خرید کال سنتر برای توسعه و بهبود مکالمات

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

دستگاه سانترال به دلیل ماهیت انعطاف پذیری که دارد بهترین امکانات را با حداقل مدت زمان برنامه ریزی و کمترین میزان هزینه به کاربر ارائه می دهد. در هر شرکتی متناسب با نوع فعالیت خود گروه بندی خاصی برای کاربران خود دارند. هر کارمند شرکت متناسب با فعالیت خود می تواند از این سطوح دسترسی بهره ببرد. این سطح دسترسی به بیان محدودیت و یا داشتن آزادی کافی برای برقراری مکالمات بدون داشتن محدودیت در زمان و یا در نوع شماره باشد (شماره دارای صفر و یا دوصفر(.
از شرکت هایی که به این فکر افتادند که با توجه به محدود بودن کاربر خود و خطوط کم شهری باز هم باید پاسخ گویی را به مشتریان در بهترین حالت انجام داد شرکت صراف بود. این شرکت با داشتن 3 خط شهری و 7 کارمند فعال، نیاز خود را در این زمینه احساس کرد و با معرفی دستگاه سانترال KX-TES824 از طرف کارشناس فروش و موافقت از طرف مدیریت این شرکت، کار فروش به اتمام رسید. از دیگر خواسته های مدیریت این شرکت باطری پشتیبان، کارت نمایشگر مشخصات تماس گیرنده (کارت کالر آی دی) و تلفن اپراتوری بود که کارشناس فروش کارت KX-TE82494 و تلفن KX-T7730 و دستگاه موزیک هلد و باطری BACK UP را نیز پیشنهاد داد.
هم چنین تمامی این محصولات در تاریخ 15 آذر ماه به همراه فاکتور فروش برای شرکت ارسال گردید و با اعزام کارشناس در همان تاریخ کار برنامه ریزی سانترال و نصب و راه اندازی آن آغاز شد.

خواندن 3398 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال