علت انتخاب و استفاده از دستگاه سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)


در مطالب گذشته و در كليه مقاله هايي كه در اين سايت آموزشي خريد و فروش سانترال تهيه شده است به نقد و بررسي و علت و چرايي خريد سانترال و استفاده از آن به درستي نپرداختيم و فقط به بيان توضيحاتي در اين مورد و گاهاً شرحي در رابطه با بهينه سازي خطوط  پرداختيم . در اين مقاله به بيان دلايلي براي تهيه و استفاده از مركز تلفن پاناسونيك مي پردازيم.


مانند مطالب گذشته ابتدا به شرح توضيحي كوتاه در رابطه با دستگاه سانترال مي پردازيم...

سانترال ، مركز تلفني منعطف و قابل تغيير و بروزرساني است و ايجاد و پياده سازي اين تغييرات همگي از طريق نرم افزار پاناسونيك و يا تلفن مديريتي آن صورت مي گيرد . پشتيباني از خطوط شهري با كارت هايي خاص و تعريف سطوح كاربري تلفن متناسب با جايگاه هر فرد با كارت هاي داخلي سانترال و محدودسازي يا اعمال محدوديت براي كاربراني خاص و يا  كليه كاربران براي تعيين كلاس و سطح كاري هر فرد و دسترسي به خطوط وحتي در نحوه دريافت تماس...

عملكرد سانترال

با توجه به توضيحات فوق مي توان دريافت كه سانترال با توجه به شرايط موجود و توانايي هايي كه دارد كار مديريت و كنترل و توزيع تماس ها را به عهده دارد و اين عملكرد در هر مدلي متفاوت و بسته به شرايط  فرد و محيط  قابل تغيير است.

علت بهينه سازي خطوط شهري

بهينه سازي خطوط و تماس ها از بزرگترين كارهايي است كه اين مركز تلفن بر عهده دارد و يكي از دلايل طراحي و ساخت آن اين موضوع مي ياشد . يكپارچه سازي خطوط شهري و درهم تنيده شدن تلفن داخلي ها و امكان دسترسي همگان به خطوط و يا تعريف نوع و ميزان دسترسي از بزرگترين وي‍ژگي هاي سانترال به حساب مي آيد.

علت خريد سانترال

با توجه به مطالب گفته شده علت خريد  سانترال كاملاً توجيه كننده و قابل قبول است . مركز تلفن با قابليت سطح بندي و مديريت تماس ها بهترين سيستمي است كه يك فرد مي تواند در شركت خود  از آن استفاده كند .

خواندن 3819 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال