پیغام گیر در دستگاه سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

اگر در سانترال پاناسونیک کارت پیغام گیر bv  (KX-TE82492  کارت ضبط پیغام به مدت 60 دقیقه) نصب شده باشد می توان برنامه ضبط پیغام ها را فعال نمود و مدّت زمان ضبط پیغام را انتخاب کرد. این زمان می تواند بین یک تا 20 دقیقه باشد. اگر کارت  BV  بر روی مرکز تلفن نصب شده باشد، با استفاده از این برنامه می توان مدّت زمان مورد نیاز را برای پیغام های عمومی و شخصی تعیین و تنظیم نمود و این مدّت زمان بر حسب دقیقه و از یک تا 15 دقیقه قابل تنظیم می باشد. این کارت به صورت اختیاری بوده و کاربر در صورت نیاز می تواند با نصب این کارت در سانترال خود از این سرویس استفاده نماید.

فعال نمودن این سرویس پیغام گیر در سانترال کم ظرفیت پاناسونیک


چنانچه کارت اختیاری BV  بر روی مرکز تلفن نصب شده باشد، می توان داخلی هایی که نیاز به این سرویس دارند را تعیین کرده و به انها اجازه استفاده از این سرویس را داد. به عبارت دیگر برای هر کدام از داخلی ها که در این برنامه فعال شده باشد امکان استفاده از پیغام گیر وجود دارد، در غیر این صورت این سرویس برای همه فعال است. استفاده کننده از این سرویس می تواند پیغامهای صوتی ضبط شده بر روی سیستم را پخش و یا پاک کند . این امکان توسط داخلی استفاده کننده از این سرویس و یا مدیر و یا اپراتور سیستم و از راه دور هم قابل انجام می باشد.
برای اینکه استفاده کننده از داخلی بتواند با استفاده از سرویس راه دور ( از طریق خطوط شهری و تماس برقرار  شده توسط سیستم دیزا) به پیغامهای ضبط شده در ناحیه عمومی و یا پیغامهای شخصی دسترسی داشته باشد ؛ باید در حین پخش شدن پیغام دیزا و یا بعد ازآن ؛ یک کد دسترسی به سرویس را وارد کند که این کد قابل تعریف و واگذاری برای هر کدام از داخلی ها می باشد. هر کدام از داخلی ها که کد مخصوص به خود را وارد کند به صندوق صوتی مرتبط با داخلی خودش ارتباط برقرار خواهد کرد.
باید توجه داشت که کد دسترسی به سیستم از طریق خط شهری باید متفاوت با شماره های داخلی باشد در غیر این صورت، وارد شدن چنین کدی بجای وصل شدن به سیستم با یک داخلی ارتباط برقرار خواهد شد.

 

خواندن 19261 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال