مدیریت خطوط با استفاده از سیستم های پیشرفته سانترال Panasonic

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توان خطوط شهری را مدیریت کرد؟
آیا تا به حال به این نیاز شرکت برای ارتقا روند پاسخ گویی فکر کرده اید؟ آیا راه حلی برای آن در نظر گرفته اید؟
خطوط شهری خود به تنهایی این قابلیت را ندارند که بتوانند خود را مدیریت کنند و متناسب با نیاز افراد به آن ها خدمات مناسب ارائه دهند. برای مدیریت این خطوط، کمپانی های مختلفی تلاش کردند که سیستم های را طراحی کنند که با کم ترین هزینه بهترین کارایی را به کاربران خود بدهد. از کمپانی هایی که در این راه پیشرو شد، کمپانی پاناسونیک بود.
پاناسونیک با داشتن سابقه طولانی و حضور مداوم در تولید محصولات برقی مانند لوازم خانگی، اداری و صنعتی توانست حضور خود را در این مرحله نیز بر همگان ثابت کند. این کمپانی آسیایی با تولید گوشی رومیزی چند کاره با قابلیت پشتیبانی هم زمان از دو خط شهری برای محیط های کوچک کاری و هم چنین تولید دستگاه سانترال با ظرفیت های مختلف برای مجموعه های کاری گوناگون توانست طراحی انقلابی در روند مکالمات به وجود آورد.
تولید تلفن رومیزی با قابلیت پشتیبانی از دو خط شهری به صورت هم زمان امکانی بالقوه برای مجموعه های بسیار کوچک کاری مانند طلا فروشی ها و یا مغازه های کوچک بود که در عین کوچک بودن محیط کاری تمایلی زیاد برای مدیریت و یکپارچه سازی خطوط دارند. این تلفن ها با مدل هایی مانند KX-TS3282BX وارد بازار شد که هر کدام از این تلفن ها دارای ویژگی و شرایطی خاص بودند. اما این سیستم های ارتباطی دارای شگفتی هایی بی نظیر بودند که باعث تمایز این سیستم با دیگر محصولات مشابه خود شد. این ویژگی ها را می توان به صورت خلاصه در موارد زیر ذکر کرد:

  • قابلیت کنفرانس 3 نفره (مکالمه با 2 نفر خارج از محیط به صورت هم زمان(
  • دارای کلید های برنامه ریزی خاص برای ایجاد مکالمه راحت تر
  • دارای کلید های میانبر تماس (DSS) برای ثبت و ذخیره شماره های مختلف
  • صفحه نمایشگر مناسب و واضح برای مشاهده اطلاعات
  • دارای سرویس نمایشگر اطلاعات تماس گیرنده  (CALLER ID)
  • دفترچه تلفن برای ثبت شماره خاص
  • سیستم صدا دیجیتال (سرویس بهبود بخش مکالمات(

همان طور که بیان شد این تلفن ها برای محیط های بسیار کوچک طراحی شد، اما شرکت های بزرگ و متوسط و کوچک نیز شامل این مدیریت خطوط می شدند. نحوه مدیریت در مورد این شرکت ها کاملا متفاوت است و علت این تفاوت در میزان خطوط شهری و حتی نوع خط ( آنالوگ - دیجیتال) و نوع کاربران و تعداد آن ها می باشد.

تجربه مکالمه با کیفیتی باور نکردنی


پاناسونیک اولین ویژگی که در تولید این محصولات در نظر گرفت سیستم بهبود بخش صدا بود. به دلیل پایین بودن سطح کیفیت و انتقال صدا در آن زمان وجود این سیستم در سانترال باعث کسب عنوان پر فروش ترین سیستم ارتباطی شد که هنوز هم با ورود سانترال های مختلف از برند های گوناگون باز هم پاناسونیک در صدر پر فروش ترین ها قرار دارد.
محیط کار خود را با این دستگاه و سیستم طراحی پیشرفته متحول سازید. طراحی منحصر به فرد پاناسونیک از جمع آوری و بهینه سازی خطوط شهری استفاده می کند تا تجربه مکالمه ای لذت بخش را به کاربر هدیه کند.

خواندن 4406 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال