قابل نصب بر روی سانترال می باشند.
در نمایشگاه های اتومبیل و دیگر مجموعه هایی که از لحاظ مکانی گسترده هستند امکان پاسخگویی به مشتریان با استفاده از این سیستم تماس میسر خواهد شد، این سیستم دیجیتال به کاربر اجازه می دهد به سرعت به درخواست مشتریان پاسخ دهد و از فرصتهای تجاری حداکثر استفاده را ببرد.
هم چنین می توان تلفن همراه را نیز به عنوان یک داخلی سانترال تعریف کرد، این سرویس برای مشاغلی مانند بنگاه های معاملاتی بسیار مناسب و کارآمد خواهد بود. تلفن همراه مانند یک گوشی بی سیم مجازی کار خواهد کرد و دارای یک شماره داخلی 3 تا 5 رقمی خواهد بود. تماس های ورودی را می توان به تلفن همراه انتقال داد تا کارمندان در خارج از محیط کار نیز به وظایف کاری خود عمل کنند.
این قابلیت ها در تمام سری های دستگاه سانترال اعم از کم ظرفیت، پرظرفیت و تحت شبکه قابل برنامه ریزی و استفاده می باشند.

خواندن 3033 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال