ارائه خدمات طلایی پاناسونیک موجب ماندگاری هنکل

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

در تاریخ 18 آبان ماه سال جاری این نمایندگی پاناسونیک خبری را مبنی بر فروش سانترال KX-TDE600 به شرکت هنکل پاک وش را منتشر نمود. این شرکت با داشتن کادری بزرگ و هم چنین نیاز برای در ارتباط بودن کارخانه و دفتر مرکزی تصمیم به تهیه این مرکز تلفن نمود. هنکل برای ارتقا سطح دسترسی مشتریان به واحدهای مختلف صندوق صوتی را نیز مدنظر داشت که این دستگاه توانایی ضبط پیغام را داشته باشد و بتواند به صورت شبانه‌روزی برای مشتریان خود امکان ارتباط را واحدهای مختلف شرکت را ممکن سازد، که در همان تاریخ KX-TVM50 را نیز خریداری نمود.
گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان یکی از نمایندگی‌های فعال کمپانی پاناسونیک همواره هدف جلب رضایت مشتری و پشتیبانی شبانه‌روزی برای تحقق این هدف، از هیچ کاری دریغ نمی‌کند و این پشتیبانی سبب دلگرمی مشتریان شده و تکیه شرکت‌ها را به این مجموعه موجب می‌شود. شرکت هنکل نیز با توجه به رضایتی که از خدمات ارائه‌شده این نمایندگی داشت در نوبت دوم خرید تجهیزات ارتباطی خود با این گروه تماس گرفت.

در این نوبت با اینکه خرید گوشی تلفن تحت شبکه بود و از نظر قیمت و یا نوع خرید زیاد قابل‌توجه نبود اما این تکیه شرکت‌های مختلف به این نمایندگی از نظر ارزشی برای این نمایندگی بسیار بالاست و نشان از محکم بودن پایه‌های این گروه فنی دارد. در تاریخ 8 بهمن نیز گوشی تلفن KX-NT321 به همراه آداپتور ویژه این گوشی تحت شبکه پاناسونیک برای این شرکت‌ها ارسال گردید.
گروه فنی مهندسی ارتباط تلاش برای تحقق این هدف را سرلوحه کار خود قرار داده است و امید است که این پشتیبانی و ارائه خدمات این گروه مورد رضایت مشتریان قرار بگیرد.

خواندن 3495 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال