فروش سانترال به شرکت ملی نفت ایران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)


شرکت ملی نفت ایران ، شرکتی نا آشنا برای هیچ فردی نیست و در کلیه کشور هایی که نفت خیر هستند وجود این شرکت ملی لازم است. در ایران به دلیل چند گانه بودن محیط هایی که در آنها نفت استخراج می شود مانند دیگر مراکز و ارگانهای دولتی شعبه ای اصلی در پایتخت وشعباتی مختلف در شهرستان ها ایجاد شده است.
در واقع کار اصلی این شرکت بهره برداری، استخراج، پالایش، پخش و صادرات منابع نفت ایران به کشورهای خریدار است و این کشور در کنار زیر مجموعه هایی که دارد کار اصلی درآمد زایی را برای ایران بر عهده گرفته است.
این شرکت عظیم و بزرگ با کادری زیاد ، همواره باید ارتباطی تنگاتنگ را با شرکتهای زیر مجموعه و دیگر ارگانهای مورد نظر برقرار کند . برای برقراری این ارتباط چندین راه حل وجود داشت که در هنگام ارتباط با واحد فروش این نمایندگی پاناسونیک پیش فاکتور زیر در نظر گرفته شد:

 

 • دستگاه سانترال مدل KX-TDA600 به همراه كارت منبع تغذيه مدل KX-TDA0103
 • 16 كانال خط شهري VOIP  مدل KX-TDA0490
 • كارت منبع تغذيه مدل KX-TDA0103
 • كارت لينك دستگاه سانترال با كابين افزايشي مدل KX-TDA6111
 • كارت خطوط شهري با ظرفيت 16 خط مدل KX-TDA6181
 • كارت نمايشگر مشخصات تماس گيرنده (CID) با ظرفيت 8 خط مدل KX-TDA0193
 • كارت خطوط داخلي آنالوگ با ظرفيت 24 خط مدل KX-TDA6178
 • كارت خطوط داخلي هايبريد(آنالوگ،ديجيتال) با ظرفيت 8 خط مدل KX-TDA0170
 • كابل رابط آمفونل
 • مجموعه كامل باطري Back up به همراه كابل رابط فابريك

 

دلیل پیشنهاد دستگاه سانترال و تجهیزات مربوطه را می توان به شرح زیر مطرح نمود:

 

 1. وجود تعداد کارکنان بالا در این مجموعه بزرگ موجب شد تا دستگاه KX-TDA600 برای این مجموعه در نظر گرفته شود.
 2. تعداد زیاد داخلی ها در این مجموعه موجب شد تا برای کاهش هزینه ها و با در نظر گرفتن جایگاه هر شخص از کارت داخلی آنالوگ با ظرفیت 24 خط داخلی استفاده شود.
 3. در تماس بودن مدیران ارشد این مجموعه به صورت لحظه ای و بسیار حساس با دیگر واحد هاو شرکت های زیر مجموعه موجب شد تا واحد فروش پاناسونیک با در نظر گرفتن کارت VOIP برای پوشش این سطح از ارتباطات بسیار مناسب به نظر برسد .
 4. وجود داخلی های بسیار زیاد موجب شد تا این شرکت ملی از کابین افزایشی TDA620 برای پوشش تلفن ها و جای دهی کارت ها استفاده کند.

 

طی مذاکرت مسئول تدارکات آن شرکت و کارشناس فروش این نمایندگی پیش فاکتور فوق تنظیم و در تاریخ 18 تیر ماه به تایید از سوی این شخص ، روند اداری برای آماده سازی و مهیا کردن شرایط برای اعزام کارشناس جهت  نصب و راه اندازی سانترال آغاز گردد.
گروه فنی مهندسی ارتباط با بیان آماده بودن در هر لحظه برای اعزام کارشناس در صورت اعلام از سوی مسئولین آن شرکت کار تهیه و روند خروج اجناس را از انبار خود تکمیل و تنظیم می کند .

خواندن 5173 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال