تلویزیون جیبی پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

پاناسونیک شرکتی بزرگ با بازار هدفی جهانی است که برای هر مخاطب خود تلاش کرده محصولی  مناسب را تهیه کند. در نظر گرفتن تمام مخاطبان و تهیه و طراحی محصولی در خور آن‌ها یکی از سخت‌ترین کارهایی است که به دلیل پر خطر بودن آن هر شرکتی حاضر به انجام این کار نیست اما این کمپانی با تکیه بر دانش فنی، تیم متخصص خود و تحقیقات پایه‌ای و کامل در رابطه با هر کالایی در هنگام واردکردن محصول به بازار با استقبالی بی‌نظیر مواجه شده است.
در سال 1884 میلادی تلویزیون توسط یک دانشمند آلمانی اختراع شد. شرکت‌های بسیاری برای تولید این محصول و انحصاری کردن آن تلاش کردند که کمی تا قسمتی در زمان خود موفقیت بودند. با ورود سیستم های صوتی و تصویری به بازار توجه افراد بسیاری به استفاده از آن‌ها جلب شد اما به دلیل پرهزینه بودن تولید محصولات در بدو ورود فقط افرادی که از تمکن مالی خوبی برخوردار بودند قدرت خرید این محصول را داشتند. پاناسونیک در این هنگام وارد عرصه تولید محصولی شگفت‌انگیز شد.

TV2

شاید کمتر کسی در ایران تلویزیون‌های کوچک جیبی و قابل‌حمل را به یاد داشته باشد. اولین تلویزیون کوچک با اندازه 1.5 اینچی و وزن کمتر از 800 گرم ساخته شد. این محصول مانند محصولات مشابه خود صفحه نمایشگری سیاه و سفید داشت که متناسب با قیمت و کارایی که داشت بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفت. قابلیت شارژ و حمل آن نیز از دیگر مزیت‌های این محصول بود.
به مرور زمان با ورود تلویزیون‌هایی با صفحه نمایشگر رنگی، پاناسونیک نیز این محصولات را ارتقاء بخشید و با صفحه نمایشگری رنگی وارد بازار شد. اما با رشد تکنولوژی و ورود محصولاتی خاص مانند تبلت ها و گوشی‌های هوشمند دیگر استفاده از این تلویزیون‌ها مانند قبل رونق نداشت. اما باز هم طرفداران خود را توانسته تا حدودی حفظ کند.

TV1

خواندن 6452 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال