بعد از تکمیل تجهیزات جانبی تلفن سانترال اینک تولید تجهیزات جانبی گوش های هوشمند توسط پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی بیشتر افراد به سمت استفاده از گوشی های هوشمند کشیده شده اند. این گوشی ها به دلیل کارایی زیادی که دارند کار کامپیوتر، موبایل و کنسول های بازی را به صورت یک جا انجام می دهند. این باعث رشد زیاد طرفداران این گوشی ها شده و بازار داغ رقابتی را برای تولید کنندگان ایجاد کرده است.
این گوشی ها تا این قسمت که بیان شد، ایده آل ترین دستگاه ارتباطی - الکترونیکی هستند که هر فرد آرزوی داشتن آن را دارد، اما وقتی در مورد باطری و زمان مناسب مصرف سخنی به میان می آید نگرانی و ترس مصرف کنندگان را به وضوح می توان احساس کرد زیرا باطری این گوشی ها متناسب با نوع فعالیت آنها طراحی نشده و تکیه گاه قابل اعتمادی نیستند و کاربر این ترس را همیشه به همراه دارد که شارژ گوشی به اتمام برسد و فرد را در شرایطی نا مساعد قرار دهد.

لذت استفاده از موبایل با شارژ همراه پاناسونیک


پاناسونیک با طراحی گوشی مدل Panasonic T11 پا به عرصه تولید گوشی های هوشمند گذاشت که شروعی بسیار پر قدرت وموفق در این زمینه بود. این گوشی بر خلاف دیگر گوشی های هوشمند از مشکل عمر کم رنج نمی برد اما این کمپانی بزرگ برای راحتی خیال کاربران این گوشی و حتی دیگر گوشی های هوشمند دست به طراحی شارژری همراه زد. کمپانی پاناسونیک به دلیل اهمیت خاصی که برای مصرف کننده قائل است همواره محصولات خود را متناسب با نیاز مصرف کننده می سازد و می توان تائید این گفته را در تک تک محصولات پاناسونیک مشاهده کرد.
این شارژری است قابل حمل که برق مناسب گوشی را تولید می کند و گوشی ها و دیگر دستگاه های الکترونیکی که قابلیت اتصال از درگاه USB  و یا MICRO USB را دارند می توانند به این شارژر متصل شوند و از دستگاه خود بدون ترس از خاموشی استفاده کنند.
این شارژر برند های مختلف را پشتیبانی می کند و به جز گوشی می توان شارژ MP3 PLAYER  یا دوربین ها را نیز با این انجام داد.
پاناسونیک این محصول را تا اوایل سال 2014 به تولید انبوه می رساند و می توان از نمایندگی پاناسونیک این محصول را خریداری نمود.

خواندن 3283 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال