حضور پاناسونیک در پروژه تامین انرژی مخابراتی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

تولیدکننده تجهیزات مخابراتی اریکسون در کنفرانس بین المللی موبایل واقع در بارسلون از امضای تفاهم نامه خود با حضور پاناسونیک در پروژه تامین انرژی مخابراتی بصورت هوشمند برای موسسات مخابراتی خبر داد. با وبسایت آموزش سانترال همراه باشید...

حضور پاناسونیک در پروژه تامین انرژی مخابراتی

چشم انداز فنی با حضور پاناسونیک در پروژه تامین انرژی مخابراتی

این پروژه با نام (EaaS (Energy as a Service یا همان "انرژی بعنوان یک سرویس" می باشد و در حقیقت یک راه حل بهینه برای تامین انرژی پایدار و هوشمندانه جهت سرویس دهندگان موبایل، آنتن های مخابراتی و سایر موارد مرتبط است. با حضور پاناسونیک در پروژه تامین انرژی مخابراتی فرآیندی جدید به منظور بررسی و حفظ زیرساخت های انرژی تجهیزات مخابراتی پدیدار شده که همراه با بررسی های مبتنی بر ابرداده ها، باتری های ذخیره کننده لیتیوم یونی و همینطور نرم افزارهای کنترل انرژی ارائه می شود.

پروژه EaaS اریکسون و نیز حضور پاناسونیک در پروژه تامین انرژی مخابراتی، هزینه های مرتبط با انرژی و همینطور سایر منابع موسسات و شرکت های مخابراتی را تا اندازه چشم گیری کاهش می دهد و صرفه جویی 20 درصدی را برای آنها به ارمغان می آورد. عمده دلیل این امر، ماندگاری بیشتر باتری ها و هزینه کاهش یافته بررسی ها و نگهداری های اشاره شده است و البته به دنبال ماندگاری بیشتر تجهیزات، تعویض قطعات هم کاهش پیدا کرده و در عمل، حفاظت از محیط زیست نیز تاثیرات مثبتی را تجربه خواهد کرد.

مدیرعامل بخش "راه کارهای تجاری" شرکت پاناسونیک، آقای "جیم دویل" در همین خصوص گفته است: بسیار خرسندیم که به امضای تفاهم نامه ای با اریکسون دست یافته ایم. این طرح قابلیت دارد تا انرژی پایدار را بعنوان یک سرویس که به کاهش هزینه های نگهداری سامانه های تامین انرژی و نیز افزایش طول عمر آنها نتیجه خواهد داد، به مخاطب خود (چه شرکت ها و چه مشتریانشان) عرضه کند و در پایان آنچه که روشن است همکاری بسیار خوبی است که میان ما و اریکسون برای انجام پروژه هایی از این دست داریم.

خواندن 1325 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال