توسعه ارتباطات، خرید مجدد شرکت ارتباطات پرتوآبی

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

در تاریخ 16 آذرماه گروه فنی مهندسی ارتباط، نمایندگی پاناسونیک خبری مبنی بر فروش سانترال کم ظرفیت را به شرکت ارتباطات پرتو آبی منتشر نمود. این شرکت بعد از گذشت زمان، تصمیمی مبنی بر توسعه و کارکنان اتخاذ نمود که برای این کار ابتدا باید مقدمات را فراهم می‌کرد.
ارتباطات پرتو آبی برای برقراری تماس و بهینه‌سازی خطوط شهری از سانترال KX-TES824 استفاده می‌کند. اما یکی از معایب این دستگاه عدم امکان توسعه آن است که ارتقا بیشتر از 8 به 24 را برای کاربران غیرممکن می‌کند به همین منظور باید به فکر جایگزینی برای این مرکز تلفن افتاد. این شرکت با تماس با واحد فروش این نمایندگی تصمیم و هدف خود را اعلام نمود و با توجه به رشد و توسعه کارکنان و هم چنین افزایش تماس‌های ورودی به این مجموعه پیش فاکتور زیر را از کارشناس فروش دریافت نمود:

  • دستگاه سانترال مدل KX-TDA100 به همراه کارت منبع تغذیه مدل KX-TDA0104
  • کارت خطوط شهری با ظرفیت 16 خط مدل KX-TDA0181
  • کارت نمایشگر مشخصات تماس‌گیرنده (CID)  با ظرفیت 8 خط مدل KX-TDA0193
  • کارت خطوط داخلی آنالوگ با ظرفیت 16 خط مدل KX-TDA0174
  • کارت خطوط داخلی هایبرید(آنالوگ،دیجیتال) با ظرفیت 8 خط مدل KX-TDA0170
  • کارت اپراتور خودکار(DISA)با امکان پاسخگویی 4 تماس در لحظه مدل KX-TDA0190&0191
  • کابل رابط آمفونل 16 پورتی معمولی
  • کابل رابط آمفونل 16 پورتی هایبرید
  • مجموعه کامل باطری Back up به همراه کابل رابط فابریک

 عدم ارتقاء سانترال کم ظرفیت

همان طور که بیان شد این مجموعه از مرکز تلفن‌های پاناسونیک قابلیت ارتقا به حداکثر 8 خط شهری و امکان استفاده برای 24 داخلی (تلفن سانترال) را امکان‌پذیر می‌کند. این سانترال مناسب برای محیط‌هایی کوچک است که احتمال افزایش آن‌ها بیش از مقدار بیان‌شده خیلی کم است  و برای شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که تمایل به خرید این محصول را دارند همواره این نکته از سمت کارشناس فروش اعلام می‌شود که در صورت ارتقا بیش از حد این سانترال باید دستگاه سانترال پرظرفیت را خریداری کنند. ارتباطات پرتو آبی در هنگام خرید به این نکته توجهی نکرد و بعد از گذشت چند ماه متوجه ضعف بزرگ این محصول شد.

بررسی محصول و خرید آن

بعد از دریافت پیش فاکتور جدید و بررسی نیازهای خود و با در نظر گرفتن ظرفیت‌های این سانترال و خواسته‌های شرکت فرآیند خرید را تکمیل کردند و با تأیید پیش فاکتور مراتب را برای حضور کارشناس آماده سازی کردند.
کارشناس فنی در تاریخ 13 اسفندماه با حضور در محل و کابل‌کشی‌های جدید برای داخلی‌های جدید کار خود را آغاز کردند و با راه‌اندازی سانترال  KX-TDA100 کار خود را به اتمام رساندند.

خواندن 3816 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال