به روز رسانی روند ارتباطات، تصمیمی مهم در شرکت فوژان

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

توسعه...
ارتقاء...
به روز رسانی...

واژه های آشنای امروز، روزی غریب ترین واژه ها در شرکت ها بودند و اکثر مدیران از این واژه ها و عمل به آن ها دوری می کردند. اما به مرور زمان با شکل گیری نوع جدید ارتباطات، عمل به این واژه ها الزامی و واجب شد و کمتر مجموعه و شرکتی را می توان یافت که با دوری از این کارها، هنوز پا بر جا باشد و بتواند به راحتی به فعالیت خود ادامه دهد.
توسعه هر شرکت در رده های مختلفی است که نمی توان برای آن چهار چوبی کلی در نظر گرفت. اما به روز رسانی شرکت ها امری ضروری است که در چند جهت صورت می گیرد. اولین به روز رسانی بعد از توسعه شرکت، به روز کردن سیستم های ارتباطی است.
برای مجموعه هایی با داشتن چند کارمند و واحدهای مختلف، نداشتن سیستم های ارتباطی پیشرفته و نوین جزء ضعف های بزرگ به حساب می آید. در واقع در این شرکت ها برای برقراری ارتباط باید با رفت و آمد های اضافه مسائل را مطرح نمود و هم چنین برای ارتباط دادن مکالمه به فردی دیگر باید به روش قدیمی عمل کرد که با نگه داشتن گوشی تلفن در دست و صدا کردن فرد مورد نظر، این ارتباط را برقرار کرد.

پاناسونیک ارتباطات تلفنی را سازمان دهی کرد...

این سازمان دهی در واقع طراحی دستگاهی بود که کار مرکز تلفن را انجام می داد. با جمع آوری خطوط شهری در خود و توزیع این خطوط بین کاربران تلفن طبق نیاز هر فرد، امکان برقراری تماس را مهیا می کند. این دستگاه که نام سانترال را بر دوش می کشد با ظرفیت هایی مختلف در نظر گرفته شده است که برای مجموعه های مختلف طراحی شده است که با کم ترین هزینه بتوانند بهترین سیستم ممکن را راه اندازی کنند.
شرکت فوژان با داشتن کادری فعال و کوچک تصمیم به انجام این بروز رسانی گرفت. در هنگام تماس مدیریت این شرکت با کارشناسان فروش این نمایندگی پاناسونیک و بیان نیاز های خود و تعداد خطوط شهری و تعداد خطوط داخلی مورد نیاز، کارشناس مربوطه دستگاه KX-TES824 را معرفی نمود.
این دستگاه که در سری کم ظرفیت پاناسونیک جای می گیرد. در حالت پیش فرض قابلیت پشتیبانی از سه خط شهری دارد و به 8 کاربر امکان تعریف شدن می هد. اما طی صحبت مدیریت این مجموعه با فرد پاسخ گو در این نمایندگی، این موضوع بیان شده بود که شرکت مجهز به 6 خط شهری است. به همین دلیل کارت دوم که کارت توسعه سانترال است معرفی شد که با نصب بر روی جایگاه دوم دستگاه ظرفیت دستگاه را ارتقا داده و به حالت 6 به 16 رساند. 16 کاربر تعریف شده در این سیستم می تواند دستگاه فکس و یا تلفن سانترال و هم چنین تلفن معمولی باشد که متناسب با نیاز هر فرد از تلفن ها قابل انتخاب است.
در تاریخ 10 بهمن سال جاری پیش فاکتور زیر توسط مدیریت این مجموعه تایید گردید و زمان اعزام کارشناس فنی جهت نصب و راه اندازی سانترال روز شنبه 12 بهمن ماه در نظر گرفته شد.

  • دستگاه سانترال مدل KX-TEM824 با ظرفيت 6 خط شهري و 16 خط داخلي
  • كارت نمايشگر مشخصات تماس گيرنده (CID) با ظرفيت 3 خط مدل KX-TE82494
  • گوشی تلفن مديريتی پاناسونيك مدل KX-T7730

هم چنین در تاریخ مشخص شده کارشناس در محل حاضر شد و کار نصب و برنامه ریزی سانترال به سرعت پایان یافت و این شرکت نیز با یه روز رسانی خود قدمی نو در زمینه ارتباطات بر داشت.

خواندن 6715 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال