فعال سازی کالر آیدی تلفن پاناسونیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

برای مشاهده شماره افرادی که با شما تماس می گیرند در حالت معمولی تنها کافیست تا تلفنی تهیه نمایید که دارای صفحه نمایشگر باشد و به واسطه قابلیتی که شرکت مخابرات به صورت رایگان برای کاربران خود فعال ساخته است در صورت دریافت تماس می توانید شماره فرد را مشاهده کنید و اگر آن را در دفترچه تلفن گوشی خود ذخیره کرده باشید می توانید نام فرد را هم مشاهده کنید. این سرویس در حالت اولیه و پیش فرض در دستگاه سانترال پاناسونیک وجود ندارد و برای این منظور باید کارت کالرآیدی را تهیه نموده و مراحل فعال سازی کالر آیدی تلفن پاناسونیک را انجام دهید.

 

فعال سازی کالر آیدی تلفن پاناسونیک

مراحل فعال سازی کالر آیدی تلفن پاناسونیک بسته به دستگاه سانترال متفاوت است. در تلفن سانترال 3 به 8 می توانید با کمک گوشی تلفن سانترال 7730 این کار را به راحتی انجام دهید. البته ابتدا باید کارت کالرآیدی سانترال را بر روی کارت خط شهری متصل کنید سپس برنامه های لازمه را جهت فعال سازی کالر آیدی تلفن پاناسونیک آغاز نمایید.

در دستگاه سانترال TDA100D و دیگر نمونه سانترال های پر ظرفیت کار کمی متفاوت است و شما باید ابتدا دستگاه سانترال را به کامپیوتر متصل کنید و از طریق نرم افزار سانترال این امر را انجام دهید. توصیه می شود چه در سانترال 3 به 8 و چه در سانترال TDA100D و در کل سری پر ظرفیت این کار را به کارشناس فنی پاناسونیک بسپارید.

گروه فنی مهندسی ارتباط نمایندگی پاناسونیک تمامی خدمات نصب و راه اندازی فعال سازی کالر آیدی تلفن پاناسونیک را به صورت کامل انجام می دهد و هم چنین می توانید خرید کارت کالر آیدی سانترال خود را نیز در همین نمایندگی ثبت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88941000-021 تماس حاصل فرمایید. واحد فروش و خدمات نمایندگی پاناسونیک پاسخ گوی سوالات شماست.

 

خواندن 1212 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تلفن سانترال