تهیه کارت ارتقا voip توسط صنایع فولاد هیربد

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی پاناسونیک همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند. این خدمات ممکن است ارائه مشاوره یا راه‌کارهایی برای استفاده مناسب از تجهیزات ارتباطی باشد و یا ارائه و معرفی تجهیزات مخابراتی مناسب برای بهره‌مند شدن از بهتر زین نوع ارتباطات.
صنایع فولاد هیربد شرکتی بزرگ است که دارای دو دفتر فعال است، یکی از این دفاتر در تهران و دیگری در ساوه قرار دارد. این شرکت تمایل دارد برای کم کردن هزینه‌های ارتباطی ما بین این دو دفتر از سیستم ارتباطی VOIP استفاده کند. این سرویس که انتقال همزمان مکالمات تلفنی بر روی شبکه دیتا است، امکان استفاده از اینترنت را برای مکالمات تلفنی فراهم می‌آورد.
این شرکت از سانترال تحت شبکه پاناسونیک مدل KX-TDE200 استفاده می‌کند. این سانترال که به آن سانترال PURE IP نیز گفته می‌شود امکان برقراری تماس اینترنتی را باهر وسیله‌ای مقدور می‌سازد. برای راه‌اندازی این سرویس باید کارت VOIP مدل KX-TDE0110 راه تهیه نمود و آن را در دستگاه نصب کرد. هم چنین این شرکت برای ارتقاء سیستم دیزا و منشی خودکار خود تصمیم به خرید کارت دیزا مدل KX-TDA0190&0191 گرفتند که قدرت پاسخ‌گویی تماس‌های در لحظه را به 4 تماس افزایش می‌دهد.

گروه فنی مهندسی ارتباط در تاریخ 3 اسفندماه سال جاری با اعزام کارشناس در محل کار خود را برای نصب و راه‌اندازی این سرویس و هم چنین نصب کارت ارتقاء شروع نمود.

خواندن 3611 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال