خرید سانترال 3به8 پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دستگاه سانترال پاناسونیک محصولی جهانی است در ظرفیت های گوناکون که با تهیه و نصب کارت ارتقا سانترال متناسب با نیاز کاربر دسترسی های لازمه را اعطا می کند. البته این نکته را باید همواره مد نظر داشت که تمامی دستگاه ها قابلیت ارتقا تا مقادیری خاص را دارا هستند و با رسیدن به مقدار مورد نظر دیگر قابل افزایش نمی باشند. برای خرید سانترال 3به8 بررسی های لازمه را انجام دهید. سانترال 3 به 8 در واقع همان مرکز تلفن پاناسونیک مدل KX-TES824 است.

 

همانطور که بیان شد و مشخص است ظرفیت اولیه این سیستم 3 و 8 است که قابلیت پشتیبانی از 3 خط شهری و 8 تلفن سانترال آنالوگ را داراست و نهایتا قابلیت پشتیبانی از 8 خط شهری و 24 تلفن داخلی را داراست. گروه فنی مهندسی ارتباط به عنوان نمایندگی فروش سانترال پاناسونیک همواره در تلاش است تا با کسب و دریافت اطلاعات دقیق از مجموعه شما بهترین و مناسب ترین سیستم را متناسب با میزان و نوع عملکرد مجموعه ارائه دهد. ارائه پیش فاکتور سانترال به شرکت ها به مناسب ترین قیمت از دیگر وظایف ماست که بر عهده گرفته ایم و ما همواره با فروش ارزان سانترال در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

خرید سانترال 3به8 پاناسونیک

خرید سانترال TES824 ارزان

هر مجموعه متناسب با تعداد کارکنان خود سیستم مورد نیاز را بررسی و خریداری می نماید اما چگونه می توانید متوجه شوید که چه محصولی برای شما ایده آل است؟ مطمئنا عدم دانش کافی و شناخت محصولات موجب عدم تصمیم گیری صحیح می شود و مشاوره و فروش سانترال از وظایف ما برای خریداران گرامی است. این سیستم نیازمند گوشی و تلفن مختص به خود است به گونه ای که حتما باید یک تلفن مادر تهیه نمود که به آن در اصطلاح عامیانه تلفن سانترال 7730 گفته می شود که در واقع نام کامل آن KX-T7730 است هم چنین برای دیگر کاربران می توانید از تلفن معمولی پاناسونیک و یا تلفن بیسیم پاناسونیک استفاده نمائید.

 

برنامه ریزی کد سانترال 3 به 8

پس از خرید سانترال 3به8 دومین مرحله نب و برنامه ریزی سانترال است که حتما باید توسط فردی با دانش کافی صورت گیرد. آشنایی به تمامی کد ها در هنگام برنامه ریزی و اجرا خواسته شما از توانمندی های فرد مورد نظر باید باشد که تمامی کارشناسان پاناسونیک این قابلیت را دارا بوده و با ثبت درخواست شما پس از خرید سانترال TES824 برای نصب به محل شما اعزام خواهند شد که ابتدا کابل کشی و داکت کشی را انجام می دهد و سپس نصب کامل و برنامه ریزی به همراه تلفن مادر.

برای اطلاعات بیشتر و خرید سانترال با شماره 88941000-021 تماس حاصل فرمائید.

 

خواندن 763 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال