سانترال KX-TDA100 و مرکز تلفن پرظرفیت KX-TDA200

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

پاناسونیک بعد از تولید دستگاه سانترال کم ظرفیت برای شرکت های کوچک، تصمیم گرفت تا مرکز تلفنی با ظرفیت های بالا را برای شرکت های بزرگ تهیه کند. بعد از سری کم ظرفیت، سری سانترال پر ظرفیت طراحی شد که این سری شامل 3 مدل مجزا است  که شامل سانترال  KX-TDA100، KX-TDA200  و KX-TDA600 می شود. در شرکت های بزرگی که حجم خطوط شهری و خطوط داخلی بالایی دارند باید از این سیستم های پر ظرفیت استفاده کنند اما پاناسونیک این امکان را نیز برای کمپانی ها فراهم کرده است که با تهیه کابین KX-TDA620   از 4 برابر ظرفیت دستگاه سانترال KX-TDA600  به راحتی بهره مند شودند. این کابین ذکر شده توسط کارت لینکی که در آن وجود دارد باعث اتصال 4 دستگاه سانترال به هم می شود و این اتصال باعث افزایش خطوط شهری و داخلی و هم چنین افزایش کارایی های آن می شود.
این سیستم های ارتباطی پر ظرفیت منعطف هستند و متناسب با نیاز کاربران قابل تغییر و برنامه ریزی هستند. پشتیبانی از تلفن های تک خط، تلفن های دیجیتال پاناسونیک، تلفن آنالوگ، کنسول DSS، تلفن بی سیم، سیستم پردازش صدا (صندوق پیغام گیر پاناسونیک)، آیفون، درب باز کن، کنسول کامپیوتری و تلفن های کامپیوتری از حداقل امکانات این سیستم های ارتباطی پیشرفته است که در نوع خود بی نظیر هستند. هم چنین پشتیبانی از سیستم های پردازش صوت، اتصال تلفن های موازی (پارالل) که با استفاده از این ویژگی می توان تعداد تلفن های متصل به سانترال را افزایش داد بدون اضافه کردن کارت های داخلی اضافی، اتصال دستگاه سانترال به کامپیوتر که باعث یکپارچگی اطلاعات می شود و عملکرد سیستم را نیز افزایش می دهد.

برای اتصال تلفن به عنوان تلفن موازی به تلفن اختصاصی پاناسونیک دو روش وجود دارد که می توان استفاده نمود:

  • می توان از یک گوشی تلفن تک خط (تلفن معمولی پاناسونیک) استفاده نمود، با اتصال آن تلفن به تلفن دیجیتال و استفاده از خاصیت XDP  در سانترال پاناسونیک باعث می شود هر یک از تلفن ها به عنوان یک داخلی مستقل شناخته شود.
  • اتصال یک تلفن دیجیتال به گوشی دیجیتال فعال دیگر که در این حالت با استفاده از ویژگی DXDP در سانترال های پاناسونیک از این دو گوشی به عنوان دو داخلی مجزا استفاده نمود.

ویژگی های متعدد این دستگاه های ارتباطی باعث شده که بتوان از آن ها در محیط های غیر اداری مانند هتل ها و بیمارستان ها نیز استفاده نمود. سانترال های پرظرفیت به دلیل وسعت بالای کارایی که دارند برای انجام کار خود نیاز به یک منبع تغذیه دارند که این منابع تغذیه در هنگام خریداری سانترال همراه آن است. جعبه جادویی KX-TDA100 با ابعاد 334*390*270 میلی متری دارای 6 جای کارت است که متناسب با نیاز کاربر قابل تهیه است که این مرکز تلفن در بیشترین حالت ممکن از 6 کارت شهری و 6 کارت داخلی پشتیبانی می کند که در بیشترین حالت ممکن به 128 داخلی اجازه استفاده از 64 خط شهری را می دهد که این خطوط داخلی می تواند تلفن دیجیتال و یا هر توع تلفن دیگری باشد. هم چنین در مدل KX-TDA200 با ابعاد 430*415*270 که دارد جایی بزرگ تر را برای کارت ها فراهم کرده است تا در بیشترین حالت از 8 کارت خط شهری و  8 کارت خط داخلی پشتیبانی کند. هم چنین در بیشترین حالت ارتقا و استفاده از کارت های توسعه سانترال 128 خط شهری را برای 256 کاربر فعال می کند.

خواندن 4876 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال