ایران گزینه سرمایه گذاری دوباره پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

مدیر پاناسونیک در ایران "سوج گامی" : پس از برجام با هیاتی متشکل از 6 نفر برای بررسی اوضاع سرمایه گذاری در ایران به اینجا آمدیم و متوجه بازار گسترده ای در ایران شدیم. با نماینده فروش و نصب انواع مرکز مخابراتی پاناسونیک همراهمان باشید...

 ایران گزینه سرمایه گذاری دوباره پاناسونیک

ایشان معتقد است در دوران پسابرجام که بهبود چشمگیر روابط شرکت های خارجی را با ایران در پی داشته است و بعد از مراجعه هیات مذکور به ایران و بررسی های اولیه، انتخاب شرکت هایی که استانداردهای پاناسونیک را دارند برای شروع کار، از اقدامات بعدی بوده و در حال حاضر 200 تا 300 نفر بصورت مستقل مشغول به کار هستند. وی اینگونه ادامه داد: در نتیجه برجام، امید شرکت های خارجی برای سرمایه گذاری مجدد در ایران پررنگ شده در حالی که 10 سال بود که این روابط تجاری چیزی نزدیک به حالت توقف داشت! او اعلام کرد که: شرکت پاناسونیک محصولات متعدد و متنوعی را در خط تولید دارد اما به خاطر تحریم های بعضا باقی مانده و اینکه این دسته از محصولات دارای تکنولوژی آمریکایی هستند، نمی توان آنها را در ایران به فروش رساند و بازار هدف پاناسونیک در اینجا بیشتر به لوازم برقی خانگی محدود می باشد.

سوجی گامی در مورد برنامه سرمایه گذاری این شرکت ژاپنی در ایران اعلام کرد: تیم اقتصادی ما در ابتدا افزایش تعداد فروشگاه ها در کشور ایران را هدف دارد تا بتواند با نیل به آن، توجیه اقتصادی ایجاد خط تولید را در ایران داشته باشد. ابتدا بایستی پتانسیل های بازار ایران را ارزیابی کرده تا ضمن توجه به سیاست های ابلاغی مقامات ایران (در خصوص حمایت از تولید ایرانی و نیروی کار داخلی)، از وجود اعتماد و زیرساخت های لازم برای ایجاد خط تولید و سرمایه گذاری در ایران اطمینان داشته باشیم.

خواندن 1457 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال