کارت خطوط شهری در سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در شرکت‌های کوچک و بزرگ متناسب با نوع کار و حرفه‌ای که دارند از خطوط شهری با تعدادهایی مختلف استفاده می‌کنند. هر چه شرکت بزرگ‌تر می‌شود قطعاً تعداد این خطوط  نیز افزایش می‌یابد و باید برای مدیریت و کنترل مکالمات به فکر راه‌حلی اساسی افتاد. سیستم سانترال نیز مناسب این شرکت‌ها طراحی‌شده است که با جمع‌آوری خطوط شهری در خود در کنار توزیع تماس‌ها، عمل کنترل و مدیریت تماس‌ها را نیز بر عهده دارد. این دستگاه جعبه‌ای خالی است که متناسب با تعداد خط شهری و کاربرانی که دارد با جای‌دهی کارت‌های خاص در خود راه‌اندازی می‌شود.
در این مرکز تلفن برای تعریف خطوط شهری به کارت خط شهری نیاز است که در سری کم‌ظرفیت با ظرفیت 3 خط شهری و در سری پرظرفیت 8 و 16 خط طراحی‌شده است. این کارت در کلیه مدل‌ها برای تکمیل خدمات نیاز به کارت کالرآیدی (نمایش مشخصات تماس‌گیرنده) دارند و تنها در سانترال KX-TDA100D هر کارت شهری مجهز به این سرویس پیش‌فرض است.
نصب کارت ارتقاء خط شهری در سانترال مانند دیگر کارت‌ها نیاز به برنامه‌ریزی‌هایی خاص دارد به همین دلیل توصیه می‌شود که افرادی که آشنایی کامل به این موضوع دارند این کار را انجام دهند و این کارت‌ها را می‌توان به ترتیب زیر معرفی کرد:
کارت خطوط شهری در سانترال کم‌ظرفیت
82483KX-TE
82480KX-TE
کارت خطوط شهری در سانترال پرظرفیت
180KX-TDA0
181KX-TDA0
6181KX-TDA
1180KX-TDA
290KX-TDA0
1186KX-TDA

خواندن 4100 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال