همکاری گروه فنی مهندسی ارتباط و اتاق بازرگانی تهران

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

اتاق بازرگانی، سازمانی بزرگ است که دارای شعب مختلفی در شهر های مهم کشور است. این دفاتر و شعب مختلف باید در هر لحظه به صورت مستقیم با هم در تماس باشند. این تماس های مداوم و مستمر باعث می شود که به مرور زمان هزینه های تماس با شهر های مختلف افزایش یابد. به همین منظور برای کاهش هزین ها باید به فکر راه حلی اساسی بود.
در هنگام دریافت تماس از سوی اتاق بازرگانی واحد تهران و بیان این مشکل طی صحبت های انجام شده واحد فروش متوجه شد که بیشتر دفاتر اتاق بازرگانی مجهز به سانترال تحت شبکه می باشند به همین دلیل کارشناس مربوطه کارت VOIP مدل KX-TDE0111 را معرفی نمود.

کارت VOIP پاناسونیک مدل KX-TDE0111 ، قابل نصب در دستگاه سانترال تحت شبکه

کارت VOIP پاناسونیک امکان برقراری تماس اینترنتی را از طریق تلفن دیجیتال و IP امکان پذیر می سازد. این کارت با نصب بر روی سانترال به کاربران خود این اجازه را می دهند تا بتوانند با کمترین هزینه ارتباطی، مکالمه ای پر هزینه را تبدیل به مکالمه ای رایگان بکنند.

5

در تاریخ 21 بهمن ماه سال جاری پیش فاکتور ارسالی مورد تایید قرار گرفت و تصمیم بر این شد که در تاریخ 23 بهمن کارشناس فنی با حضور در محا کار نصب و برنامه ریزی سانترال را آغاز کرد که با موفقیت در همان روز به پایان رسید.

خواندن 3346 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال