راه حل پیغام گیری در سیستم ارتباطی پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)


سیستم پیام گذاری پاناسونیک قابلیت های چند زبانه و کارایی بالایی را در اختیار کاربران می گذارد ، این سیستم به صورت اتوماتیک فعال بوده و در طور شبانه روز قابل بهره برداری می باشد.
صندوق صوتی متمرکز
امکان استفاده اشتراکی از صندوق صوتی در شبکه فراهم است. این ویژگی دسترسی به صندوق پستی متمرکز را برای تماس گیرنده فراهم می کند. تماس گیرنده پس از شنیدن پیام در انتظار به صندوق صوتی هدایت شده و از سرویس خودکار گویا بهره مند شود.
سرویس مشتری
با استفاده از سرویس مشتری شما قادر خواهید بود با دادن یک شماره یک رقمی به تماس گیرنده ، امکان دسترسی وی را به داخلی بخش، اعلان های مخصوص و اطلاعات دیگر فراهم نمایید.ابتدا تماس گیرنده منوی سرویس مشتری را می شنود و سپس گزینه مورد نظر خود را انتخاب می کند.
منوی پست صوتی بر روی صفحه نمایشگر
برای عملکردی آسان تر ، منوهای پست صوتی و تعداد پیغام های صوتی دریافتی روی صفحه نمایشگر تلفن های سانترال ظاهر می شوند و کاربران به راحتی می توانند به راحتی پیغام ها را بازخوانی کنند.

خواندن 7881 دفعه

1

  • پیوند نظر رمضاني سه شنبه, 07 آبان 1392 01:27 ارسال شده توسط رمضاني

    این ویژگی دسترسی به صندوق صوتي متمرکز را برای تماس گیرنده فراهم می کند. تماس گیرنده پس از شنیدن پیام به صندوق صوتی هدایت شده و از سرویس خودکار گویا بهره مند ميشود.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال