خرید دستگاه سانترال پاناسونیک کم ظرفیت از نمایندگی پاناسونیک توسط شهرداری پردیس

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی رسمی پاناسونیک در ایران عرضه کننده انواع دستگاه های سانترال کم ظرفیت و پرظرفیت و سری تحت شبکه پاناسونیک می باشد.
شهرداری پردیس برای توسعه مکالمات و سهولت در برقراری ارتباط بخش فرهنگسرا خود که بخشی جدا از شهرداری اما از زیر مجموعه های این سازمان بزرگ است، با این نمایندگی پاناسونیک تماس برقرار کرد. کارشناسان فروش این شرکت با بررسی خواسته کاربران و با توجه به کوچک بودن حیطه فعالیت در فرهنگسرا شهرداری پردیس پیشنهاد خرید دستگاه سانترال کم ظرفیت مدل KX-TES824  با ظرفیت 3 خط شهری و 8 داخلی را و خرید کارت ارتقاء دستگاه سانترال با ظرفیت 8 خط داخلی آنالوگ مدل KX-TES82474  را پیشنهاد نموند.
هم چنین این فرهنگسرا تمایل خود را برای دریافت اطلاعات تماس گیرنده بیان نمود که مشاوران فروش این نمایندگی پاناسونیک کارت نمایشگر مشخصات تماس گیرنده (CID) با ظرفیت 3 خط شهری مدل KX-TES82494 را پیشنهاد کردند که مورد قبول این فرهنگسرا واقع شد.
کارشناسان فنی این نمایندگی برای نصب دستگاه سانترال نیاز به گوشی اپراتوری پاناسونیک مدل KX-T7730 داشتند که با تایید خرید از سوی شهرداری کار نصب سانترال به راحتی انجام شد.
ار تاریخ 18/8/92 فرهنگسرا پردیس مجهز به دستگاه سانترال پاناسونیک می باشد.

خواندن 3353 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال