آموزش تنظیم مدت زمان انتقال تماس تلفن سانترال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مرکز تلفن پاناسونیک در ظرفیت هایی خاص با قابلیت هایی متنوع موجود است و در ساده ترین مدل خود پشتیبانی از تلفن سانترال آنالوگ و هایبرید امکان پذیر است. تلفن آنالوگ، تلفنی ساده است که معمولا کمترین تجهیزات لازمه را داراست و معمولا برای بخش هایی که کم ترین سطح نیاز از تلفن را داراست استفاده می شود. با گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی رسمی پاناسونیک همراه باشید تا با آموزش تنظیم مدت زمان انتقال تماس تلفن سانترال پاناسونیک کارشناس فنی دستگاه سانترال شرکت خود باشید…

آموزش تنظیم مدت زمان انتقال تماس تلفن سانترال

یکی از کار آمدترین امکانات دستگاه سانترال انتقال مکالمه از یک تلفن سانترال به تلفنی دیگر است. انتقال مکالمه همیشه در سانترال به دلایلی خاص که این کمپانی تمامی آنها را در نظر گرفته است موفقیت آمیز نیست و گاهی فرد مورد نظر امکان پاسخ گویی به تماس را نخواهد داشت. در این حالت پس از مدت زمانی خاص که قابل تنظیم است خط برگشت خورده و به تلفن فرد انتقال دهنده باز می گردد.

این مدت زمان قابل تنظیم است و با کمک کد سانترال 201 برنامه در سانترال مشخص می شود که بعد از گذشت مدت زمانی خاص در صورت پاسخ ندادن به خط مورد نظر، تماس برگشت خورده و به داخلی فرد بازگردد. آموزش تنظیم مدت زمان انتقال تماس تلفن سانترال پاناسونیک در صورت فعال بودن، بعد از 30 ثانیه انتقال بدون پاسخ خط را برگشت می زند.

 برای فعال سازی آموزش تنظیم مدت زمان انتقال تماس تلفن سانترال پاناسونیک مراحل زیر را انجام دهید...

  • وارد حالت برنامه ریزی شوید.
  • کد سانترال "201" را وارد کرده.
  • با فشار دادن SP-PHONE وارد حالت انتخاب گزینه خواهید شد.
  • با استفاده از کلید AUTO ANS گزینه مورد نظر را انتخاب نموده.
  • توسط  STORE اطلاعات وارد شده ذخیره می شود.
  • با فشردن HOLD از این برنامه خارج شوید.

 

 

خواندن 1073 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال