آموزش نرم افزار سانترال پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

برنامه ریزی دستگاه سانترال از طریق نرم افزار انجام می شود. علت این کار به خصوص در سانترال پرظرفیت مانند KX-TDA100، KX-TDA200، KX-TDA600 سخت بودن برنامه ریزی از طریق تلفن سانترال است که استفاده از نرم افزار سانترال را کاملا الزامی کرده است. هرچه مدل دستگاه بزرگتر باشد و کارت های ارتقا بیشتری در آن نصب باشد برنامه ریزی از تلفن سخت تر می شود. در سانترال IPKX-TDE100، KX-TDE200، KX-TDE600 نیز به دلیل استفاده از سرویس های تحت شبکه حتما باید از کامپیوتر استفاده نمود. با آموزش نرم افزار سانترال پاناسونیک میتوانید به راحتی دستگاه سانترال خود را در هر مدل و ظرفیتی که باشد نصب و راه اندازی کنید.

 

آموزش نرم افزار سانترال پاناسونیک

برای فراگیری نحوه کار با نرم افزار سانترال می توانید به چندین روش اقدام کنید. روش اول تماشا ویدئو آموزشی سانترال است که در صفحه آموزش سانترال قرار داده شده است. روش دوم شرکت در جلسات آموزشی خصوصی و عمومی سانترال است. از نظر اقتصادی و مالی تفاوت خاصی در بین کلاس های خصوصی و یا عمومی نیست و به صورتی کاملا منصفانه برگزار می شود اما برتری جلسات خصوصی بدین گونه است که می توان به صورت کاملا تخصصی در مورد مطلب مورد نظر بحث نمود تا با دید  و تخصصی بهتری به برنامه ریزی سانترال بپردازید. روش سوم مطالعه فایل PDF آموزش برنامه ریزی سانترال است.

 

دانلود کتاب آموزش نصب سانترال

با مطالعه و دانلود کد سانترال پاناسونیک به راحتی می توانید تمام خواسته های خود را اجرایی سازید. البته کد سانترال بسته به مدل دستگاه که در چه طبقه بندی ظرفیتی باشد متفاوت است. در سانترال 3 به 8 کار بسیار آسان است و در سری پرظرفیت و تحت شبکه دقت را باید چاشنی کار نمود که علت آن تعدد بالا خطوط شهری و خطوط داخلی است که در تنوع بالایی قرار دارند خطوط داخلی دیجیتال، آنالوگ، داخلی IP و...

برای کسب اطلاع در مورد نحوه برگزاری کلاس ها می توانید با شماره 88941000 نمایندگی رسمی پاناسونیک تماس حاصل کنید.

 

 

خواندن 2446 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال