طرح پاناسونیک برای صنعت خودرو

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

شرکت ژاپنی پاناسونیک که بعنوان سازنده بزرگ لوازم خانگی، صوتی / تصویری و همینطور تجهیزات مخابراتی و اداری مانند مرکز تلفن سانترال ، تلفن سانترال و انواع تلفن پاناسونیک بوده است و نیز همکاری هایی را هم در صنایع گوناگون از جمله خودروسازی داشته، تصمیم گرفته است که با خرید قسمت بزرگی از سهام یک تولیدی تجهیزات خودرو، در تولید قطعات خودرویی نیز جایگاه خود را گسترش دهد.

طرح پاناسونیک برای صنعت خودرو

همان طور که مطرح کردیم، طرح پاناسونیک برای صنعت خودرو به دنبال آن است که با خرید بخش قابل توجهی از سهام یکی از تولیدکنندگان قطعات خودرو در کشور اسپانیا به نام "فیکوسا"، جایگاه این کمپانی معتبر ژاپنی را در امر خودرو سازی به چیزی فراتر از آنچه که تا کنون محدود به تامین کردن باتری اتومبیل های الکتریکی بود، ارتقا دهد. "رویترز" در این باره گزارش می دهد که در این طرح پاناسونیک برای صنعت خودرو مقرر شده است که این شرکت چیزی بیش از 20 درصد سهام شرکت اسپانیایی "فیکوسا" را که از تامین کنندگان سیستم های ایمنی و همین طور آینه های مدرن می باشد، به سهام پیشین خود در این شرکت اضافه کند تا در کل مالک سهامی 69 درصدی در این کمپانی باشد.

توافق گفته شده که از مواد برنامه جامع پاناسونیک است و در ضمن بخشی از یک پروژه برای ساخت اتومبیل های لوکس و گران قیمت به حساب می آید، در ماه آوریل نهایی می گردد. این تصمیم پاناسونیک با آنچه که تا کنون سایر فعالان فناوری از جمله اپل و گوگل برای وارد کردن سرمایه خود در این صنعت داشته اند، برابری می کند. شرکت "سیستم های صنعتی و تولیدات خودرویی پاناسونیک" که در جهان شعبه های متعددی دارد اعلام کرده که در سال 2019، درآمد جهانی پاناسونیک از صنعت خودروسازی به 18 میلیارد دلار خواهد رسید. باید توجه داشت که مواردی نظیر تولید سامانه های اطلاعاتی / ارتباطی و نیز ساخت سیستم های سرگرمی هم در این درآمد سهمی خواهند داشت.

خواندن 1370 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال