همکاری گروه فنی مهندسی ارتباط با شرکت نرمه(صنایع نوظهور) برای به روز رسانی سیستم های ارتباطی

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

صنایع کاغذی نوظهور که سالهاست در زمنیه تولید کاغذ تیشو و انواع محصولات کاغذی بهداشتی فعالیت دارد توانسته به یکی از قطب های تولیدی این محصولات مبدل گردد. سابقه طولانی و بلندمدت موجب شده است تا نام دستمال کاغذی نرمه به گوش همگان آشنا باشد و حتی نام این شرکت نیز به نام "نرمه" شناسایی شود.
صنایع کاغذ سازی نوظهور در تمام این سالیان، برای ارتباطات تلفنی خود از روش های سنتی استفاده می کردند که به مرور زمان و با گسترش این مجموعه، مدیریت این شرکت تصمیم به بروز رسانی سیستم های اداری خود نمود.
این مجموعه تولیدی با داشتن 32 خط شهری و کاربران زیاد نیاز خود را مبنی بر تجهیز شرکت به دستگاه سانترال اعلام نمود و کارشناس فروش طی مکالمه ای که با مدیریت این مرکز داشتند و برآورد نیازهای جاری و آنچه که از این سیستم ها توقع می رفت دستگاه KX-TDE600 را معرفی کرد. مدیریت این مرکزتولیدی اعلام کرده بود که در آینده ای نزدیک تمایل دارد تا سرویس تعریف موبایل (تلفن همراه) را به عنوان داخلی راه اندازی کند که از این طریق افراد مهم و پرسنل ویژه این شرکت همواره در دسترس باشند (البته با هزینه ای رایگان در هنگام مکالمه) که این امر فقط در سانترال تحت شبکه امکان پذیر است.
این مجموعه بزرگ با داشتن سطوح مختلف سازمانی و چارت های مختلف اداری در نظر داشت که از تلفن های مخصوص هر فرد (متناسب با جایگاه وکارایی تلفن برای شخص) استفاده کند که کارشناس فروش این نمایندگی پاناسونیک امکان پیاده سازی این کار را با استفاده از کارتهای مختلف خطوط داخلی (دیجیتال ، هیبرید و آنالوگ) امکان پذیر می کند.
طی مکالمات تلفنی مدیریت آن مجموعه و کارشناس فروش نمایندگی پاناسونیک پیش فاکتور به شرح زیر تدوین گردید:

  • دستگاه سانترال مدل KX-TDE600 به همراه كارت منبع تغذيه مدل KX-TDA0103
  • كارت خطوط شهري با ظرفيت 16 خط مدل KX-TDA6181
  • كارت خطوط داخلي آنالوگ با ظرفيت 24 خط مدل KX-TDA6178
  • كارت خطوط داخلي هايبريد(آنالوگ،ديجيتال) با ظرفيت 8 خط مدل KX-TDA0170
  • كارت خطوط داخلي ديجيتال با ظرفيت 16 خط مدل KX-TDA0172
  • كابل رابط آمفونل 24 پورتی
  • كابل رابط آمفونل 16 پورتی
  • دستگاه پردازنده صوتي پاناسونيك مدلKX-TVM200
  • كارت افزايش ترافيك پاسخگويي با ظرفيت 4 تماس در لحظه مدل KX-TVM204
  • پست مخابراتي كروز 600 زوجي با ترمينال هاي كروز

وجود تماس های ورودی زیاد و افراد پاسخ گو مختلف و متعدد باعث شده تا وجود دستگاه پردازنده صوتی مدل KX-TVM200 بسیار احساس شود و بعد از آشنایی با ویژگی های این دستگاه مدیریت تصمیم گرفت تا برای هر داخلی یک صندوق صوتی مجزا تعریف کند تا هر فرد به راحتی بتواند در هنگام عدم حضور در شرکت و یا عدم حضور در میز کار و یا عدم پاسخ گویی به تماس خود به هر دلیلی فرد تماس گیرنده را به صندوق صوتی شخصی انتقال دهد.
تلفن سانترال از طریق سیم و کابل های متصل به دستگاه سانترال کار خود را انجام می دهد و همان طور که در ابتدا متن بیان شد این مجموعه از سیستم کاملا سنتی در برقراری تماس استفاده می کرد به همین دلیل برای راه اندازی و پیاده سازی دستگاه سانترال در این مجموعه نیاز مبرمی به کابل کشی است و کارشناس مربوطه به این مجموعه پیشنهاد نمود تا برای سهولت در کارهای آتی کارشناسان فنی این مجموعه در هنگام کابل کشی نقشه ای از مسیر کابل ها تهیه کنند که مورد تایید مدیریت آن مجموعه قرار گرفت.
پیش فاکتور در تاریخ 10 خرداد مورد تایید قرار گرفت و مقرر کردید که در تاریخ 18 خرداد ماه با حضور کارشناس فنی در محل به همراه اجناس، کار برنامه ریزی نصب دستگاه سانترال آغاز گردد.

خواندن 3811 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال