سانترال پاناسونیک، سیستم ارتباطی منحصر به فرد

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

امروزه با رشد و توسعه بازار و افزایش ارتباطات تلفنی تا حضوری باعث شده تا بیشتر افراد رو به خرید دستگاه سانترال بیاورند  و شرکت هایی با حیطه کاری کوچک نیز از این قائده مستثنی نیستند. تجربه به این افراد نشان داد که برای بهبود و ارتقا عملکرد پاسخ گویی به مشتریان بهترین کار استفاده از سیستم های ارتباطی پیشرفته است. سانترال پاناسونیک در انواع و سری های مختلفی طراحی و تولید شده که مناسب برای تمام شرکت ها با حجم کاری کم و زیاد است.

سانترال، دستگاهی کوچک با قابلیتی بی نظیر

این دستگاه های ارتباطی به گونه ای ساخته شده اند که در محیط کار، مرکز تلفنی کوچک و خصوصی ایجاد می کند، کار اصلی دستگاه، کنترل و توزیع تماس های ورودی و خروجی است و بر نحوه اتصال تماس ها،  مدت و نوع تماس نظارت دارد. این دستگاه ارتباطی با بهره گیری از پیشرفته ترین اطلاعات روز قابل استفاده برای کاربران است و با داشتن CD آموزشی سانترال استفاده را برای کاربران به آسان ترین شکل، ممکن ساخته است.
این دستگاه ها که از کم ظرفیت ترین آن ها که سانترال 3به8 (KX-TES824) تا پرظرفیت ترین آنها که KX-TDA620 است قابل استفاده برای کلیه شرکت هاست. این مراکز تلفن خصوصی قابلیت پشتیبانی از کلیه تلفن ها را داشته و از ساده ترین تلفن ها مانند KX-TS500  تا پیشرفته ترین و به روز شده ترین ها پشتیبانی می کند. برنامه ریزی سانترال متناسب با نیاز و سطح خواسته کاربر است که از دو طریق (تلفن اپراتوری و کامپیوتر) انجام می شود. نصب سانترال نیز پیچیدگی خاصی نداشته و با اتصال به دیوار یا رک می توان از آن استفاده نمود.

سانترال پاناسونیک                             

هر سانترال پاناسونیک متناسب با نوع و سری آن برای محیطی خاص طراحی شده است اما ویژگی هایی مشترک در تمام آن ها وجود دارد که بد نیست به برخی از آن ها اشاره داشت:

  • قابلیت نمایش اطلاعات تماس گیرنده  (CALLER ID)
  • قابلیت پشتیبانی از تلفن بی سیم
  • قابلیت اتصال دستگاه صندوق صوتی
  • امکان ارتقا سانترال
  • ممکن بودن اتصال دستگاه هلد موزیک برای ضبط صدا
  • نصب و برنامه ریزی راهنمای دیزا (راهنمای صوتی سه مرحله ای)
  • محدود کردن کاربران تلفن سانترال
  • صفر بند و دو صفر بند
خواندن 3820 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال