خدمات پس از فروش پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پس از خرید محصول، چه ایرانی و یا ساخت هر کشوری نوع سرویس دهی تولید کننده و یا حتی عرضه کننده بسیار اهمیت دارد. البته این نکته قابل ذکر است که قبل از تهیه محصول باید به دقت تمامی موارد به دقت تحلیل و بررسی محصولات مشابه به بررسی فرد و یا شرکت ارائه دهنده آن محصول نیز پرداخت. خدمات پس از فروش پاناسونیک نیز یکی از مورد اعتماد ترین خدمات ارائه شده توسط نمایندگی های رسمی در بین برندهای حال حاضر در سطح کشور است. که این موضوع بر همگان ثابت شده است.

هر نمایندگی پاناسونیک وظایفی خاص به عهده دارد که می بایست به نحو احسن آنها را جامه عمل بپوشاند بسته به نوع محصولاتی که تحت پوشش خود قرار می دهد به عنوان مثال گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی تجهیزات ارتباطی و امنیتی را بر عهده دارد. ارائه اطلاعات مکفی به هر فرد در هنگام خرید، فروش تجهیزات، خدمات پس از فروش و حتی تعمیرات سرفصل های هر نمایندگی به حساب می آید. برای این منظور باید بهترین فرد یا افراد را در زمینه های مذکور برگزید و در این راه با همکاری آنها خدماتی در شان استفاده کنندگان این برند محبوب جهانی ارائه کرد. با توجه به مطالب بیان شده می توان اینگونه نتیجه گرفت که اولین کار بعد از فروش، ارائه خدمات است. اما شرایط و ضوابط این خدمات چگونه است؟ چه کسی این موازین را تعیین نموده؟

 

خدمات پس از فروش پاناسونیک

خدمات پس از فروش پاناسونیک مانند دیگر برندها خدمات رایگان و خدماتی غیر رایگان دارد که هر کدام از موارد بیان شده هنگام خرید محصول و به صورت کتبی و شفاهی به خریدار اعلام خواهد شد. گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی فروش تجهیزات ارتباطی پاناسونیک مانند دستگاه سانترال و تلفن بیسیم و دستگاه فکس و دوربین مداربسته است و سرویس هایی در همین زمینه به تمامی شرکت ها و مجموعه ها ارائه می دهد. گروه فنی مهندسی ارتباط وظیفه خود می داند تا در کمترین زمان به درخواست پشتیبانی شما پاسخ دهد.

این جمله معروف و بسیار ناپسند، بسیار شنیده شده است که، گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات ایرانی و خارجی، در کشور هیچ معنایی ندارد. گروه فنی مهندسی ارتباط با تمام قوا در مقابل این تفکر ایستاده و با عزمی وصف نشدنی در تلاش برای از بین بردن این فکر و ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز است که می توان گفت در این زمینه نیز موفق بوده ایم و آن را مدیون خط مشی کمپانی پاناسونیک و علاقه خود به کار می دانیم.

برای دریافت خدمات پس از فروش پاناسونیک در زمینه سیستم های ارتباطی و مخابراتی با شماره 88941000-021 تماس بگیرید.

خواندن 1139 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال