نصب دوربین مداربسته دبستان فدک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدرسه مکانی است که کودکان در سنین کم، ساعاتی طولانی را در آنجا سپری می کنند. موجبات سلامت زیستن در این محیط و رشد در آن از جمله حداقل وظایف کارکنان هر مجموعه آموزشی است. حساسیت و شرایط خاص سن دانش آموزان باعث می شود تا نظارت مستقیم باعث کاهش اعتماد به نفس کودکان شود به همین دلیل نظارت غیر مستقیم از اصلی ترین اقداماتی است که باید صورت بگیرد. نصب دوربین مداربسته دبستان فدک اقدامی بی نظیر در این زمینه بود.

نصب دوربین مداربسته دبستان فدک

طبق دستور صادره از وزارت آموزش و پرورش به تمامی مدارس، استفاده از سیستم های امنیتی نظارتی برای حفظ سلامت و جلوگیری از ایجاد فساد و... در هر مدرسه الزام آور است. به همین دلیل تمامی محیط های آموزشی به تکاپو برای مجهز ساختن خود کردند. دبستان فدک نیز به عنوان محیطی آموزشی جهت رشد کودکان و ایجاد فضایی امن، عزم خود را جزم نمود تا بتواند با نظارت غیر مستقیم حس امنیت را به خانواده نیز انتقال دهد.

نصب دوربین مداربسته دبستان فدک

با تصمیم جهت تهیه دوربین مداربسته اولین کار مدیران مجموعه تماس با گروه فنی مهندسی ارتباط بود که ثبت درخواست کردند مبنی بر خرید دوربین مداربسته با دستگاه ضبط کننده دیجیتال.اعزام کارشناس فنی جهت بازدید از محیط و بررسی بهترین نقاط برای دید بهتر در هفته ای درخواست داده شده بود صورت پذیرفت که با ارائه پیش فاکتور و توضیحاتی از این دست سریعا مورد تائید قرار گرفت.

نصب دوربین مداربسته دبستان فدک در روز تعطیلی مدرسه در هنگام نبود دانش آموزان اجرا شد. دید کافی به حیاط و فضای تفریح دانش آموزان و راهرو ها، فضاهای باز در مدرسه نیز از دیگر محیط هایی بود که دوربین نصب شد. نهایتا با نصب و راه اندازی دوربین مداربسته دبستان فدک و آموزش تمامی نکات برای بازبینی تصاویر ضبط شده و مواردی از این دست کار به اتمام رسید.

 

 

خواندن 1022 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال