گوشی های هوشمند پاناسونیک و امنیت اندروید

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

با وجود چالش های فراوانی که در سر راه گوشی های موبایل هوشمند، سیستم عامل های متنوع آنها و مباحث فنی و تخصصی مربوط مانند امنیت آنها بوجود آمده، شرکت پاناسونیک تولیدکننده تجهیزات مخابراتی از جمله تلفن و یا سانترال ، در اطلاعیه جدید خود که در کنفرانس دهلی هندوستان نسبت به آن اقدام کرد، تولید دو نوع تلفن همراه هوشمند با مدل های Eluga Ray X و Eluga Ray Max را رسما اعلام کرد.

گوشی های هوشمند پاناسونیک و امنیت اندروید

این حرکت کمپانی پاناسونیک در شرایطی انجام شده است که اندروید بعنوان شاخص ترین سرویس دهنده گوشی های هوشمند موجود در بازار، مشکلات زیادی را با محوریت امنیت و نفوذ ناپذیری را از سر راه خود برداشته و با توجه به بهبودها و کارهای فراوانی که کارشناسان برای امنیت هرچه بیشتر اندروید صورت داده اند، بازم هم شنیده می شود که در مواردی، غفلت متخصصان و یا کاربران با فرایند پیشرفت امنیت اندروید می گردد.

گوگل که عرضه و توسعه اندروید را به خود اختصاص داده است در جمع بندی انتهایی سال 2016 و در مورد موارد امنیتی این سیستم عامل معتقد است که در بین همه تجهیزات الکترونیکی در سراسر دنیا که از اندروید استفاده می کنند، چیزی نزدیک به نصفشان هنوز بروزرسانی جدید امنیت اندروید را دریافت نکرده که موجب کمتر شدن امنیت وسیله خود می شوند. باید گفت که گوشی های محصول گوگل (Google Nexus و Google Pixel) خودکار این بروزرسانی ها را نصب می کنند که بر اساس گزارش مدیر پیشبرد امنیت اندروید یعنی آقای "آدریان لودویگ" برابر است با حدود 0.05 درصد دستگاه های اندرویدی در جهان. توجه داشته باشید که در تولیدات دیگر تولیدکننده ها، این فرایند بروزرسانی تنها با درخواست دستی خود کاربر و یا تنظیماتی که اعمال خواهد کرد، برای بسته های امنیتی انجام می شود.

خواندن 1440 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال