برنامه ریزی سانترال از راه دور

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

remote-pbx-device-programming

یکی از خدماتی که گروه فنی مهندسی ارتباط به مشتریان خود ارائه می دهد ریموت (هدایت از راه دور) جهت برنامه ریزی دستگاه سانترال و کدنویسی می باشد.
کارشناسان این شرکت جهت مشتریانی که در شهرستان هستند و یا به هر دلیلی امکان اعزام کارشناس به محل آنها وجود ندارد، می توانند از طریق نرم افزار TeamViewer، نرم افزار سانترال را بر روی سیستم آنها نصب و اقدام به برنامه ریزی بصورت آنلاین نمایند.

در خصوص مشتریانی که امکان خرید سانترال را در شهر خود ندارند، خدمات از دو طریق انجام می شود:
اعزام کارشناسان گروه فنی مهندسی ارتباط به شهرستان مورد نظر: در این روش هزینه ایاب و ذهاب کارشناسان از مشتری دریافت و کلیه خدمات شامل نصب، برنامه ریزی، راه اندازی خط، کابل کشی، داکت کشی و ... در محل مشتری انجام می شود.
برنامه ریزی و کدنویسی دستگاه سانترال در شرکت فنی مهندسی ارتباط و ارسال دستگاهها به محل مشتری: در این روش کلیه برنامه ریزی های لازم جهت تنظیمات سانترال توسط کارشناسان این شرکت طبق درخواست مشتری انجام، متن اپراتور گویا ضبط، دستگاه کاملا برنامه ریزی و آماده استفاده میشود و انجام مراحل بعد از جمله کابل کشی های لازم بعهده خود مشتری خواهد بود. البته کارشناسان گروه فنی مهندسی ارتباط در زمینه مشاوره تلفنی مشتریان و راهنمایی های لازم در جهت انجام تنظیمات، آماده همکاری خواهند بود و نهایتا در صورت بروز مشکل برنامه ریزی، از طریق ریموت مشکل را برطرف می سازند. توجه داشته باشید که در این روش هزینه خدمات بسیار کمتر از حالت قبل می باشد.

خواندن 6498 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال