ساخت یخچال رباتیک پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نمایشگاه IFA از قدیمیترین گردهما در صنعت لوازم برقی الکترونیکی در اروپا است که اولین بار در آلمان برگزار شده است. در این نمایشگاه کمپانی های بزرگ در این زمینه هر سال از تولیدات جدید خود رونمایی می کنند و آنها را روانه بازار می کنند. پاناسونیک نیز مانند همیشه شگفتی جدیدی خلق کرده و پرده برداری از یخچال رباتیک پاناسونیک از بزرگترین اتفاقات این گردهمایی بوده است. با گروه فنی مهندسی ارتباط همراه باشید تا از اتفاقات نوین تکنولوژی مطلع شوید...

یخچال رباتیک پاناسونیک

در سال های گذشته دور شاید طراحی و ساخت دستگاهی برای خنک و سالم نگه داشتن موادغذایی و جلوگیری از خراب و آسیب دیدن آن ها بسیار دور از ذهن و شاید کمی خنده دار بود. با طراحی یخچال های قدیمی و رشد تکنولوژی و تولید سیستم های به روز و قابل اتصال به برق یک اختراع جالب و همه پسند بود که به سرعتی باور نکردنی عمومیت پیدا کرد. در همان زمان تولید یخچال رباتیک یک پیشگویی بزرگ بود که پاناسونیک آن را تحقق بخشید. یخچال رباتیک پاناسونیک قادر به حرکت است و با عکس العمل نشان دادن به صدایی که به او فرمان می دهد، دستورات را با دقت و به آرامی اجرا می کند.

کمپانی قدرتمند پاناسونیک را می توان استاد ترکیب تکنولوژی و فناوری های روز نامید، او با رونمایی از طرح ترکیب پنل های خورشیدی با سیستم ماکروویو بر این جمله صحه گذاشته. کم شدن هزینه برق، استفاده درست از انرژی اطراف از بزرگترین دستاورد های این ترکیب خواهد بود که می توان گفت اجرایی شدن و عملی کردن آن تحولی بزرگ دیگری در زندگی خود مشاهده می شود. بازار هدف یخچال رباتیک پاناسونیک را شاید در درجه اول افرادی که حرکت برای آنها سخت است تلقی کرد اما در نگاهی شوخ طبعانه می توان گفت اولین خریداران افراد تنبل هستند. همچنین پاناسونیک تاریخ دقیق تولید انبوه این محصول را بیان نکرد.

 

خواندن 1083 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال