ویژگی یک صفحه نمایشگر خوب

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استفاده از تلفن، امروزه امری ضروری است و هر فردی در هر محیطی که مشغول به کار است حداقل یک گوشی تلفن در اختیار دارد. این تلفن ها هر کدام متناسب با سطح و نوع جایگاه هر فرد بسیار متفاوت است و بسته به شرایط انتخاب می شود. برای انتخاب تلفن ملاک های مختلفی وجود دارد که می توان به برخی موارد زیر اشاره کرد:

 

  • جایگاه فرد فرد در آن مجموعه
  • نوع نیار فرد به تلفن
  • مقدار مبلغی که می توان هزینه کرد
  • سطح دسترسی هر فرد


با توجه به موادر فوق می توان بین بازه بسیار بزرگ و تنوع تلفن پاناسونیک، تجهیزاتی خاص را انتخاب نمود. اما در بعضی از موارد باید به نکاتی اشاره کرد که در انتخاب تلفن برای افراد مختلف بسیار کاربرد دارد. مهم ترین ویژگی هر تلفن صفحه نمایشگر است.


صفحه نمایشگر


صفحه نمایشگر در واقع دو شیشه پولاریزه بهم چسبیده است که مایع کریستال در بین آنها قرار دارد و نور دریافتی از پشت خود را پخش می کند و می توان گفت صفحه ای است که تمام داده ها بر روی آن به نمایش گذاشته می شوند. وجود این سرویس در خیلی از تلفن ها ضروری است و بدون وجود ابن سرویس وجود ویژگی های دیگر تلفن آنچنان مهم به نظر نمی رسد. اما چه صفحه نمایشگری مناسب است؟
در تلفن های پاناسونیک برای راه اندازی این ویژگی از LCD هایی با ویژگی هایی متفاوت استفاده می شود از LCD کاملا معمولی با داشتن نور پس زمینه و یا کنتراست پائین گرفته تا LCD  های با نور پس زمینه و وضوح بسیار بالا. اما این بازه بزرگ در چه تلفن هایی مشهود است و کارایی دارد؟

KX-TG6582T Front 250در تلفن هایی که از حداقل امکانات برخوردارند برای مصارف خانگی و مواردی از این دست طراحی شده است. قطعا وجود صفحه نمایشگر معمولی با وضوح مناسب کافی است اما تلفن هایی که برای واحد فروش یک شرکت و مدیریت آن مجموعه قرار می گیرد باید حداقل دارای ویژگی های زیر باشد:

 

  • صفحه نمایشگر 3 سطری با وضوح و کنتراست بالا بین اعداد و نور پس زمینه
  • صفحه نمایشگر قابل تنظیم در زاویه های مختلف برای مشاهده در هر حالت و شرایطی
  • وجود نور پس زمینه برای مشاهده اطلاعات در شرایط کمبود نور و یا شدت نور
خواندن 9190 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال