دستگاه سانترال تحت شبکه پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 

تا به امروز هرچه صحبت شد از دستگاه های سانترال کم ظرفیت بود که کارایی آن ها محدود به استفاده از خطوط تلفن می شد و در صورت بروز هر مشکلی برای خطوط عملا فعالیت شرکت را تحت تاثیر خود قرار می داد. سانترال کم ظرفیت پاناسونیک این قابلیت را ندارد که در صورت توسعه سازمان، ارتقاء یافته و متناسب با فعالیت شرکت خدمات مورد نظر را ارئه کند زیرا حداکثر پشتیبانی این دستگاه 8 خط شهری و توانایی ارائه خدمات را به حداکثر 24 داخلی داشته که این دستگاه از تلفن های آنالوگ و هایبرید صرفا استفاده می کند و تلفن های دیجیتال بر روی این دستگاه 8به24 قابل استفاده نمی باشد.
با هوشمند شدن موبایل ها، کاربران از اینترنت فقط برای جستجو و یا وب گردی استفاده نمی کنند و اینترنت را یک راه ارتباطی آسان و ارزان می دانند. پاناسونیک نیز از این راه ارتباطی سریع و آسان در تولید دستگاه های سانترال خود استفاده کرد.
پاناسونیک در تولید دستگاه سانترال پرظرفیت دیجیتال و دستگاه سانترال تحت شبکه از نرم افزار ها و کارت هایی استفاده کرد که این قابلیت را به دستگاه می دهند که بتوانند از طریق اینترنت تماس برقرار کرده و یا خیلی از اطلاعات دستگاه مرکز تلفن را از طریق ایمیل با فرد درخواست کننده در میان بگذارد. با به کار بردن این کارت ها در سانترال این امکان برای تمام کاربران فراهم می شود که تماس هایی با کمترین هزینه ممکن را داشته باشند

سانترال تحت شبکه                                 
دستگاه سانترال پاناسونیک تحت شبکه از اینترنت برای برقراری تماس استفاده می کند که این امر با استفاده از اتصال به شبکه از طریق  LAN  امکان پذیر می باشد.

 

استفاده از دستگاه سانترال تحت شبکه مزیت هایی دارد که در زیر به بیان خلاصه ای از آنها می پردازیم:

  • صرفه جویی در هزینه برقراری تماس با استفاده از تکنولوژی VOIP
  • برنامه ریزی آسان و راحت از طریق کامپیوتر
  • مدیریت برنامه های سانترال از طریق شبکه
  • ارتباط راحت با شعب مختلف سازمانی و برقراری ارتباط داخلی درون سازمانی
  • قابلیت استفاده از CRM برای بهبود روند کسب و کار
  • نصب صندوق صوتی بر روی دستگاه مرکزی و استفاده از پیغام گیر شخصی برای هر داخلی
  • قابلیت اتصال به اینترنت و بهره گیری از تکنولوژی SIP
  • ارائه خدمات بهتر به مشتریان با استفاده از سیستم دیزت و دیگر برنامه های کاربردی

 

خواندن 4300 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال