خدمات طلایی پاناسونیک برای شرکت پرتو آبی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

همان طور که در خبرهای قبل گفته شد شرکت ارتباطات پرتو آبی که شرکتی پویا و کوچک است تصمیم گرفت شرکت خود را همگام با پیشرفت تکنولوژی به دستگاه سانترال مجهز کند و با تماس با نمایندگی پاناسونیک دستگاه سانترال تهیه کرد و کارشناسان فنی ما در تاریخ 12 آذر سال قبل اقدام به نصب سانترال در محل کردند.


در حال حاضر پس از گذشت چندین ماه شرکت پرتو آبی همچنان با این نمایندگی در تماس است و ارتباط خود را قطع نکرده است . پرتو آبی با داشتن شرکتی کوچک اما منعطف برای ارائه خدماتی بهتر به مشتریان خود هر لحظه در حال تغییر و به روزرسانی خود است که یکی از اصلی ترین آن ها به روزرسانی تنظیمات دستگاه سانترال می باشد ، به این معنا که در صورت نیاز به تغییر دادن داخلی ها ، گروه بندی ها ، زمان و نوع پاسخ گویی واحد های مختلف تلاش می کند تا در این روند پاسخ گویی اصلاحاتی ایجاد کند.


اکنون شرکت فنی مهندسی ارتباط (نمایندگی پاناسونیک) مفتخر است به داشتن مشتریان دائمی و وفادار . این نمایندگی همواره در تلاش است که پس از جذب مشتری رضایت او را نیز جلب نماید ، که ارائه خدمات طلایی پاناسونیک از عوامل تشکیل دهنده این روند جذب و جلب مشتری می باشد .

خواندن 5151 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال