همکاری گروه فنی مهندسی ارتباط و صنعت گستران صالح

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

گروه فنی مهندسی ارتباط، شرکتی با کادری مجرب همواره آماده ارائه خدمات در زمینه سیستم های مخابراتی و هم چنین سیستم های حفاظتی و نظارتی است. این گروه با داشتن هدف ارائه خدمات در کمترین زمان همواره تلاش کرده است تا بهترین خدمات را که در خور پاناسونیک است ارائه دهند.
شرکت صنعت گستران صالح که شرکتی بزرگ و دارای چند دفتر مستقل است به تازگی در شهر پرند دفتری را تأسیس کرده است که تمایل به مجهز کردن این دفتر به سیستم های مخابراتی دارد. این دفتر از کمترین امکانات برخوردار است. در تاریخ 7 بهمن‌ماه سال جاری تماسی از این شرکت با این نمایندگی برقرار شد که حاکی این موضوع بود که کارشناسی جهت بازدید دفتر برای مشاهده امکانات دفتر و بررسی نیازهای شرکت در مورد راه‌اندازی سیستم سانترال و هم چنین دستگاه سانترال مورد نیاز با توجه به تعداد کاربران خطوط شهری اعزام شود. در تاریخ 8 بهمن‌ماه کارشناس با حضور در محل و بررسی محیط و احتیاجات شرکت در مورد راه‌اندازی سانترال پیش فاکتوری را تهیه نمود که در همان تاریخ برای مدیریت شرکت ارسال گردید. هم چنین کارشناس اعزامی پیشنهاد نمود که در مورد خواسته‌های شرکت برای ایجاد شبکه در دفتر و دیگر نیازهای ارتباطی خود بیشتر دقت کنند و به نتیجه‌ای قطعی برسند و با پیشنهادهایی کاربردی در این زمینه برای کاهش هزینه‌ها توانست برای تکمیل لیست نیازهای این شرکت کمک بزرگی به آنان بکند.

تأیید پیش فاکتور و تعیین زمان اعزام کارشناس فنی

از تاریخ اعزام کارشناس جهت بازدید تا تاریخ 11 اسفندماه گروه فنی مهندسی ارتباط و این شرکت در ارتباط بودند تا بهترین راه حل را برای کاهش هزینه‌های شرکت جستجو کنند. طی مذاکرات بین مدیریت فروش نمایندگی پاناسونیک و مدیریت شرکت صنعت گستران صالح پیش فاکتور اصلاحیه برای این شرکت ارسال گردید که سریعاً مورد تأیید قرار گرفت و تاریخ اعزام کارشناسان فنی برای شروع انجام کار 4 اسفند مقرر گردید.

حضور کارشناس پاناسونیک، آغاز به کار ( کابل‌کشی)

همان طور که بیان شد دفتر پرند این شرکت از کمترین تجهیزات برای راه‌اندازی سانترال برخوردار بود به همین دلیل در ابتدا باید محیط برای نصب سانترال آماده سازی می‌شد. برای این کار کابل‌کشی، سیم‌کشی، نصب پریز، سربندی پریزهای نصب‌شده، نصب پست مخابراتی و ... انجام گرفت که 2 روز کاری برای انجام این امور زمان صرف شد.

نصب و راه‌اندازی سانترال

در روز سوم، پس از راه‌اندازی و اتمام کارهای پایه‌ای برای آماده سازی محیط کارشناسان شروع به نصب و راه‌اندازی سانترال کردند. این شرکت دستگاه سانترال KX-TDA100D راه به همراه:

 • كارت خطوط شهری با ظرفيت 8 خط به همراه سرويس كالر آی دی مدل KX-TDA1180
 • كارت خطوط داخلي آنالوگ با ظرفيت 24 خط مدل KX-TDA1178
 • كابل رابط آمفونل 16 پورتی
 • كابل رابط آمفونل 24 پورتی
 • مجموعه كامل باطری Back up به همراه كابل رابط فابريک
 • دستگاه موزيک انتظار با قابليت ضبط صدا
 • گوشی تلفن مديريتی پاناسونيک مدل KX-DT333
 • گوشی تلفن آنالوگ پاناسونيک مدل KX-TS500
 • گوشی بی‌سیم و باسيم دو گوشی و منشي  KX-TG3662
 • گوشی بیسیم تک گوشی مدل  KX-TG3611
 • گوشی تلفن آنالوگ پاناسونيک مدل KX-TS7705
 • گوشی تلفن آنالوگ پاناسونيک مدل KX-TS7703

تهیه نمود که در همان روز با انجام کار برنامه‌ریزی‌های مربوطه و تعریف خطوط داخلی و شهری کد نویسی و برنامه‌ریزی جهت ارتباط بین خطوط داخلی و شهری و ایجاد محدودیت بر روی خطوط و ضبط پیغام گویا و  قرار دادن روی همه خطوط و برنامه‌ریزی جهت دسترسی داخلی‌ها به همراه تعریف کلیه داخلی‌ها بر روی پیغام کار این شرکت نیز به پایان رسید.

از تاریخ 8 اسفندماه شرکت صنعت گستران صالح نیز برای پاسخ‌گویی بهتر به مشتریان خود مجهز به دستگاه سانترال است.

خواندن 3414 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال