راهکاری برای استفاده بهتر از سرویس VOIP در سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سرویس های مخابراتی و برقراری تماس های تلفنی با اشغال کردن خط شهری و برقراری و ایجاد یک مکالمه دیگر مقرون به صرفه نیست و در ارتباطات با حجم بالا امکان بهینه کردن این تماس ها وجود ندارند به همین دلیل در این برهه زمانی دیگر برقراری تماس شهری پاسخ گو نیازها نیست. با افزایش و گسترش ارتباطات و شکل گیری روش های ارتباطی جدید دیگر بهره گیری از روش های قدیمی چندان مورد استقبال افراد به حساب نمی آید.ورود سرویس های جدید و ابداع روش های جدید برقراری تماس از امکاناتی بود که تحت بستر وب پایه گذاری شد.
این سرویس کلیه امکانات برقرای تماس را از طریق بستر وب و اینترنت به کاربران خود عرضه می کند به همین دلیل جزء سرویس های پر طرفدار و پر فروش به حساب می آید. سانترال پرظرفیت نیز به دلیل سازگاری با این سرویس از طریق کارت voip و با کدهای فعال سازی برقراری تماس اینترنتی را به راحتی امکان پذیر می کند.
یکی از درگیرهایی ذهنی افراد و در برخی از مناطق و یا شرکت ها مناسب نبودن سرعت اینترنت است که این نامطلوب بودن سرعت ارسال و دریافت اطلاعات مشکلی بزرگ در برقراری این ارتباط به حساب می آید زیرا در روند مکالمه اختلال ایجاد کرده و هم چنین در برخی موارد موجب قطع شدن ارتباط می شود. برای جلوگیری از این موضع و برقراری تماس با خیالی آسوده و بدون نگرانی می توان این راه کار را در نظر گرفت که یک خط اینترنت جدا (بدون نیاز به سرعت بالا) به این امر اختصاص داد. البته لازم به ذکر است که در صورت یکپارچه بودن کاربران اینترنت با یکدیگر از کیفیت صدا نمی کاهد بلکه دانلود و یا آپلود فایل احتمال بروز این مشکل را سبب می شود.
در برخی موارد افراد تصور می کنند که پرداخت دو نوع اینترنت در ماه و یا در سال مبلغی هنگفت تر از مبلغ مکالمات با خطوط شهری است در صورتی که اینگونه نبوده و با یک محاسبه کاملا ساده و مقایسه قابلیت های مکالماتی هر یک از سرویس ها به ارجع و ارجح بودن استفاده از سرویس VOIP پی خواهید برد.

  • کاهش هزینه مکالمات
  • استفاده بهینه از پهنای باند و کانال های انتقال
  • کاهش هزینه نگهداری سیستم ها
  • قابلیت استفاده برای تمام سیستم ها و صوت و تصویر و دیتا
  • قابلیت افزایش ظرفیت و گنجایش سیستم با هزینه ای بسیار اندک
  • ارائه سرویس کنفرانس هایی گروهی با تعداد زیاد از جمله ویژگی های این سیستم است.
خواندن 3526 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال