راه اندازی VOIP

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از امکاناتی که دستگاه سانترال پاناسونیک برای کاربران خود در نظر گرفته است استفاده از سیستم VOIP است که قابلیتی بسیار کاربردی است و به واسطه آن می توان بسیاری از هزینه های شرکت را کم و مدیریت نمود. راه اندازی VOIP امری بسیار حساس و مهم در سانترال است که باید و حتما حتما حتما توسط کارشناس فنی پاناسونیک و یا فردی کاملا آشنا به سانترال و سیستم های تحت شبکه این کار را انجام دهد.

نصب سیستم VOIP

نصب سرویس VOIP فقط در سانترال IP  پاناسونیک مانند دستگاه سانترال سری KX-TDE  و دستگاه سانترال سری KX-NS و دستگاه سانترال سری KX-NCP صورت می گیرد.

قیمت دستگاه VOIP

VOIP یک دستگاه خاص و مختص خود را ندارد بلکه یک سرویس و امکانی است که در سانترال فعال سازی می شود. این کار با تهیه کارت VOIP و یا با فعال سازی لایسنس در سانترال عملیاتی می شود. قیمت کارت سانترال و قیمت لایسنس سانترال بسته به مدل و ظرفیتی که پشتیبانی می کند متفاوت است.

راه اندازی خرید نصب VOIP در دستگاه سانترال پاناسونیک

تجهیزات راه اندازی VOIP

برای راه اندازی سرویس VOIP سانترال باید ابتدا کارت و یا لایسنس مربوطه را خریداری نمود و سپس با نمایندگی پاناسونیک تماس بگیرید برای انجام عملیات نصب و سپس تهیه و خرید تلفن سانترال IP و در نهایت استفاده از مکالمه بر مبنا VOIP به صورت کاملا مدیریت شده با صدا و کیفیتی باور نکردنی.

هزینه راه اندازی VOIP

هزینه راه اندازی این کار بسته به مدل دستگاه و نوع نصب آن که از طریق راه اندازی VOIP با میکروتیک و  یا راه اندازی VOIP با مودم ADSL باشد متفاوت است و برای اطلاع از قیمت VOIP می توانید با کارشناسان فنی گروه فنی مهندسی ارتباط تماس بگیرید و استعلم قیمت خود را بر مبنی مورد نظر خود دریافت کنید. شماره تلفن تماس نمایندگی پاناسونیک  88941000 است.

خواندن 728 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال