خرید سانترال پاناسونیک توسط شرکت پتروشیمی جم

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

درعصر حاضر ارتباطات و اینترنت نقش بسیار اساسی در اقتصاد و بازرگانی جهان ایفا می کند و با توجه به این مهم، اطلاع رسانی صحیح و دقیق در کشورهای جهان از جایگاه ویژه ایی برخوردار است در این میان از مهمترین ابزارهای ارتباطی اینترنت است به طوری که امروزه حجم زیادی از اطلاعات تجاری، علمی، و فرهنگی با این روش مبادله می گردد.  کارکنان پتروشیمی جم نیز از این پیشرفت تکنولوژی به نفع خود استفاده کردند و برای ارتباطات خود از تماس های اینترنتی می کنند.
پتروشیمی جم که شرکتی بزرگ با کارکنانی زیاد است برای صرفه جویی در هزینه های شرکت امکان تماس اینترنتی را فراهم کرده است. برای استفاده تمام کارکنان از این سیستم ارتباطی نوین، مدیران این شرکت تصمیم به خرید باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA620 گرفتند، این سانترال همانظور که می دانید به تنهایی کارایی نداشته و می توان گفت که یک کابین خالی دستگاه سانترال است. این کابین سانترال در کنار مرکز تلفن سانترال KX-TDA600 قرار می گیرد و دستگاه به طور پیش فرض در داخل خود تنها یک کارت لینک را دارا می باشد و به تنهایی امکان استفاده را نخواهد داشت.
این امکان فراهم است که سه کابین سانترال KX-TDA620 دستگاه سانترال KX-TDA600 لینک نمود. در این سانترال پر ظرفیت حداکثر 160 خط ورودی شهری و 160 تا 240 خط خروجی داخلی با استفاده از تکنولوژی DXDP  فعال می شود و امکاناتی مانند پاسخ گویی به  تماس های ورودی، تلفن گویا، ثبت مکالمات در حافظه سانترال، شنود مکالمات دورن و برون سازمانی، برقراری ارتباط تلفنی از طریق VOIP  را دارا می باشد.
هم چنین این شرکت در کنار استفاده از این تکنولوژی به روز و جهانی، درخواست خرید كارت خطوط داخلي آنالوگ با ظرفيت 16 خط، گوشي تلفن مديريتي پاناسونيك مدل KX-DT346 و كنسول DSS با 64 كليد ميانبور مدل KX-DT390 را اعلام نمود که کارشناس فروش این نمایندگی پیش فاکتور را در تاریخ 13 آذر ماه ارائه نمود که در همان تاریخ توسط مدیریت پتروشیمی تایید شد.
با موافقت طرفین، نمایندگی پاناسونیک اجناس درخواستی را در تاریخ 14 آذر ارسال کرد.

خواندن 3303 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال