ثبت تایمر در داخلی تلفن سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

هزینه مکالمات در شرکت ها یک عضو غیر قابل جداسازی حساب می شود و برای پابر جا ماندن این رابطه باید همواره از این پل به درستی مراقبت و نگهداری نمود. به همین منظور پرداخت منظم آبونمان کاملا اجباری است. تمامی مجموعه های بزرگ و کوچک برای مدیریت بهینه مناسب از منابع خود راهکار هایی در نظر گرفته اند که در راستای رسیدن به آن هدف تعیین شده است از این روش ها می توان به کاهش هزینه مکالمات اشاره نمود که با برنامه ریزی سانترال و فعال کردن برخی کد ها مانند بستن صفر و دو صفر در سانترال و یا تایمر در سانترال محقق می شود.

ثبت تایمر در داخلی تلفن سانترال پاناسونیک

همیشه در مقالات آموزشی گروه فنی مهندسی ارتباط اشاره کرده ایم که در تولید دستگاه سانترال پاناسونیک امکان و ویژگی نیست که وجود نداشته باشد و پاناسونیک آن را در نظر نگرفته باشد. حتی گاهی یک ویژگی را از روش های مختلفی دست یافتنی می کند. در مورد تنظیم تایمر بر روی داخلی تلفن سانترال این نکته قابل ذکر است که می توان با توجه به نیاز خود مدت زمان مکالمه برقرار شده را مشخص نمایید.

دستگاه سانترال به صورت خودکار بعد از فعال سازی کد سانترال 205 که مدت زمان محدود سازی را 10 دقیقه در نظر می گیرد و بعد از گذشت این زمان تماس به صورت اتوماتیک قطع می شود. برای آگاه ساختن دو طرف مکالمه از نزدیک شدن به لحظه اتمام مکالمه در 15 ثانیه آخر 3 بار بوق هشدار را پخش می کند (هر 5 ثانیه).

برای فعال سازی کد سانترال مورد نظر مراحل زیر را انجام دهید...

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال 205 را وارد کنید.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با استفاده از کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • توسط  STORE اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با کمک گرفتن از کلید HOLD می توانید از این برنامه خارج شوید.

 

 

خواندن 1236 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.